Reaktivac
2020-11-07T10:06:19Z
Originally Posted by: nofrx 

Ovim boldanim si zaslužio novi ban.
Ako smo zatvorili KW temu da se prestane sa besmislenim vrijeđanjima onda ne možeš vrijeđanja nastavit na drugim temama.

Zaslužuješ novo hlađenje.

Neću se spuštat na tvoj nivo.
Stavljam se u zaštitu moderatorskog teama kao lojalan i savjestan građanin.

Stvarno se pretjeralo sa blatom, uvredama, krkanlukom i besmislom u zadnje vrijeme.
To shvaćaju svi osim tebe.

Ako baš ne želiš shvatit, postoji uvijek opcija baniranja.

Nemoj lagati, izokrećati, skrećati s teme, trolati i jednom probaj - ne čmariti se.
Što se tiče KW teme - također sam bio za lock.
Čak i puno ranije zazivao sam lock, o čemu može posvjedočiti glavni admin.

Ako itko zaslužuje duže baniranje radi minulih, teško shvatljivih i eskalirajućih uvreda, gdje si se posve razotkrio i pokazao svoju prostačku narav - to si ti.

Što se tiče daljnjeg sankcioniranja, nisam u poziciji da o tome odlučujem pa neka bude kako vrhuška odluči.
Ukoliko je uljuđena kritika i negodovanje prema izvjesnom moderatoru, izjednačena s uvredom te egomanijom - daljnje druženje gubi smisao.

Pozdrav svima i ugodna zabava na "postroženom" forumu.
nofrx
2020-11-07T10:19:06Z
" neotesanom, vulgarnom primitivcu nofrxu ?!? "

Tebi je ovo uljudna kritika?
KW CHAMPION
dr jupidu
2020-11-07T21:22:56Z

neprimam kućne posjete.
Svensson
2020-11-08T22:41:19Z
i od 7 borbi vam novinar profula jednu :)20

https://www.profightstor...a-i-price-iza-njih/42343 

"GSP vs. Nate Diaz" lol

dr jupidu
2020-11-15T20:23:08Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Hamush vedri i oblači otkad je moderator :)18

Bolje šuti doktore dok nisi i ti najebo. Eto vam sad diktatura koju zazivate i koju ste imali kod voljenog Druga.
Karma is a bitch :)16 :)18

istina

karma is bitch..vidim da ste banirani i ti i vepar..................i to opravdano:)1 :)1 :)1 :)1 :)1

neke osnove kuture se trebaju znati

no opet sam ljut zbog ključanja kw teme jer je kažnjena tema a ne pojedinci:)11

no odobravam pojedinačne rafale na svakog neuljudnog...................................................................

znači i pohvala modovima

ali i pokuda

nije kw tema kriva

neprimam kućne posjete.
hamush
2020-11-15T21:04:54Z
jupi, KW je kljucan zbog konsenzusa vecine.

kada i ako se situacija promijeni, biti ce otljucana, ali za sada se svi moderatori slazu da ostaje u lockdown-u.
dr jupidu
2020-11-16T12:06:59Z
Originally Posted by: hamush 

jupi, KW je kljucan zbog konsenzusa vecine.

kada i ako se situacija promijeni, biti ce otljucana, ali za sada se svi moderatori slazu da ostaje u lockdown-u.

Ok...navedi primjer npr situacije koja bi nagnala otključavanje.prilično je nejasno to što govoriš.ima li ikakvih sastanaka moderatora na telerencijama.....na mjesečnoj bazi...npr.... Prihvaćaju li se npr potpisane peticije forumaša za vraćanne teme😁
Oprosti uz duzno poštovanje al onako amaterski gledano čini mi se otključavanje teme više npr moderator se napuši pa otključa.... Ode na godišnji pa s mora dobre volje poželi kw zabavu.
Ili fist ide na kuru trt a pa ga pukne agresiva i otključa kw
neprimam kućne posjete.
pasbrata
2020-11-16T16:12:58Z
sve banirat... sve...
DjomlaKS
2020-11-17T19:13:58Z
Izgleda da je ugušen jos jedan KW ustanak, bez veceg otpora :)18

