Mate 2
2021-06-02T10:18:11Z
Ova vlast se neće promijeniti dok se narod ne promijeni, oni su ljuti na vlastodršce ne iz istinskog ogorčenja, nego iz zavisti, jer bi oni bili isti, a i još gori da su na njihovoj poziciji. Naš narod, a i svi narodi, su navikli na uhljebništvo, nerad i kruh bez motike, fino konobariti, iznajmljivati apartmante i prodavati teško stečenu i zarađenu zemlju i imovinu naših predaka, a poljoprivreda i industrija je posve zanemarena i skoro je ni nema, na obali sve rasprodano strancima, kao i u cijeloj državi, evo primjer Slovenci masovno kupuju nekretnine na obali, a naši ništa stoje. To je ta logika glupe stoke: kao konobarenje, iznajmljivanje apartamana i rad u nekakvim upravama, to je kao rad, ali zato rad u polju, industriji ili građevinarstvu, e to nije rad to je ništa, sramota, bla bla, znači nikakve istinske i stvarne vrijednosti se ne proizvode, nego se sve zasniva na kuli od karata, a tim nerazumnicima kad se ide objašnjavati da se država ne može zasnivati na turizmu, nego bi to trebao biti posve irelevantan i beznačajan dio ekonomije, bez da država ovisi o tome, jer onda opet ovisimo o drugima i nema tu suverenosti i samoodrživosti, ali od poljoprivrede i industrije ima, a i sam turizam bi kad bi počivao na tim granama bio daleko bolji jer bi imali domaću kvalitetnu hranu na stolovima, a ne uvozni otpad, ali za to se nema sluha, nego samo izrugivanje, ismijavanje i vrijeđanja, tako je bilo i prije ulaska u EU kad su se ljudi ismijavali kao neće naša djeca ići u inozemstvo, teorije zavjere, laž, sve je laž, a danas ti isti plaću i deru se gdje su im djeca, pa sami ste si krivi i izvoli pojesti ono što si sam sebi skuhao.
Bronson0
2021-06-03T21:24:41Z
Gledam ovo provjereno, pricaju sto je neki bojan napisao da su zidovi dobili drzavu kmecanjem. Popisam im se na emisiju
Bronson0
2021-06-03T21:24:48Z
Gledam ovo provjereno, pricaju sto je neki bojan napisao da su zidovi dobili drzavu kmecanjem. Popisam im se na emisiju
RealDeal
2021-06-03T21:41:04Z
Originally Posted by: Mate 2 

Ova vlast se neće promijeniti dok se narod ne promijeni, oni su ljuti na vlastodršce ne iz istinskog ogorčenja, nego iz zavisti, jer bi oni bili isti, a i još gori da su na njihovoj poziciji. Naš narod, a i svi narodi, su navikli na uhljebništvo, nerad i kruh bez motike, fino konobariti, iznajmljivati apartmante i prodavati teško stečenu i zarađenu zemlju i imovinu naših predaka, a poljoprivreda i industrija je posve zanemarena i skoro je ni nema, na obali sve rasprodano strancima, kao i u cijeloj državi, evo primjer Slovenci masovno kupuju nekretnine na obali, a naši ništa stoje. To je ta logika glupe stoke: kao konobarenje, iznajmljivanje apartamana i rad u nekakvim upravama, to je kao rad, ali zato rad u polju, industriji ili građevinarstvu, e to nije rad to je ništa, sramota, bla bla, znači nikakve istinske i stvarne vrijednosti se ne proizvode, nego se sve zasniva na kuli od karata, a tim nerazumnicima kad se ide objašnjavati da se država ne može zasnivati na turizmu, nego bi to trebao biti posve irelevantan i beznačajan dio ekonomije, bez da država ovisi o tome, jer onda opet ovisimo o drugima i nema tu suverenosti i samoodrživosti, ali od poljoprivrede i industrije ima, a i sam turizam bi kad bi počivao na tim granama bio daleko bolji jer bi imali domaću kvalitetnu hranu na stolovima, a ne uvozni otpad, ali za to se nema sluha, nego samo izrugivanje, ismijavanje i vrijeđanja, tako je bilo i prije ulaska u EU kad su se ljudi ismijavali kao neće naša djeca ići u inozemstvo, teorije zavjere, laž, sve je laž, a danas ti isti plaću i deru se gdje su im djeca, pa sami ste si krivi i izvoli pojesti ono što si sam sebi skuhao.

