dr jupidu
2020-11-23T11:13:33Z
Jednostavno je ovaj forum psihološki od 90 kg pa nadalje tako da mikrob kategorije bar na ovom forumu su sekundarne.....
Dobro je dok se još forumašima ne zabranjuje da imaju ispod 90 da uopće se smiju logirati.
Jednostavno osjećaj da bi mikrobe i street fajtu mi dobili nam baca loše svjetlo na mini kategorije.

Čisto biološki
neprimam kućne posjete.
Bronson0
2020-11-23T11:30:18Z
Jeli to lesnar nije bio naroidan? Hunt je legenda sporta i koliko god po vama bio tezak covjek je ispregovarao velike novce. Normalno da bi dani bilo idealno da se ovaj bori i suti ali hunt nije takav i svaka mu cast.

Eto dao si dobar primjer jdsa, dok je bio prvak nije zaradiva ko hunt. Mislis da nije bilo para?
DjomlaKS
2020-11-23T11:35:28Z
Originally Posted by: Bronson0 

Jeli to lesnar nije bio naroidan? Hunt je legenda sporta i koliko god po vama bio tezak covjek je ispregovarao velike novce. Normalno da bi dani bilo idealno da se ovaj bori i suti ali hunt nije takav i svaka mu cast.

Lesnar je pao na testu nakon onog silovanja Hunta.
Mislim da je to Huntu bio najteži poraz karijere, jer ga je ovaj bas nemoćnim učinio. Od tada je prolupao, stalno kmeči i priča gluposti.

UFC ima svojih mana, al ako se itko nema pravo žaliti onda je to Hunt! Od početka mu izlaze u susret, i bmgi je bio itekako preplaćen. A nije UFC špricao Lesnara u dupe pa da njima to nabija na nos.
Naravno, ne treba ni spominjati da mu nisu smetali dopingaši u Prideu, niti je previse kukao nakon onog drawa sa Silvom. Al nakon onog poniženja od Lesnara doživio je psihički slom.
Bronson0
2020-11-23T11:49:23Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Mislim da je to Huntu bio najteži poraz karijere, jer ga je ovaj bas nemoćnim učinio. Od tada je prolupao, stalno kmeči i priča gluposti.

UFC ima svojih mana, al ako se itko nema pravo žaliti onda je to Hunt! Od početka mu izlaze u susret, i bmgi je bio itekako preplaćen. A nije UFC špricao Lesnara u dupe pa da njima to nabija na nos.
Naravno, ne treba ni spominjati da mu nisu smetali dopingaši u Prideu, niti je previse kukao nakon onog drawa sa Silvom. Al nakon onog poniženja od Lesnara doživio je psihički slom.

Jbt sto me iznervira sad. Pa kako nece kmecati cijeli zivot treniras i spremas se i dode ti usrani nadrogirani kecer od 150 kila i pobjedi te.

A sto se tice place vec sam reka da je hunt svojom placom dokazao da ufc premalo placa borce jer ako on imao toliko valjda mogu i ostali. On je popularan ali nije neka toliko da je razlika u placama opravdana

A i ne kuzim te dvostruke standarde. Dode jedan conor i zaradi kisu isusovu na provociranju i vrijedanju protivnika i to je sve super jer je on showman. Dode legenda sporta, lik koji se bori od kad znam za sebe i kaze da su borci potplaceni i to ne valja jer ima osmero djece, a ne tuce se s starcima po kaficima i nije nasmrkan svaku vecer.
DjomlaKS
2020-11-23T18:06:55Z
Prođe nam ispod radara ovaj vikend Shogun. Gadan pad legende :/
Black Arrow
2020-11-23T20:19:05Z

Iskreno meni je drago sto je Hunt zaradio veliki novac u UFC-u i to sasvim zasluzeno.Puno vise je pokazao od Mirka i napravio par vraskih meceva i puno krvi ostavio u oktagonu, to se sad sve zaboravlja.
Uz to je i svakako K-1 Legenda.
dr jupidu
2020-11-23T20:21:06Z

Prođe nam ispod radara ovaj vikend Shogun. Gadan pad legende :/

ozljedio je kaže rame u 1 rundi

našao je excuse:)1

a siva,shogun,bj penn ...i jedan forumaš nikako da odu a vrijeme ih je pregazilo

neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-11-23T22:45:57Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Iskreno meni je drago sto je Hunt zaradio veliki novac u UFC-u i to sasvim zasluzeno.Puno vise je pokazao od Mirka i napravio par vraskih meceva i puno krvi ostavio u oktagonu, to se sad sve zaboravlja.

