hamush
2021-04-23T16:20:06Z
Originally Posted by: dr jupidu 

zamolio bi neke forumaše..kvazi trenere..kvazi borce kvazi boks stručnjake da se ubuduće obrate moderatorima a ne meni u pm

jel jasno?

jer bero više nema funkciju na forumu pa se nema kome prjavit report koji de automatski na beru

tako da molm moderatore da nadju novog moda koji prima raport

hvala

dr jupidu-the real deal

Jupidu, svoje neodredjene zamolbe uputi tim ljudima u inboks, a ne ovako na javno, a bez imena i prezimena...

A ako nesto zelis prijavit moderatorima, to mozes ovdje ili u PM, ali pod uvjetom da detaljno objasnis sta te danas muci.

dr jupidu
2021-04-23T18:09:57Z
Originally Posted by: hamush 

zamolio bi neke forumaše..kvazi trenere..kvazi borce kvazi boks stručnjake da se ubuduće obrate moderatorima a ne meni u pm

jel jasno?

jer bero više nema funkciju na forumu pa se nema kome prjavit report koji de automatski na beru

hvala

dr jupidu-the real deal

Jupidu, svoje neodredjene zamolbe uputi tim ljudima u inboks, a ne ovako na javno, a bez imena i prezimena...

A ako nesto zelis prijavit moderatorima, to mozes ovdje ili u PM, ali pod uvjetom da detaljno objasnis sta te danas muci.

pa samo kažem da promjenite osobu na report crvenoj zastavici report kom se možemo požalit i to je to

neću ovdje javno pisat s kim mam problem već osobi koja radi na mjestu gdje je crvena zastavica report. poštujmo pravilnik

hamush
2021-04-23T18:35:53Z

Originally Posted by: hamush 

jel jasno?

hvala

dr jupidu-the real deal

pa samo kažem da promjenite osobu na report crvenoj zastavici report kom se možemo požalit i to je to

neću ovdje javno pisat s kim mam problem već osobi koja radi na mjestu gdje je crvena zastavica report. poštujmo pravilnik

Jupidu, report funkcija ne radi onako kako ti mislis da radi.
Kada je post prijavljen, mail se salje na vise adresa. Ako imas nekih specificnih problema, posalji mi PM.
pecho
2021-04-24T09:26:55Z

jel jasno?

hvala

dr jupidu-the real deal

Ne,nije jasno. Rekao sam ti već prije da me se kloniš i da me ne spominješ. Pošto sam ja moderator onda nema smisla nekome drugome govoriti da ti se obrati.
Niti te nisam vrijeđao niti ti nisam prijetio.
Lijepo i normalno sam ti rekao.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
dr jupidu
2021-07-06T18:56:48Z
Forum je dotakao samo dno kako vidim..........................................
Trebaju neke promjene

Hvala
Zatoichi
2021-07-06T20:58:45Z
Vrijeme odmora,od 10 ljudi 8 je na odmoru,dvojica su jos tu(ti i ja)
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
thelovacluka
2021-11-13T12:38:42Z
Jel kad bilo razdoblje da je forum ovako zamro? da se sve svodi na par postova mjesečno o tračevima o covidu i par novosti o kickboksu dok su neki naši + prepucavanja o Kocki i Savageu?

zadnje vrijeme je bilo par UFC evenata sa fantrastičnim borbama. baš šteta što nema više neke diskusije. pre fight, post fight.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Zatoichi
2021-11-13T22:05:41Z
Ja bi sa gustom napisao nesto o kovidu,mma borbi i boksu od prije tjedan dana al sam bizi ko nikad prije,em odem na posao rano ujutro po mraku em dodjem kuci kasno po mraku...idem od tog da je i kod drugih tako,plus vecina ljudo pogleda na brzaka novosti na fejsu,instagramu,tviteru i ostalom socijalnim govnima koji unistavaju sosajeti i eto ti.........era foruma se polako priblizava kraju tak da se nemoze puno ocekivati od pfs-a
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
brzi
  • brzi
  • Advanced Member
2021-11-13T22:53:43Z
Ja svaki dan navratim na pfs, al slabo komentiram. Bilo bi mi bas bed da ovo zamre do kraja.
Quod non audit Vuco, penis non elevare.
pecho
2021-11-14T12:53:18Z
Nažalost dubiozne odluke bivše vlasti, dopuštanje vrijeđanja forumaša na određenoj temi, bezbroj i bezbroj trolova ali i socijalne mreže su napravile svoje.
karl anal
2021-11-14T18:43:07Z
jebiga, zajebancija je prešla u whattsup grupu a tako i tu i tamo neki komentar o borbama.
jedini bero u grupi spama. treba ga izbacit
When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
ZgemboAdislic
2021-11-15T09:15:35Z
Zakaj mi nismo u grupi😂
miho501
2021-11-15T13:29:41Z
zamoliti reaktivca i jupidua da dogovore fajt... i forum ce oziviti... 😉
dr jupidu
2021-11-15T22:23:33Z

mma i borilački sportovi ali i forumi su šou biznis

ova garnitura na vlasti na forumu trebaju dat ostavke jer nam je algoritam pao 95 %

ovo nesliči na forum

ovo je gore nego u srcu amazone...pustoš.....

dajte narodu kw temu and let pfs forum great again

karl anal
2021-11-15T22:59:57Z
Originally Posted by: ZgemboAdislic 

Zakaj mi nismo u grupi😂

iskreno pojmanemam ni kako sam ja završio u njoj
valjda se ide po brtoju popušenih kurčina pa zato još nisi ušao u uži izbor

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
Zatoichi
2021-11-15T23:26:40Z
Mi sto nismo u grupi smo amateri,sto se pusenja tice 😁.........mogli bi postqvljati kakve golotinje po forumu,to bi ozivilo forum no isto tak bi privuklo dosta manijaka tak da ......
pecho
2021-11-16T08:13:26Z
Nikakve kw teme i psovanje jedan drugome majke na 400 različitih načina ne dolaze u obzir.
Ovo je profightstore forum a ne moždanajesen2045fightforum.
Jadno je i tužno kad se vidi da na forumu nema novih ljudi,ali takva je situacija.
hamush
2021-11-16T17:01:40Z
Originally Posted by: karl anal 

Originally Posted by: ZgemboAdislic 

Zakaj mi nismo u grupi😂

iskreno pojmanemam ni kako sam ja završio u njoj
valjda se ide po brtoju popušenih kurčina pa zato još nisi ušao u uži izbor

pitanje - jel sam ja izasao iz grupe zbog previse il premalo?

dr jupidu
2021-11-17T14:24:06Z
zanimljivo kako je teško novoj vlasti priznati totalni poraz politike

naravno kad vlast nije vlasnik pa ih totalno boli briga :))))
hamush
2021-11-17T15:58:41Z

zanimljivo kako je teško novoj vlasti priznati totalni poraz politike

naravno kad vlast nije vlasnik pa ih totalno boli briga :))))

jupidu ovo ti nije mjesto za trolanje i podjebavanje. ako imas daljnih primjedbi idi se zali Miranu. Neces i ovu temu pretvorit u KW.