Ante svaka ti je na mjestu, bravo
Zatoichi
2021-06-06T20:30:15Z
Vrlo dobar video o izraelu ,prije i sada,kome se da,nek pogleda do kraja

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-06-07T08:46:35Z
Ovaj video pokazuje koliko je njihova vjera snažna. Oni su praktično europeiziran narod ali dalje se identificiraju kao semiti.
Mate 2
2021-06-07T17:41:26Z
Duginizam i buduća Euroazijska Unija će omogućiti Izraelu da napravi Pax Judaica i da vlada cijelim svijetom.
hamush
2021-06-07T20:45:22Z

Duginizam i buduća Euroazijska Unija će omogućiti Izraelu da napravi Pax Judaica i da vlada cijelim svijetom.

Bronson0
2021-06-07T21:10:27Z
Novi pojam - duginizam
hamush
2021-06-08T00:12:53Z
Originally Posted by: Bronson0 

Novi pojam - duginizam

jebiga, talmudizam i vatikanizam su zastarjeli... moras bit u korak sa vremenom kuis....
Mate 2
2021-06-08T14:25:07Z
Rusko ne-linearno ratovanje i stanje u Rusiji i Siriji.

Mate 2
2021-06-08T17:12:24Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Vrlo dobar video o izraelu ,prije i sada,kome se da,nek pogleda do kraja

Ben Shapiro je neobjektivan i pristran (naravno na strani Izraela), a evo i zašto:

https://collive.com/mord...apiro-at-moshiach-seuda/ 
DjomlaKS
2021-06-08T17:22:52Z
Nisam rasist, ali BLM mi je strašno išao na qrac.
Nisam homofob, ali pederluk u zadnje vrijeme mi strašno ide na živce.

Dobro kažeš Mate, "duginizam" uzima maha u posljednje vrijeme.
doog_kool
2021-06-10T13:54:18Z
https://sportske.jutarnj...edstavlja-nista-15079783 

Bravo za našu reprezentaciju. Neka kleče oni koji imaju problema s rasizmom i koji ugnjetavaju svoje manjine. Mi imamo problem s tim,ali obrnuto proporcionalan problem;kod nas su manjine svete krave.
brzi
  • brzi
  • Advanced Member
2021-06-10T20:39:59Z
kod mene na poslu svi nešto vuku lijevo. zapravo ne toliko lijevo, koliko kontra desnome, ne znam koliko to ima smisla.
...sve dok ne spomenemo cigane, najednom svi imaju ideje za konačno rješenje ciganskog pitanja 😀 al da si ne znam koliko lijevo, ti cigani ti baš ne daju puno argumenata da staneš u njihovu obranu.
Quod non audit Vuco, penis non elevare.
Mate 2
2021-06-11T18:44:15Z
Meni je najgori ovaj radikalni feminizam. Da se razumijemo, po meni žene slobodno MOGU (NE moraju, to mogu dobiti po sposobnosti, a ne samo zato jer imaju vaginu) imati i doktorate i biti na najvišim mjestima u svim djelatnostima svih sektora i u svim područjima društvenog života, i čak sam i za to da budu daleko zastupljenije u vjerskim organizacijama nego što su sada, čak sam i za to ako muškarci mogu masturbirati, da one imaju pravo na abortus, jer u Mojsijevom Zakonu (Toru), znači Bibliji, ako se 2 muškarca potuku i jedan udari ženu i ona pobaci, zametak se ne tretira kao ljudsko biće, nego se plati novčana naknada i to je to, to je prvi slučaj, drugi slučaj je kad muškarac sumnja da ga je žena prevarila da svećenik dade ženi ukletu vodu i ako je varala, ona pobaci i trbuh joj natekne i ne može više imati djecu, ali ako nije, e onda sve u redu (naravno to su sve BAJKA - namjerno velikim slovom da se ne bi namjerno krivo shvaćalo, jer ovdje ima pojedinaca na forumu koji namjerno krivo shvaćaju i ona pljuju), uz to sam i antinatalist pa i zbog toga dajem podršku, ali sam protiv toga da se muškarci gaze. Evo, primjer jedan čovjek mi priča bio jedan mladić i jedna djevojka, i ovaj ju je jako volio i oženio i imali su dijete, da bi se ona onda rastala samo zbog alimentacije i priča o pomorcu koji se vrati kući i nađe kući ženu sa ljubavnikom, a ona sa ljubavnikom uzme djecu, kuću, okućnicu i još je ovaj mora uzdržavati, ili da žena tuče muža, e bome sam protiv toga. Zato dajem podršku MGTOW (Men Going Their Own Way) pokretu, jer je tu puno muškaraca kojima su žene uništile živote.
hamush
2021-06-11T19:44:36Z