Tko mu išta zaboravlja?? Voljeli su ga fanovi, bio je simpatičan Dani i UFC šefovima, bio je dobro plaćen, dobivao dobre mečeve...a onda je dobio PTSP od Lesnara i doslovce prolupao! Nitko mu nista ne oduzima ako kažemo da je postao najveci UFC kmečavac nakon spomenute borbe protiv Lesnara, i zbog tog mislim da je vecini drago sto je otprdio.

Puno boraca se ima pravo žaliti na UFC, ali Mark Hunt definitivno nije jedan od njih.
Jbt kad se samo sjetim one njegove izjave da mu UFC traba dati cijelu Brockovu placu jer je ovaj pao na testu 🤦 🤦 🤦 🤦 🤦
Black Arrow
2020-11-23T23:44:19Z

Originally Posted by: Black Arrow 

Tko mu išta zaboravlja?? Voljeli su ga fanovi, bio je simpatičan Dani i UFC šefovima, bio je dobro plaćen, dobivao dobre mečeve...a onda je dobio PTSP od Lesnara i doslovce prolupao! Nitko mu nista ne oduzima ako kažemo da je postao najveci UFC kmečavac nakon spomenute borbe protiv Lesnara, i zbog tog mislim da je vecini drago sto je otprdio.

Puno boraca se ima pravo žaliti na UFC, ali Mark Hunt definitivno nije jedan od njih.
Jbt kad se samo sjetim one njegove izjave da mu UFC traba dati cijelu Brockovu placu jer je ovaj pao na testu 🤦 🤦 🤦 🤦 🤦

Sasvim opravdano sto je bio ljut jer je odstecen i UFC da je prava organizacija stala bi iza njega i osudila nesportski postupak Lesnara. Sjeti se kako je Dana popizdio kad su Overeema uhvatili.
Za Lesnara kazu da nisu znali, ne nije ih ni zanimalo. I trebali su po nekom pravilu Huntu platit neku odstetu. Lesnar je muljator njega niko ne osudjuje. Serem mu se na onakvu pobjedu koja mu je svakako ponistena. Da je bio dva minuta u Standup sa Huntom bio bi izbijen iz oktagona. Iznosili bi ga... :-))
balkanbomber
2020-11-24T02:10:00Z
danas je praznik u argentini pa sam imao vremena i surfao malo kroz rekorde i ljestvice i naletim na fighmatrixu na Soldica!

zanimljivo, najbolji WW rank je imao direkt poslje Mankovskog, a sad poslje Materle je u top30 MW, cak je prije 1,5 godine bio rangiran u MW ali to ne kuzim posto mu je Materla bio MW debut?

UserPostedImage 
On je čovjek jako dobar momak!
Velja
2020-11-24T07:03:12Z
Imaš, ako se dobro sećam, u FAQ formulu za preračunavanje kako se rangira borac kada promeni težinsku kategoriju.
balkanbomber
2020-11-24T20:18:43Z
https://www.rt.com/sport...ov-yandiev-end-feud-mma/ 

U Rusiji odrzali press conferenciju na kojoj su pokazali video sastanka izmedu Yandijeva i Kharitonova gdje se Yandijev ispricava ovom, a Sergey prima ispriku.

izgleda da je netko visi natjerao Yandieva da se isprica Kharitonovu, a Kharitonovu da mora prihvatiti ispriku posto je cijela situacija vise nego cudna:

kao prvo se Yandijev ispricao onom dugom liku kojeg je napao (sto je DjomlaX mislio da su stavili krivi video), sto je Sergey komentirao i rekao da on ne bih prihvatio takvu ispriku, i onda poslje toga organizirao press konferenciju na kojoj je htjeo iznijet vise detalja kako mu Yandiev i dalje prijeti (imaju clanci o tome kako Yaniev pise da ne moze garantirati sa Sergejevu sigurnost) a kao drzavni aperat ga ne brani, no umjesto vise informacija je pusten video gdje se vidi kako se kavkaz ispricava a rus prima ispriku, ali obojica to ocigledno rade preko *urca....

izgleda da ga je i Yanijev platio... lol... sve to majmunsko ponasanje, umjesto da je odmah postupio kao covjek, platio dug i ispricao se, sad je morao to javno napraviti i ipak dug platiti... lol...

