Bronson0
2021-01-14T17:46:53Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: Bronson0 

Po wikipediji bila je 19 a ne 9...just saying

Krivo pise, 9 je imala

the guardian je izbacio clanak o tome i naravno pisao kako je bilo po ostaloj evropi i da je neki engleski kralj 300 godine poslje muhameda imao zenu koja je imala 12 godina itd.. od svih stvari gdje se islam moze kritikovat, a to je 99% islamisti i 90% konzvervatinih muslimana, a ne islam po sebi, je ovo smijesno posto je bilo prije 1500 godina i takvih slucajeva je bilo po cijelom svijetu i kod svih vjera, iako kod drugih vjera nema (koliko znam) vaznog propheta koji je bio pedophil (po danasnjim mjerama).

Nema tu danasnjih mjerila. Privlacila ga je curica od 12 godina sto znaci da je pedofil. To je psihicka bolest, a ne socijalna konstrukciua. Iskreno ne cudim se stanju u muslimanskim zemljama s obzirom da im je temelj za sve udario stari pedofil.
DjomlaKS
2021-01-15T08:58:40Z
Jel mozemo znati ubuduće tko su modovi i adminu? Zasto skrivanje toga?
Jbt nisam znao i da je pecho bio mod.

@mate, obrati ae Stipi za brisanje 😃
Stipe
2021-01-15T11:06:38Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Jel mozemo znati ubuduće tko su modovi i adminu? Zasto skrivanje toga?
Jbt nisam znao i da je pecho bio mod.

@mate, obrati ae Stipi za brisanje :D

Pecho nije bio mod.

To u principu nije niti objavljivano niti tajeno. Nikoga nije previše zanimala tema. :)20
Sad smo to Bbbmarc, Gosuasus, Joseph Jones, Zatoichi, Losh, i ja.
I tehnički Cain. :)20

Originally Posted by: Mate 

Stipe, kako se briše tema? Trebam izbrisati Temu teorije zavjere.

Nikako, teme se po forumima obično ne brišu na zahtjev i bez konkretnih razloga.

-Stipe
Svensson
2021-01-15T15:11:38Z
Nek vam novinar ne prevodi izjave boraca google translateom, prijevod mora biti kontekstualno adekvatan a ne doslovan

tipa, Ngannou nemože bit "nakaza" bez obzira šta je Jones koristio riječ "freak", u ovom kontekstu bi daleko bolje bilo napisati "monstrum"
Black Arrow
2021-01-15T16:01:35Z
Ako si iskren trebao bi jos jednom od samog vrha teme (razno)od pocetka procitati kad pocinjem doktoru da se obracam pa do mog zadnje posta. Nikoga nisam uvrijedio ali kad mi se je doticni obratio sa velikim P...
Onda sam tek nakon toga primenio malo zescu retoriku... Jel sam trebao da mu se zahvalim?Za njega ni upozorenje ni nista. Ja sam u proslosti cesto bio vrijedjan po nacionalnoj, vjerskoj a i ljudskoj osnovi, nikad se nije na to ukazivalo niti brisalo. Veliko Picketina i dalje stoji kao i druge uvrede...!!!

U katolicanstvu se kaze ako tebe neko kamenom ti njega kruhom... Ja tako ucenje ne zastupam.
Ako tebe neko kamenom ti njega sakom u glavu!!
Inace vrijedjas Stvoritelja ako suprotno uradis, jer niko nema pravo da vrijedja, tlaci i da napada dostojanstvo i cast bilo kojeg ljudskog bica koji je stvoren kao najplemenitiji cin Gospodara, savrsenog Stvoritelja!!!!
dr jupidu
2021-01-15T16:16:41Z
može objašnjenje zašto je tema RAZnO ugašena?

NISAM PRIMIJETIO DA SE IKO U TEMI NA IKOG POŽALIO:)26 :)26 :)26 :)26

TAMO JE FRENDLY VRIJEĐANJE....... KO KAD SE KONOR SVAĐA S KABIBOM...SVE JE TO DIO BUZINESA

neprimam kućne posjete.
Bronson0
2021-01-15T16:43:55Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Ako si iskren trebao bi jos jednom od samog vrha teme (razno)od pocetka procitati kad pocinjem doktoru da se obracam pa do mog zadnje posta. Nikoga nisam uvrijedio ali kad mi se je doticni obratio sa velikim P...
Onda sam tek nakon toga primenio malo zescu retoriku... Jel sam trebao da mu se zahvalim?Za njega ni upozorenje ni nista. Ja sam u proslosti cesto bio vrijedjan po nacionalnoj, vjerskoj a i ljudskoj osnovi, nikad se nije na to ukazivalo niti brisalo. Veliko Picketina i dalje stoji kao i druge uvrede...!!!