Meni je najgori ovaj radikalni feminizam. Da se razumijemo, po meni žene slobodno MOGU (NE moraju, to mogu dobiti po sposobnosti, a ne samo zato jer imaju vaginu) imati i doktorate i biti na najvišim mjestima u svim djelatnostima svih sektora i u svim područjima društvenog života, i čak sam i za to da budu daleko zastupljenije u vjerskim organizacijama nego što su sada, čak sam i za to ako muškarci mogu masturbirati, da one imaju pravo na abortus, jer u Mojsijevom Zakonu (Toru), znači Bibliji, ako se 2 muškarca potuku i jedan udari ženu i ona pobaci, zametak se ne tretira kao ljudsko biće, nego se plati novčana naknada i to je to, to je prvi slučaj, drugi slučaj je kad muškarac sumnja da ga je žena prevarila da svećenik dade ženi ukletu vodu i ako je varala, ona pobaci i trbuh joj natekne i ne može više imati djecu, ali ako nije, e onda sve u redu (naravno to su sve BAJKA - namjerno velikim slovom da se ne bi namjerno krivo shvaćalo, jer ovdje ima pojedinaca na forumu koji namjerno krivo shvaćaju i ona pljuju), uz to sam i antinatalist pa i zbog toga dajem podršku, ali sam protiv toga da se muškarci gaze. Evo, primjer jedan čovjek mi priča bio jedan mladić i jedna djevojka, i ovaj ju je jako volio i oženio i imali su dijete, da bi se ona onda rastala samo zbog alimentacije i priča o pomorcu koji se vrati kući i nađe kući ženu sa ljubavnikom, a ona sa ljubavnikom uzme djecu, kuću, okućnicu i još je ovaj mora uzdržavati, ili da žena tuče muža, e bome sam protiv toga. Zato dajem podršku MGTOW (Men Going Their Own Way) pokretu, jer je tu puno muškaraca kojima su žene uništile živote.

jebote kako si progresivan. po tebi zene mogu imati doktorate... jel to dozvola ili pravo?

Ovo je vrh vrhova: čak sam i za to ako muškarci mogu masturbirati, da one imaju pravo na abortus
😄
Mate 2
2021-06-11T20:34:10Z
Originally Posted by: hamush 

jebote kako si progresivan. po tebi zene mogu imati doktorate... jel to dozvola ili pravo?

Ovo je vrh vrhova: čak sam i za to ako muškarci mogu masturbirati, da one imaju pravo na abortus
😄

Naravno da imaju pravo na to, ali ne samo zato što su žene, nego SVATKO po svojim DJELIMA, UČENJIMA i ZASLUGAMA.

Za drugi upit sam objasnio da čak ni sama Biblija nije protiv abortusa, nego naprotiv, za (prema spisima koji su dostupni, neki van-biblijski su protiv abortusa), a ima izreka: ako je abortus ubojstvo, onda je masturbacija genocid, isto tako Augustin je rekao da je svaki spermatozoid potencijal za novi život, znači prema njegovim spisima i masturbacija je strogo zabranjena.
DjomlaKS
2021-06-11T21:15:47Z
Originally Posted by: hamush 

😄

Nemoj me pogrešno shvatiti, ali jel ti dolaziš na forum samo da vidis jel Mate nesto postao pa da mu brze bolje skočiš na vrat?? 99% postova ti se odnosi na "sarkastično" quotanje Matinih literatura, i sto je najgore nista od tog nije smiješno. Dapače, pomalo je i očajno. Držim da si prije bio jedan od zanimljivijih forumaša, a onaj legendarni video o Reaktu je nenadjebiv., no ovo s Matom ti je potpuno besmisleno i dosadno. Humor ti je nažalost ostao negdje u KW temi, tj. u prošlosti, a u zadnje vrijeme izgleda da je i smisao ovog foruma ostao u prošlosti...

Mislim da nije jos puno ostalo do sudbine Banovog UF foruma, i nekako se veselim konačnom ključanju.
Bronson0
2021-06-11T23:25:21Z
https://www.bug.hr/elekt...pak-nije-rasprodan-18315 
Evo novinari godinama pisali kako je rimac raspordao sve c_two concepte medutim posteni nas mate se 3 godine kasnije sjetio to demantirati.

Vidim poceo je i prozivati muska jer govori da je S plaid najbrzi elektricni auto serijske proizvodnje. Ali nazalost matina nevera je serijske proizvodnje na papiru i kosta ko zna koliko miliona dok je s plaid 130000 dolara. Izgleda da ce mate od mlade hrvatske nade doci do lazibrade
Similar Topics
Users browsing this topic