fanatic
2020-11-22T13:30:48Z
Originally Posted by: bero 

Najljepsa zena npr Britanije ovdje ne bi bila ni prosjek. Isto vrijedi i za vecinu zapadne europe.

nemoj se ljutit, al ovo je jedna od žešćih gluposti, koje nažalost čujem jako često

radio sam par godina sezonski posao i bome ima jako puno engleskinja koje izgledaju brutalno dobro
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
dr jupidu
2020-11-22T14:06:25Z
Engleskinje plave blijede koze s pjegicama el classico ili one debele šta piju to je ta loša sorta.ostale sorte su ok
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-11-22T14:16:40Z
Originally Posted by: fanatic 

Najljepsa zena npr Britanije ovdje ne bi bila ni prosjek. Isto vrijedi i za vecinu zapadne europe.

nemoj se ljutit, al ovo je jedna od žešćih gluposti, koje nažalost čujem jako često

radio sam par godina sezonski posao i bome ima jako puno engleskinja koje izgledaju brutalno dobro

Al u prosjeku su teski garibi.

Ja sam i za švabice mislio da je svaka druga plavuša arijevka, kad ono najviše ih ima plavih, bez oblina, blijede puti i s pjegicama po faci.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-22T14:30:31Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Citam vase postove o zenama pa se sjeti scene iz Lepa Sela Lepo Gore...:”Jeli,a jeste vi ista karali izvan svga sela”.....😁😁

Ti se javio, oš rec da su americki nilski konji lepsi od zena s balkana?

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero
  • bero
2020-11-22T14:34:01Z

Bio sam u engleskoj. Proseci zagrebom ili splitom i jezik ce ti padat svakih 10 srkundi. U engleskoj ce ti jezik past mozda svakih pol sata. I to u londonu, na strankinju :D

- dr jupidu
Zatoichi
2020-11-22T14:47:24Z

Citam vase postove o zenama pa se sjeti scene iz Lepa Sela Lepo Gore...:”Jeli,a jeste vi ista karali izvan svga sela”.....😁😁

Ti se javio, oš rec da su americki nilski konji lepsi od zena s balkana?

Mislio sam generalno ,izvan hrvatske.....amerke nisam probao,niti ih zelim blizu mene,debele ili zgodne,sve su opicene....jebes zensko sa kojom ides na date,imas seks i nakon 15 godina na fejsu te optuzi da si je silovao,samo da bi dobila lajkove....kad je uhvate da je lagala,nasmije se i kaze sory,ja sam bipolar ili tako nesto.....
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2020-11-22T15:31:18Z
Bravo zatoichi...baš tako.
Inače jel u tvoja drzava trava legalizirana ili ne?
Jasno...epeace i svi ostali na forumu niko nije probao ni pušio....podrazumijeva se.
Epeace je jasno kupio za ekipu al nije on

neprimam kućne posjete.
e.peace
2020-11-22T15:53:01Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Originally Posted by: e.peace 

Pa da,nisam imao snage ni da im odgovorim bgm...

Normalno kad ti je transvestit uzeo sva osjecanja...:)20

Hahaha wtf
Tiger08 ti li si?
Zatoichi
2020-11-22T16:07:14Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Bravo zatoichi...baš tako.
Inače jel u tvoja drzava trava legalizirana ili ne?
Jasno...epeace i svi ostali na forumu niko nije probao ni pušio....podrazumijeva se.
Epeace je jasno kupio za ekipu al nije on

Da,legalno
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
nofrx
2020-11-22T16:31:40Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Al u prosjeku su teski garibi.

Ja sam i za švabice mislio da je svaka druga plavuša arijevka, kad ono najviše ih ima plavih, bez oblina, blijede puti i s pjegicama po faci.

Dankinje su jedine lijepe od tih germanskih pasmina.

KW CHAMPION
Zatoichi
2020-11-22T16:45:08Z
U medjuvremenu u new"defund police"york snimaju mad max 😁😁

Black Arrow
2020-11-22T18:53:27Z
Bronson0
2020-11-22T19:03:45Z
Ne gledam ova sranja ali jeli on stvarno prica o tome da hrvati pricaju kao zene od kad smo usli u eu?
bero
  • bero
2020-11-22T19:13:07Z
mene fascinira da ti najveći srpski domoljubi svi izgledaju poput arapa :)18
- dr jupidu
Bronson0
2020-11-22T19:19:34Z

Hahahaha bas to. Ima neki nabildani iz levijatana, ima tetovirano srpska cast itd, a izgleda ko cigo
e.peace
2020-11-22T19:21:44Z

Ahahaha
Ovo je fakt.
Nisu nimalo na nas Bošnjake.
DjomlaKS
2020-11-22T19:53:55Z

Ma ne nisu :)1.
Ovo dolje je samo par ciga koji provociraju sa srpskim zastavama :)18

UserPostedImage

UserPostedImage
Zatoichi
2020-11-22T20:34:34Z
Originally Posted by: Bronson0 

Ne gledam ova sranja ali jeli on stvarno prica o tome da hrvati pricaju kao zene od kad smo usli u eu?

Da,to sam kja cuo vec odavno,austrougarske sluge hrvati,pricaju ko pickice itd
Zatoichi
2020-11-22T21:04:16Z

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=EopG0vhpZ5w
Black Arrow
2020-11-22T21:31:35Z

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=EopG0vhpZ5w

Ovo je jos jace!!:)20
Similar Topics
Users browsing this topic