Zatoichi
  • Zatoichi
  • Advanced Member Topic Starter
2021-02-20T09:32:32Z
I ode ......tuzno brate

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Sponsor
RealDeal
2021-02-20T13:53:45Z
Kad su ovakvi krenuli odlaziti, vrijeme je za kraj svijeta.
Ivan CRO Cop
2021-02-20T23:00:45Z

"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
DjomlaKS
2021-02-20T23:16:42Z
Koliko kmečanja i licemjerja po fejsu oko Djoleta. Evo i ja ne znam kako cu zaspat jer je umro 68-godisnjak koji je 90-ih povremeno imao epizode nacionalizma.
Mate 2
2021-02-21T09:05:24Z
U ovim situacijama se može vidjeti, nažalost, sva pokvarenost i licemjerje ljudi: da je nažalost umrla neka sirotinja istih godina i od istih razloga, nitko ne bi ni trepnuo, a ovdje se provodi teška idolatrija, paradiranje i kmečanje koristeći nečiju smrt, vrlo često nemoralni pojedinci to koriste za naslikavanje i guranje pred kamere, kao i za guranje ideologija i politike, pustite čovjeka u miru i gotovo.
Svensson
2021-02-21T09:21:18Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Koliko kmečanja i licemjerja po fejsu oko Djoleta. Evo i ja ne znam kako cu zaspat jer je umro 68-godisnjak koji je 90-ih povremeno imao epizode nacionalizma.

po meni nema ovo šta raditi na borilačkom forumu kao zaseban topic, ako ko želi može spomenuti u avetima i to je to

inače bi mogli svako par tjedana oglašavat ko da smo osmrtnice
Stipe
2021-02-21T10:40:45Z
Originally Posted by: Zatoichi 

I ode ......tuzno brate

Je.

Neka počiva u miru..

-Stipe
Zatoichi
  • Zatoichi
  • Advanced Member Topic Starter
2021-02-21T14:00:47Z
Originally Posted by: Svensson 

po meni nema ovo šta raditi na borilačkom forumu kao zaseban topic, ako ko želi može spomenuti u avetima i to je to

inače bi mogli svako par tjedana oglašavat ko da smo osmrtnice

Istina no zasluzio je od mene jedan topic,uz njegovu pjesmu sam prije 30tak godina prvi put karao,tako da sam emotivno vezan za balasevica ...........😁................😢

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Reaktivac
2021-02-21T22:57:18Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Istina no zasluzio je od mene jedan topic,uz njegovu pjesmu sam prije 30tak godina prvi put karao,tako da sam emotivno vezan za balasevica ...........😁................😢

bero
  • bero
  • Advanced Member
2021-02-22T14:07:48Z
Originally Posted by: Mate 2 

U ovim situacijama se može vidjeti, nažalost, sva pokvarenost i licemjerje ljudi: da je nažalost umrla neka sirotinja istih godina i od istih razloga, nitko ne bi ni trepnuo, a ovdje se provodi teška idolatrija, paradiranje i kmečanje koristeći nečiju smrt, vrlo često nemoralni pojedinci to koriste za naslikavanje i guranje pred kamere, kao i za guranje ideologija i politike, pustite čovjeka u miru i gotovo.

ovo je nečuveno, pisat o smrti poznate osobe, tko je to vidio :D

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
RealDeal
2021-02-22T18:16:33Z
Problem je pisati na takav način.
Bronson0
2021-02-22T18:25:26Z
Ja se slazem s matom. Danas ljudi zale za nekim bogatasima i kao bitnim osobama, a kad im umre susjed kojeg znaju cijeli zivot boli ih kurac.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2021-02-23T06:26:19Z
Originally Posted by: RealDeal 

Problem je pisati na takav način.

kakav točno?

- dr jupidu
DjomlaKS
2021-02-23T07:05:55Z
Originally Posted by: bero 

Pisati treba, al ovo sto rade s Balasevicem je teski cirkus. Kad si zadnji put vidio da jedan mediji svaki dan objavi 4-5 vijesti u vezi pokojnika? I tako vec danima

Da stvar bude gora, isti mediji namjerno izostavljaju njegove nacionalne ispade 90-ih.,kad vec pisu toliko.
RealDeal
2021-02-23T07:24:08Z
Gledajte na čovjeka kao umjetnika, ako ti odgovaraju njegove pjesme slušaš ih ako ne ne slušaš ih, i dobro.
thelovacluka
2021-02-23T07:26:36Z
Ma ljudi su skroz pretjerali. Makar, znali smo da bude tak. na našem lokalnom međimurskom portalu svaka 2 sata neki članak o tome kako su doktori plakali dok su ga oživljavali i slično. Žele imenovati ulice njegovim imenom... a u komentarima salve žalosti i jada...

komentari tipa: ako nisi pustio suzu si nacionalist.

koma.

ja ga nikad nisam slušao, ne volim taj stil, izričaj. Previše mi je downerski, spušta ti energiju. Glazba mi nije zanimljiva, ja slušam blues, i heavy + vokal nije nit tamo radi pjevanja nego recitiranja + puno žalovanja za životom, ženama itd. Dosta toga imam u pravom životu, ne treba mi još poticaja hahahahaha

Uglavnom, klonimo se social media još jedno vrijeme 😃
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
bero
  • bero
  • Advanced Member
2021-02-23T08:25:46Z

Originally Posted by: bero 

Pisati treba, al ovo sto rade s Balasevicem je teski cirkus. Kad si zadnji put vidio da jedan mediji svaki dan objavi 4-5 vijesti u vezi pokojnika? I tako vec danima

Da stvar bude gora, isti mediji namjerno izostavljaju njegove nacionalne ispade 90-ih.,kad vec pisu toliko.

Pa bio je glazbena ikona, to je normalno. I o Saračeviću pišu 4-5 vijesti dnevno, i više. To je tako kad je osoba POZNATA, jel. :D

A ovo da je bio nacionalist je bullshit, nađi mi jednu njegovu nacionalističku izjavu.

Da se razumijemo, ne slušam ga niti znam više od 2 njegove pjesme. Presporo i prejednolično.

- dr jupidu
Mate 2
2021-02-23T09:03:37Z
Evo, DjomilaKS je savršeno objasnio, a 90-ih je itekako bio na velikosrpsko-četničkoj strani, a onda ljudi kažu a bio je na demonstracijama protiv Miloševića i bio je protiv Miloševića, zato jer Milošević za njega nije bio dovoljan velikosrbin, čim su tenkovi došli na ulice Beograda e onda prosvjeda protiv rata više nije bilo, a u Sloveniju je kasnije pobjegao samo zato jer ga je Milošević htio mobilizirati.
RealDeal
2021-02-23T10:30:39Z
Similar Topics
Users browsing this topic