U katolicanstvu se kaze ako tebe neko kamenom ti njega kruhom... Ja tako ucenje ne zastupam.
Ako tebe neko kamenom ti njega sakom u glavu!!
Inace vrijedjas Stvoritelja ako suprotno uradis, jer niko nema pravo da vrijedja, tlaci i da napada dostojanstvo i cast bilo kojeg ljudskog bica koji je stvoren kao najplemenitiji cin Gospodara, savrsenog Stvoritelja!!!!

Nije to majstore tvoje postovanje prema stvoritelju nego ego. Reagiras ko i ja i vecina ljudi, nagonski, zivotinjski. Jer mi ustvari i jesmo zivotinje i imas fight or flight. Ali prava vjera je kad si u stanju ici protiv svojih nagona, spustit glavu i progutati ponos ako mislis da je tako ispravno i ako stvarno vjerujes da ce mu bog to naplatiti. Nije to u bibliji bezveze napisano, to je najvece postovanje koje mozes pokazati prema bogu, prakticki mu se dajes u ruke. Takve ljude treba cijeniti i to su pravi vjernici.

Zato je islam inferioran krscanstvu jer podilazi nagonima. Sto ti se ne svida kamenuj, neko te udari, kamenuj, zena te prevari, kamenuj... Nema unutarnje borbe, rodis se, pustis bradu, izabres zenu(nju ne moras ni pitati nista), ako hoces mozes i 2-3 ma mozes biti i pedofil. Eto jedino ne smijes piti alkohol i jesti svinjetinu ali posto smo svi grijesni i bog prasta onda mozes i to.
Black Arrow
2021-01-16T04:46:05Z
Nije namjenjeno tebi da mi ti odgovaras nego Administrator ili Moderator.A bas si se i ti nasao da mi tumacis...Nedeljama si se ophodio suprotno tome!! Pogotovo ti i forpfs ste puni vidljive mrznje i vi ste prva dva forumasa koja bi ja stvarno najiskrenije vrlo rado natamburao!!

24 sata odmora jer nastavljaš i dalje, nakon upozorenja, po istom, na drugim temama.
Pa te možda prođe.

DjomlaKS jeste jedan cesti psovac svega i svakoga ali kod njega se ne osjeca ta neka mrznja, samo ga treba malo opametit. Mladi hercegovac dvometras koji je pomalo bahat jer misli da je najjaci. :-))

Po drugi put u zadnjih par nedelja se cuti kad ja ukazujem na jednostrano vrijedjanje koje ne pocinje sa moje strane sta je vrlo bitno i sta ukazuje da nisam ja licno inicijator. Drugima se tolerise da me vrijedjaju a meni se sugerise da se ne obracam tako jer je previse agresivno i neprimjereno. Kad vam neko kaze Picketino vi mu se zahvalite i adminu takodje istovremeno jer uopste ne reaguje na prvobitni prekrsaj i vrijedjanje. Selektivno uspostavljanje reda i mira na forumu.

Priznajem takodje za svoje grublje izrazavanje ali je izazvano pocevsi sa vrijedjanjem koje je upuceno meni od strane drugog clana foruma.

Kao što je već obznanjivano, postoji razlika između KW duha, i psihotičnog izazivanja "borbi" gdje se pokušava ostaviti dojam nastupom i stilom kao da bi netko nekoga najradije maltene dočekivao nožem.
Bez obzira što će se to ispuhati u 99% slučajeva, to ne može na nekom civiliziranom forumu prolaziti, a ne može ni na PFS-u. :)20.
I ako se pokreće neka priča (ili se nekoga proziva, imenuje i slično) koju se na taj način nastavlja, to svakako ne bi išlo.
Black Arrow
2021-01-17T11:41:04Z
Nevjerovatna ignorantnost i ne uzimanje u obzir prema iznesenenim cinjenicama sa moje strane. Nisam definitivno neko ko bi se mogao nazvati tvrdoglavim, i ne negiram nista sta sam napisao.Stojim iza svega ali jednostavno ne zelite da vidite cinjenicu
Da sam pre svakog verbalnog iskoracenja bio vrijedjan i isprovociran. I to takodje nisu bile uvrede u duhu KW-a!!! Ako meni neko bez ikakva osnova kaze Picketino... I ja njemu odgovorim da bi ga za to najradje zelio natamburati!!! I sta vama tu predstavlja problem? Vi ste oduvjek puno puno gore stvari propustali i propustate od ovog. Ali ocito da neko od moderatora ili admina uzima ovo licno samnom za to i sankcija. Epitet sa kojim sam bio pocascen puno bi vise dolikovao vasem nacinu vodjenja foruma.