P. S.

Jel moguce da je legendarni pasbrata onaj na koga mislim?? :)10
dr jupidu
2020-11-17T21:02:40Z
imamo potencijalni meč

mate vs karl anal

pa molim otključavanje kw teme

napominjem da pod kw spadaju i kućne posjete:)1

ok šanse su 0,0004 %

no sreća prati hrabre:)1
neprimam kućne posjete.
forpfs
2020-11-17T21:51:23Z

Kw otvaramo 2021, do tada Mir Vama
Becks
2020-11-17T22:57:46Z
Mate ne slusaj ovog hamusha vjecitog provokatora. Budi i ostani glup jer jedino ces tako uzivati u zivotu.
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
dr jupidu
2020-11-18T08:44:08Z
Sveta gospe od međugorja molim te pomozi nam da se kw tema otključa.........
neprimam kućne posjete.
thelovacluka
2020-11-18T21:12:19Z
Nitko nije gledao. Trošiš si život na ništa.

Ako ti je to stvarno u bilo kojem obliku bitno u životu, trebao bi razmisliti o prioritetima.

Mate, stari moj, počni živjeti. Za deset godina budeš se sjetio nas na forumu koji smo ti to govorili.

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
dr jupidu
2020-11-19T07:43:19Z
meni je forum bitan oduvijek zbog popunjavanja dosadnih rupa na poslovima.....:)1
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-11-19T10:17:16Z
Mate.....rušiš nam kvalitet foruma...

Smanji produkciju.....ispeci pa reci..... Ne otvaraj prevec tema....itd
Iako se s nekima a manje ili više slazem uglavnom su ovdje inteligentni ljudi ....svak u svojoj domeni

No ti hiperprodukcijom rušiš temelje pfs foruma

Stani na loptu i pogledaj teren..ne juri terenom ko muha bez glave..preskačući igru

Mi igramo pas igru
neprimam kućne posjete.
Seded
2020-11-19T15:24:28Z
Mate, hamush ti je dobro rekao. Posebno ovaj dio oko čišćenja vlastitog dvorišta, to je osnova napretka svake individue. Tek kad si svjestan svojih nedostataka/problema/loših osobina, možeš ih mijenjati i automatski se bolje ophoditi u društvu. Ako mu ne vjeruješ i misliš da je to napisao tek tako, onda pogledaj jupiduov post iznad. Kod njega je očiti problem "projekcija", svatko tko poznaje osnove psihologije i obrambenih mehanizama će znati o čemu pričam. :)18

Hiperprodukcija... ispeci pa reci... ne otvaraj preveć tema... jupidu savjetuje druge. :)20

Originally Posted by: dr jupidu 

Mate.....rušiš nam kvalitet foruma...

Smanji produkciju.....ispeci pa reci..... Ne otvaraj prevec tema....itd
Iako se s nekima a manje ili više slazem uglavnom su ovdje inteligentni ljudi ....svak u svojoj domeni

No ti hiperprodukcijom rušiš temelje pfs foruma

Stani na loptu i pogledaj teren..ne juri terenom ko muha bez glave..preskačući igru

Mi igramo pas igru

"It's not checkmate. The king has one more move."
dr jupidu
2020-11-20T14:27:53Z
U ime dalmatinske koalicije izrazavamo koliko nam je teško i koliko patimo što je je vepar odstrijeljen s foruma na 20 dana što nam stvara depresiju i osjećamo se psihički loše

Hvala
neprimam kućne posjete.
hamush
2020-11-20T14:53:23Z
Jupi ne trolaj temu sa KW tematikom please.
Becks
2020-11-21T13:42:53Z
najnoviji član foruma novi/stari trol Mark1988... da ne prođe ispod radara slučajno

pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)