DjomlaKS
2020-11-25T13:35:26Z
Originally Posted by: balkanbomber 

u tome i lezi glavni problem, sto Ruska Federacije ima puno veci nivo tolerancije prema pristupcima kavkazana nego na primjer rusa ili drugih manjina.

glavni razlog je sto je RF svjesna da su kavkaz zadrzali kroz vojsku i rat, a ne zato sto kavkaz stvarno hoce da bude dio RF, nije to samo Cecenija, sve kavkazke muslimanse respublike tako razmisljaju, pa im zato RF dopusta puno vise sranja nego drugima, to je kao neka vrsta ostete sto im "placaju" a na kraju naplate samo obicni drzavljani RF.

to je cinjenica, kavkazi su prije 15ak godina posli po cijeloj RF i kroz svoj mafia sistem uzeli kontrolu svih pijaca u rusiji, takozvani Rinci (Pijaca = Rynok) i RF nije ucinila k*rac provi tog, da nebi bilo opet sranja posto bi inace morali bukvalno 20% kavkaza po russiji hapsit. to je jedan primjer koji se tice cijele russije, svi to znaju na primjer, svi znaju da su ovi jednog dana dosli i rekli svima na pijaci "od danas smo mi odgovorni za vas, placate nama porez i sve 5!" I RF nista ne radi protiv toga. znaci to je samo jedan mali primjer koji je utjecao na svejednog rusa ur RF, posto su kod njih pijaca jos uvijek vazan dio dnevnog zivota. pa cak su i one babice sto prodaju svoje sirotinjske proizvode uzeli pod kontrolu.

svi znaju moj stav prema kavkazima, ali ja isto tako mislim da zasluzuju svoje drzave, jbt cine 95% stanonistva, druge su etnije, kulture, vjere, i hoce da se osamostale, pa cemu ih drzati pod "robijom"? na kraju bi oni dobili svoje drzave, svi ti kavkaz krimosi bi nestali ili imali puno puno tezi zivot, a rusi bi bili mirni.

U potpunosti se slažem! :)36

Općenito mi nema smisla potlačite neke zemlje danas, pogotovo neke nebitne zemlje od kojih i nemas neke koristi. Samo ces na taj način stvarati extreme i sebi probleme.

Jedno je kad se neka pokrajina razvije pa zeli odcjepljenje, il kad se neki narod razmnoži i drugoj drzavi(šipci npr. :D) pa bi otkidali dio. To ne bih tek tako dozvolio.
Al porobljavanje druge države mi nema smisla
Svensson
2020-11-25T13:47:15Z

svi znaju moj stav prema kavkazima, ali ja isto tako mislim da zasluzuju svoje drzave, jbt cine 95% stanonistva, druge su etnije, kulture, vjere, i hoce da se osamostale, pa cemu ih drzati pod "robijom"? na kraju bi oni dobili svoje drzave, svi ti kavkaz krimosi bi nestali ili imali puno puno tezi zivot, a rusi bi bili mirni.

da su samostalni to bi bio teži nered u tim novonastalim zemljama jer bi krenula opća pljačka i lov na ono malo šta imaju te egzodus, uostalom nešto slično šta se sa nama desilo

mod prebacuj ovo na aveti :)1
balkanbomber
2020-11-25T18:48:12Z
1. Hooker prozvao Justina Gaethje

2. Chandler pise da je poceo camp (a ne znamo za koju borbu)

3. Oliveira i Ferguson se bore za 3 tjedna!

to su valjda najnovije mma vijesti.

On je čovjek jako dobar momak!
DjomlaKS
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-25T21:51:43Z

1. Hooker prozvao Justina Gaethje

2. Chandler pise da je poceo camp (a ne znamo za koju borbu)

3. Oliveira i Ferguson se bore za 3 tjedna!

to su valjda najnovije mma vijesti.

Hooker si baš priželjkuje brain damage?
balkanbomber
2020-11-25T22:06:05Z
mislim da ce biti dobar fight i da Gaethje nece moci kopirat to sto je Poirer napravio.

moze ga nokautirat, to naravno da da, ali Hooker je do sad bio samo jednom nokautiran u 29 borbi i ako mu ne prodje KO onda bi Hooker mogao ici na bodove ili late finish.