Puštana je bila i cijela KW tema, pa više nije. I takav način razgovora nije dobrodošao. Vremena se mijenjaju i mora im se prilagođavati.
Sukobi gdje će se zakrviti mogu ostati u prošlosti.

7 dana odmora zbog načina razgovora na kraju posta.

K tome, jedan od razloga zašto KW teme kakva je bila je, između ostalog, i što vodi priču u vječna natezanja, i to što svatko od posvađanih uvijek misli da su svi u krivu, a on u pravu, i što se tada više jednostavno nimalo ne želi saslušati nikakvu napomenu, i nipošto ne želi stati. Ako se pogleda sa strane, baš to se i ovdje dešava. Moglo se stati na tri mjesta, pa samo ide na sve gore.
A jasna je stvar da će morati stati i da se ne može dovijeka natezati.

Inače, teško je smatrati da je nešto bilo nefer kad je tebi prije svega par tjedana čak maknut ban u jednom presedanu, i izašlo ti se u susret maksimalno. Uvredame nakon toga stvarno ne pašu. :)20
Mala doza reality checka i stajanja na loptu dobro bi došla, a napomene pa potom upozorenja nema smisla pisati devet puta kako se ovdje dešava, nego ipak valja uvažiti od prve-druge.

Rijetka su, jasna su, laka su za slijediti - poslušaj(te) ih. Ako se veli dosta s nečim, onda nemojte nastavljati s tim nečim.
Tko posluša, super, tko ne posluša, snosi posljedice. Nije idealno, ali nikad neće biti svi sretni (pogotovo razne zavađene strane) i nema boljeg rješenja pa se vjerojatno treba naviknuti na to. :)20
Bronson0
2021-01-17T13:41:04Z
Nisi dobio ban zbog toga nego zbog ovoga sto si meni napisa. Vidim da ti nije bas jasno pa cu ti pojasniti. Osim sto je vjera islam je i ideologija i nacin zivota. A svaka ideologija se moze kritizirati na bilo kojem forumu. Znaci ja ne govorim nista lose o tebi niti te spominjem nego govorim lose o islamu kao nacinu zivota. A ti tu pricas kako bi me prebio, ovom drugom da bi "ohladio" i samo potvrdujes ovo sto ja pisem o islamu.
Stipe
2021-01-17T17:17:22Z
Black Arrowe, mislim da propuštaš par stvari uvažiti.

Jest, Forpfs se tebi obratio kako se obratio; i taj način se nekad i negdje nekad može sankcionirati, negdje nekad može pustiti. Kao i sve.
Ovdje je vidljivo da je to reakcija na tvoju provokaciju i potezanje, i da je opet oko KW voda, pa je pušteno.
Da se nastavlja, lako moguće da bi i za to bilo spomenuto da se ohladi, ili u nekom času sankcionirano. No, to se ne dešava.

A ono što se dešava dalje je baš pretjerivanje. Ako modovi daju do znanja da je s nečim bilo dovoljno, tipa prijetnjama nasiljem u duhu neke zle krvi, onda je dovoljno. Onda je tu taj čas neka granica povučena.
I ne treba se nijedan mod onda s tobom u beskraj natezati jer bi ti opet i opet i opet nekome pričao da bi ga natamburao ili se razjašnjavao da ti baš to hoćeš opet i još ponavljati. :)20
Na što bi to ličilo?
Shvatili smo, produži dalje. Ili, nemoj ni potezati takve priče ili sudjelovati na takvim temama, ako ne možeš ostati smiren. Oboje su korektna i jednostavna rješenja.

Pišeš s kime ti se razgovara, a ubuduće jednostavno preskoči (ili smireno prokomentiraj) one s kojima ti se ne priča ili odgovore i postove koji ti ne pašu.
Uopće su internet prijetnje dosta djetinjasto i nezrelo ponašanje.

Stvarno nije teško, ili se barem nadam da nije, ne prijetiti i ne groziti se ekipi/drugim članovima foruma (!) nakon što modovi kažu da bi s time valjalo stati. A to je ono što se dešava dalje s tvoje strane. Takvo natezanje može ići u beskraj, ali nema nikakvog smisla. Pogotovo još kad prelazi i u vrijeđanje modova.
To bi bilo neko elementarno civilizirano ponašanje.

Ako tebi jest teško, ili ako baš hoćeš nekome objašnjavati da ti to hoćeš pošto-poto raditi i dalje, teško će biti uklopiti takvo sudjelovanje u normalno funkcioniranje bilo koje online zajednice. Nemoj to raditi.

Ja vjerujem da je sve to generalno lako ispoštovati i da se ne traži previše, ili mi barem djeluje da je ekipi generalno lako, pa se nadam da će biti i tebi.

-Stipe
dr jupidu