btw... mnogima to nije dosta, medu njima i Shlemenko, traze da se istrazivanje nastavi i da se Yandiev ne smije samo tako pustiti, sto bi i trebalo biti u svakoj normalnoj drzavi, ali pak je to Rusija :)18
Ivan CRO Cop
2020-11-24T21:39:17Z
Originally Posted by: balkanbomber 

https://www.rt.com/sport/507668-kharitonov-yandiev-end-feud-mma/

U Rusiji odrzali press conferenciju na kojoj su pokazali video sastanka izmedu Yandijeva i Kharitonova gdje se Yandijev ispricava ovom, a Sergey prima ispriku.

izgleda da je netko visi natjerao Yandieva da se isprica Kharitonovu, a Kharitonovu da mora prihvatiti ispriku posto je cijela situacija vise nego cudna:

kao prvo se Yandijev ispricao onom dugom liku kojeg je napao (sto je DjomlaX mislio da su stavili krivi video), sto je Sergey komentirao i rekao da on ne bih prihvatio takvu ispriku, i onda poslje toga organizirao press konferenciju na kojoj je htjeo iznijet vise detalja kako mu Yandiev i dalje prijeti (imaju clanci o tome kako Yaniev pise da ne moze garantirati sa Sergejevu sigurnost) a kao drzavni aperat ga ne brani, no umjesto vise informacija je pusten video gdje se vidi kako se kavkaz ispricava a rus prima ispriku, ali obojica to ocigledno rade preko *urca....

izgleda da ga je i Yanijev platio... lol... sve to majmunsko ponasanje, umjesto da je odmah postupio kao covjek, platio dug i ispricao se, sad je morao to javno napraviti i ipak dug platiti... lol...

btw... mnogima to nije dosta, medu njima i Shlemenko, traze da se istrazivanje nastavi i da se Yandiev ne smije samo tako pustiti, sto bi i trebalo biti u svakoj normalnoj drzavi, ali pak je to Rusija :)18

Najbolje od svega je sto je Kharitonov par dana prije dogadjaja sa drustvom snimao klipove tipa sta bi radio da ti Sergei dodje ucerat dug, lik skace u more pred njim itd
Najavio mu je utjerivanja duga i dobio po njusci hehe

Cudno mi bili okle to, kad ono medjutim...
Nadam se da nisu maknuti klipovi, ispast ce da lazem 😄

"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-24T22:45:22Z
Meni je nevjerovatno da ovaj sto ga je razbio nije u pritvoru, znači na javnom mjestu ga ubije od batina, nanese teske tjelesne ozljede, slomio mu nos, jagodicnu kost, potres mozga, i još pol sata prije je pretukao i prijatelja od Kharitonova, i ni dana pritvora ni nista, to tamo gore nego kod nas
DjomlaKS
2020-11-24T23:40:49Z
Hahahah, ovo mi je kao kad se potučeš na predškolskom pa vas onda učiteljica natjera da stojite pred pločom i pričate kako se nije lijepo tući., a ti se trudis sto uvjerljivije ispričat jer znas da su najebo ako ti roditelje nazove.

Bezveze mi je ova isprika, i iskreno ni ne kužim bas najbolje. Aj da su se oni izmirili pa objavili sliku, al ovako ispada da ih je netko natjerao poput balavaca da snime ovaj "sve je u redu" video.

Također mi nije jasno zašto Kavkaz nikakvu kaznu nije pokupio(i jel uopce privedem bio?), i kako je Kharitonovu prije zarastao nos i oko.?
balkanbomber
2020-11-25T00:38:56Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Najbolje od svega je sto je Kharitonov par dana prije dogadjaja sa drustvom snimao klipove tipa sta bi radio da ti Sergei dodje ucerat dug, lik skace u more pred njim itd
Najavio mu je utjerivanja duga i dobio po njusci hehej

ne govorim da lazes, samo mogu reci da sam pogledao "veliki" interview Adama, prica svoju verziju i uz to pustaju Sergeyovu ispovijed koju on onda direktno komentira, ono idu vise nego godinu unazad, ali taj video ili takve klipove gdje Sergey glumi utjerivaca dugova ni jedan ni drugi nisu spomenuli.

ukratko, Yandijev je u video rekao da je glavni razlog taj sto je Sergej navodno pricao nekom zajednickom poznaniku o dugovima. taj poznanik, zove se max, je onda Yandijevu, skojim dogovara neki biznes, rekao sto je cuo i odma prekinio zajednicu suradnju.