Gaethje je imao super streak ali ajmo biti iskreni, osim Tonya koji mu stilski odgovara, je samo tukao borce u zalazu karijere, a prva dva fighta u UFCu protiv Alvareza i Dustina.

ne tvrdim da ce Hooker pobijediti ali znam da ce biti dobar fight.

Black Arrow
2020-11-25T22:49:24Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://www.facebook.com/1623144494593901/posts/2781689822072690/

U Africi se zvijeri stvaraju

Meni je to zlocin nad djetinjstvom.
Ljudi samo zele unovcit ono sto sami nikad nisu mogli a zeleli postici, pa guraju jadnu djecu da u sitnim godinama treniraju spartanski borilacke sportove. Pogledaj one Ruffo brothers njih su prije 10 godina najavljivali kao da ce biti velike MMA Zvijezde. Gdje su danas? Nek puste djecu da budu djeca i sami steknu gust i talenat za neki sport, a ne im namecat kao robovima.
balkanbomber
2020-11-27T16:42:45Z
Jbt pa Anthony Smith se sutra bori... LOL, izgleda da njemu stvarno treba love
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-27T17:31:06Z
Blaydes ima covid, otkazan main event.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS
2020-11-29T08:54:01Z

Ugušio ga Anthony
doog_kool
2020-11-29T12:44:27Z
Jel Khabib samostalno pokrece biznis sa ovom Gorilla promocijom ili je opet tu negdje onaj odvratni taliban Abdelaziz??
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-29T13:15:09Z
Originally Posted by: doog_kool 

Jel Khabib samostalno pokrece biznis sa ovom Gorilla promocijom ili je opet tu negdje onaj odvratni taliban Abdelaziz??

Tesko da je sam.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
balkanbomber
2020-11-29T14:51:18Z

Ugušio ga Anthony

tu se vide leveli u toj igri, clarke je na Smitha nasrnuo kao i na Rakica, pogodio ih dobro ali su ga obojica ipak zaustavili unutar prvih par minuta, rakic dok je jos bio zelen a smith sad kakav je, dok se Stosic mucio 3 runde i na kraju jos izgubio odlukom.

dr jupidu
2020-11-29T17:31:19Z
A i rakić je bio stalno ko gornji preveć na smithu da ne riskira trokut smrti
neprimam kućne posjete.
balkanbomber
2020-11-29T18:29:07Z
Uros Medic ce nasupiti na istom eventu kao i Rakic, dakle 2 balkanca na jednom eventu... jbt kad smo to zadnji put gledali, u ZG?
DjomlaKS
2020-11-29T19:04:55Z

Ugušio ga Anthony

tu se vide leveli u toj igri, clarke je na Smitha nasrnuo kao i na Rakica, pogodio ih dobro ali su ga obojica ipak zaustavili unutar prvih par minuta, rakic dok je jos bio zelen a smith sad kakav je, dok se Stosic mucio 3 runde i na kraju jos izgubio odlukom.

Rakic je u tom meču jako lose izgledao. Jednom je čak i oboren bio lijevicom.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-29T19:35:19Z

Ugušio ga Anthony

Rakic je u tom meču jako lose izgledao. Jednom je čak i oboren bio lijevicom.

Dva puta
balkanbomber
2020-11-29T19:55:42Z
Prezivio je nokdaun, hrpu ilegalnih koljena u glavu i unutar dvije minute je preokrenio borbu i zavrsio clarka..., da, uzasno lose 😂
DjomlaKS
2020-11-29T20:25:14Z

Prezivio je nokdaun, hrpu ilegalnih koljena u glavu i unutar dvije minute je preokrenio borbu i zavrsio clarka..., da, uzasno lose 😂

Pogodio je onim spining back fistom i završio borbu. Nije se to radilo o nekom "preokrećanju".

@JDS, odmah na početku je pao al ne znam jel to od udarca bilo ili jer mu je noga bila u zraku zbog bačenog kicka. Kasnije je gadnu lijevicu pokupio i zavrsio na podu.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-29T20:38:50Z

Pa do onog udarca je bila totalna dominacija Clarka, okrenuo je borbu jednim udarcem, da je runda otisla do kraja Clark bi je dobio sa 10 : 8. Vjerujem i ja da je Rakic inace puno bolji borac od ovog Clarka, ali tu jednu borbu je bio losiji do onog udarca, nije covjek nista krivo rekao kad kaze da je izgledao lose u toj borbi.