GSP
  • GSP
  • Advanced Member Topic Starter
2020-12-25T20:39:24Z
Originally Posted by: bero 

Originally Posted by: GSP 

Kaže Habazinka da je Hrga u dvije runde prebio Puleva kad je bio klinac! Eto koliko je dobar..

Pa i Klicka je ubijao na sparinzima. Ma sve.

Onda će lako i ostatak ekipe napenaliti:)18

Svensson
2020-12-25T23:12:20Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Kaže Habazinka da je Hrga u dvije runde prebio Puleva kad je bio klinac! Eto koliko je dobar..

Ne doima mi se bas ona kao najostriji noz u ladici...

šta je nisu pitali ništa za Babića

očito je da ga mrzi:)18
karl anal
2020-12-27T19:10:27Z
Originally Posted by: doog_kool 

Originally Posted by: evander 

Najveće laprdalo u borilačkom sportu koje ja poznajem,Bože sačuvaj Savage :)18

Jesi već preveo Kujundžićeve izjave i poslao Hearnu i Whyteu? Šta se čeka!? Nacija drhti od iščekivanja! SkySports i DAZN već pripremaju posebne emisije o tome.

Ne šaljite ništa Eddieju,vidite da lik odma sve druka Babicu i Pijetraju. Sauerland mu se požali na maltretiranje i ovaj odma to prijavi Babicu i Leu.

edie je ljiga i odvratan mi je i sve najgore, ALI čovik zna posao

on u babiću vidi dobru lovu, jer ga je lako prodat, lik je uvik za šalu u intervjuima, ima odličnu šprehu i ide naprid kao što uvik i najavljuje

a ne ka većina ostalih, ja ću ovo ja ću ono pa pimplanje, umri muški

ja sam svakako na savage trainu pa dokle ide ide

ko se ljuti uleti mu kruti

kao lik mi je babić definitivno puno simpatičniji od žvaljavog hrgovića koji uvik izgleda ka da mu nešto ne paše i ne šmeka

čak i kad se smije

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-12-27T19:18:40Z
Originally Posted by: karl anal 

Najveće laprdalo u borilačkom sportu koje ja poznajem,Bože sačuvaj Savage :)18

Jesi već preveo Kujundžićeve izjave i poslao Hearnu i Whyteu? Šta se čeka!? Nacija drhti od iščekivanja! SkySports i DAZN već pripremaju posebne emisije o tome.

Ne šaljite ništa Eddieju,vidite da lik odma sve druka Babicu i Pijetraju. Sauerland mu se požali na maltretiranje i ovaj odma to prijavi Babicu i Leu.

edie je ljiga i odvratan mi je i sve najgore, ALI čovik zna posao

Pa svaki uspjesni boksacki promotor je beskrupolozna ljiga. To je osnovni preduvjet za taj job :D

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
GSP
  • GSP
2020-12-28T20:40:16Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: The Last Emperor 

Ne doima mi se bas ona kao najostriji noz u ladici...

šta je nisu pitali ništa za Babića

očito je da ga mrzi:)18

Hrga i Baba za ujedinjene pojaseva:)1

j0k3r
pecho
2021-01-21T11:08:03Z
Konačno dobar protivnik. Zadnji meč protiv Kuzmina je bio meni osobno negledljiv.
Dobit će ga Hrgović,prestatičan je Bakole.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
GSP
  • GSP
2021-02-01T20:30:15Z
Mirko o Leu:
Čovjek je učio makrobiotiku na nama, a subotom smo čagali i pozdrav suncu vježbali🤣 Ne može se to sa VHS kazeta i youtuba učiti. Ili nikad nećeš zaradi lovu kunem se jer je to karma. Ne možeš svakom tko uđe u dvoranu davati ugovor na 10 godina. On je samo o ugovorima😂 Must see prepirke.

pecho
2021-02-01T20:39:51Z

Mirko o Leu:
Čovjek je učio makrobiotiku na nama, a subotom smo čagali i pozdrav suncu vježbali🤣 Ne može se to sa VHS kazeta i youtuba učiti. Ili nikad nećeš zaradi lovu kunem se jer je to karma. Ne možeš svakom tko uđe u dvoranu davati ugovor na 10 godina. On je samo o ugovorima😂 Must see prepirke.

Eh Mirko i njegove gluposti. Leo je težak čovjek ali je Mirko ovdje ispao loše.

Ne zna kako netko može biti trener i učiti nekoga "side step" sa VHS kazeta, evo super, Hunter napravio Warda a nikad meča nije imao. Valjda je imao puno VHS kazeta.

Mirko legenda od borca, ali ego će ga jedan dan ubiti.

balkanbomber
2021-02-02T11:33:47Z
Originally Posted by: pecho 

Ne zna kako netko može biti trener i učiti nekoga "side step" sa VHS kazeta, evo super, Hunter napravio Warda a nikad meča nije imao. Valjda je imao puno VHS kazeta.