dalje, na tom turniru gdje je sve eskaliralo je Yandijev prvo sreo nekog frenda od Sergeya, kojeg Yandijev i ne zna licno pa ga je i morao pitati dali je on taj. Taj frend je imao chat sa nekim rodakom Yandijeva i prepricao to sto je cuo od Sergeya. Uglavnom, Yandiyev tvrdi da je ovog fino i kulturno pitao da izadu na zrak, ovaj nije htjeo ali mu nije dao izbora, vani ga je jako fino pitao da se izvine, tri puta, na sto ga je ovaj poslao na k, a on se jednostavno nije mogao suzdrzati i osamario ga par puta.

isto tako je prepricao za konacni susret s Sergeyom, ajmo fino van na svjez zrak brate moj, stvarno je ga bratski pitao da se izvine, isto tri puta, ali kad ga je ovaj poslao na k on je jednostavno sve zaboravio, svu kontrolu izgubio, i nakon te teske ozlijede koju je imao i bez treninga je znao da Sergeya, tog covjeka od dva metra i koji je duplo veci od njega, nece moci ozbiljno ozlijediti i jednostavno je pustio emocije i napao ga.

inace, ovo nije moj sarkazam, ovo je Yandijev stvarno izjavio u tom interviewu. kad tako pogledam on je na kraju prava zrtva tog konflika :)24
dr jupidu
2020-11-25T06:21:51Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Originally Posted by: balkanbomber 

https://www.rt.com/sport/507668-kharitonov-yandiev-end-feud-mma/

Najavio mu je utjerivanja duga i dobio po njusci hehe

Al nema smisla da yandiev nije u zatvoru.ovo je sredjeno na višoj političkoj razini.a i bolje jer ovako kreću stvari do ubojstva za godinu dvije bezveze
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-11-25T06:33:10Z
Originally Posted by: JDS 

Meni je nevjerovatno da ovaj sto ga je razbio nije u pritvoru, znači na javnom mjestu ga ubije od batina, nanese teske tjelesne ozljede, slomio mu nos, jagodicnu kost, potres mozga, i još pol sata prije je pretukao i prijatelja od Kharitonova, i ni dana pritvora ni nista, to tamo gore nego kod nas

Nevjerojatno

Al kazem....ovo je sredjeno na višoj političkoj razini

neprimam kućne posjete.
Ivan CRO Cop
2020-11-25T10:32:35Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Originally Posted by: JDS 

Nevjerojatno

Al kazem....ovo je sredjeno na višoj političkoj razini

Ako ranije nije osudjivan itd plati kaznu, odstetu Sergeju, eventualno uslovnu i zdravo. Zasto zatvor odma
Sramota je sto ga drzava nije procesuirala ocigledno....
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
balkanbomber
2020-11-25T13:00:40Z
u tome i lezi glavni problem, sto Ruska Federacije ima puno veci nivo tolerancije prema pristupcima kavkazana nego na primjer rusa ili drugih manjina.

glavni razlog je sto je RF svjesna da su kavkaz zadrzali kroz vojsku i rat, a ne zato sto kavkaz stvarno hoce da bude dio RF, nije to samo Cecenija, sve kavkazke muslimanse respublike tako razmisljaju, pa im zato RF dopusta puno vise sranja nego drugima, to je kao neka vrsta ostete sto im "placaju" a na kraju naplate samo obicni drzavljani RF.

to je cinjenica, kavkazi su prije 15ak godina posli po cijeloj RF i kroz svoj mafia sistem uzeli kontrolu svih pijaca u rusiji, takozvani Rinci (Pijaca = Rynok) i RF nije ucinila k*rac provi tog, da nebi bilo opet sranja posto bi inace morali bukvalno 20% kavkaza po russiji hapsit. to je jedan primjer koji se tice cijele russije, svi to znaju na primjer, svi znaju da su ovi jednog dana dosli i rekli svima na pijaci "od danas smo mi odgovorni za vas, placate nama porez i sve 5!" I RF nista ne radi protiv toga. znaci to je samo jedan mali primjer koji je utjecao na svejednog rusa ur RF, posto su kod njih pijaca jos uvijek vazan dio dnevnog zivota. pa cak su i one babice sto prodaju svoje sirotinjske proizvode uzeli pod kontrolu.

svi znaju moj stav prema kavkazima, ali ja isto tako mislim da zasluzuju svoje drzave, jbt cine 95% stanonistva, druge su etnije, kulture, vjere, i hoce da se osamostale, pa cemu ih drzati pod "robijom"? na kraju bi oni dobili svoje drzave, svi ti kavkaz krimosi bi nestali ili imali puno puno tezi zivot, a rusi bi bili mirni.