Mirko nije jedini koji tako razmislja, ima i poznatih mma trenera, ili barem jedan, u hr koji se svadaju/prepire sa anonimusima po FBu i pise da ovi nemaju pojma o mma itd posto nikad nisu stali u ring/kavez....

Jbg ima takvih ljudi i ti njih ne mozes ubijediti da je drugacije, a da slucajno ides Mirku reci da on ne bi trebao komentirati aute posto nije mehanicar ili inzinjer on bi se naljutio i ne bi shvatio ili povezao to sa njegovim izjavama, ili da mu reknes na sto mislis on bi vjerovatno bio toliko drsak i rekao da se to uopce ne moze usporediti...

On je čovjek jako dobar momak!
thelovacluka
2021-02-02T11:45:47Z
Pa Greg Jackson isto nema nijednu borbu.

Ako imaš kognitivne kapacitete nešto shvatiti, shvatiš. Ako nemaš, onda ti ni 20 godina iskustva u kavezu , ringu i svemu ostalome neće pomoći. ni za borca ni za trenera.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
GSP
  • GSP
2021-02-03T16:38:42Z
Evo dužeg videa sparinga gdje se vidi da je Hrga bolji od Wildera!!

https://www.skysports.co...er-and-hrgovic-go-to-war 
Ivan CRO Cop
2021-02-03T21:35:49Z

Što bi mu tek Babić napravio
Ha ha ha ☺️
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
pecho
2021-02-03T21:47:49Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Što bi mu tek Babić napravio
Ha ha ha ☺️

Budite sretni šta imamo trojicu teškaša o kojima se priča u boksu. Vidjeti ćete za 10 godina pustoš.
evander
2021-02-05T07:12:17Z
Otkud sad to da je Hrgović bio bolji od Wildera prije toliko godina!? Ja sam mislio da je Pijetraj umalo upropastio Hrgovića i da ga je tek Kubanac naučio kako zapravo treba boksati. Baš me čudi da je tako limitirani trener, koji je dobar samo za amatersku razinu, uspio pripremiti jednog neiskusnog klinca da se nosi s profesionalcem koji je tada već imao 30 mečeva.
doog_kool
2021-02-05T16:16:25Z

Otkud sad to da je Hrgović bio bolji od Wildera prije toliko godina!? Ja sam mislio da je Pijetraj umalo upropastio Hrgovića i da ga je tek Kubanac naučio kako zapravo treba boksati. Baš me čudi da je tako limitirani trener, koji je dobar samo za amatersku razinu, uspio pripremiti jednog neiskusnog klinca da se nosi s profesionalcem koji je tada već imao 30 mečeva.

Hrgović je u emisiji sport nedjeljom nakon razlaza s Pijetrajem (ima video na YouTubeu) izjavio da sve šta zna o boksu je naučio kod Lea,ali da je jednostavno došlo vrijeme za rastanak.

Leo je, s druge strane, u prvom podcastu kod Petraka izjavljivao da mu se čini da Hrga stagnira,pa čak i nazaduje kod Kubanca i da je prije bio puno bolji boksač dok je bio kod njega.

Nadam se da će doći do meča sa Yokom npr. pa da vidimo jeli Hrga bolji boksač danas ili prije 5 godina.
GSP
  • GSP
2021-02-05T21:06:42Z
Baš tako. Yoka i Joyce će pokazati gdje je Hrga iako je oko Yoke dosta para ulupano i filali ga nedozvoljenim pizdarijama. I Bakole je odličan test da vidimo gdje je.
evander
2021-02-06T19:37:56Z

Hrgović je u emisiji sport nedjeljom nakon razlaza s Pijetrajem (ima video na YouTubeu) izjavio da sve šta zna o boksu je naučio kod Lea,ali da je jednostavno došlo vrijeme za rastanak.

Leo je, s druge strane, u prvom podcastu kod Petraka izjavljivao da mu se čini da Hrga stagnira,pa čak i nazaduje kod Kubanca i da je prije bio puno bolji boksač dok je bio kod njega.

Nadam se da će doći do meča sa Yokom npr. pa da vidimo jeli Hrga bolji boksač danas ili prije 5 godina.

Bila bi stvarno sramota da Hrgović danas nije bolji boksač nego prije pet godina. Moj komentar odnosio se na baljezganja o tome kako Pijetraj nije trener za vrhunski profesionalni boks.

GSP
  • GSP
2021-02-21T20:56:25Z
Veočić je prava stvar. 2x sam ga gledao i stvarno je top. Ako još kaže Božić da je najveći talent u zadnjih 30 godina nema greške..

https://www.croring.com/...ajala-duze-od-tri-runde/ 
RealDeal
2021-02-24T06:13:38Z
Hrga protiv Huntera za poziciju izazivača po WBF u...
Users browsing this topic