Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T16:44:04Z
Originally Posted by: hamush 

Originally Posted by: Mate 

Originally Posted by: forpfs 

Mate... okani se malo interneta... pođi ujutro na ribe, baci gradele, iscipaj drva, zajaši neku malu, smotaj cigaru... od foruma samo pfs, max pola sata dnevno..

bit ce ti bolje

kakvi vatikanoidi, ljudi gusteri, hazari picke materine...

jes ti kad vidio te ljude? Ne? Onda ti nisu problem

guštaj čovječe, proće ti život u pizdarijama

Cjepam drva, ponekad otiđem u polje sa djedom, kad sam slobodan puno češće nego kada mi je fakultet, srećom ne pušim, ne pijem, ne drogiram se (ne, ozbiljno, stvarno), ovo sa curama ništa, nikad je nisam imao, niti je želim imati, e a za ribe je bitnije znati nego imati, naravno bez imati ništa, ali znati. Jedino što sam ikad izvadio su bili volaci,

Mir Vama.

kako moes i ocekivati imati iakvog uspjeha sa zenama ako joj mislis uletavati sa vatikanoidima i korona cipovima? pa bilo koja normalna treba ce te zaobici u sirokom luku. Il joj mislis mozda poslati video onog debelog prasca kojeg postas sa YT? Vidim da razvijas jednu zdravu mizoginiju. Nisi skontao da ti pola foruma govori da odes pojebat nesto, ne zato da te prcaju u mozak nego zato sto je OCIGLEDNO da ti je to prijeko potrebno? ne zajebavam se.

forum ti nije alternativa za normalan zivot. i samo ljudi koji imaju goli kurac od stvarnog drustvenog zivota obitavaju na forumu po cijele dane.. ti si jos mlad, a neki to rade preko 10 godina...
Nastavis li u ovakvoj putanji vrlo je jednostavno predvidjeti da ces samo vise i dublje zaglibiti u pizdarije i debilne zavjere. u konacnici to vodi do duboke disonance sa realnoscu i samo ces sam sebe vise izolirati od vanjskog svijeta, a time i sebi onemoguciti nekakvu suvislu drustvenu interakciju sa drugima.

napisao sam ti gore Elliot Rodgers 2.0. Izvini, grub sam bio, ali procitaj malo o njegovom zivotu i gdje ga je mizoginija i frustracija oko iste dovela i sta je napravio...

mlad si, nisi glup, imas energije, usmjeri je na nesto konstruktivno. Teorije zavjera su definitivno zadnja stvar na koje bi trebao trosit energiju.

Zene nisu prileznice ni drolje i sl... imas ih svakakvih, ali velika vecina su normalne i OK osobe.. Naravno da ima zena koje su smece i djubrad i kurvestine i karakterna govna, ali kao i sa muskim spolom, takve osobe su vecinom i same nesretne i u kurcu jer nitko to ne zeli pored sebe.

i kategorizirati sve zene kao kurve je suludo. uostalom zena te je i porodila. takve izjave su vrlo indikativne da si nezadovoljan i to je OK, samo onda se pozabavi sa sobom da sebe unaprijedis do te tocke da ti takvi stavovi ne trebaju.

Jos jednom - isprika na podjebavanju. Cijenim tvoju iskrenost i bilo bi mi drago da poslusas sta su ti drugi jos ovdje napisali.

Ja se najdublje ispričavam za svaku uvredu koju sam Vam uputio. Ja nemam niti jednu jer niti ne pokušavam.

Mir Vama.

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-01T16:47:31Z
Originally Posted by: nofrx 

Mate

Mlad si i nisi glup.
Ne mislim da si psihicki bolestan.
Trolao sam te i podjebavao.

Ali mislim da si povodljiv i nezadovoljan životom.

Odgovore i rješenja tražiš na krivom mjestu.

Ušao si u vlak koji ide u krivom smjeru .
Izađi iz njega i pogledaj oko sebe gdje trebaš ići.

Duboko se ispričavam.

Puno hvala.

Mir Vama.

nofrx
2020-11-01T16:48:41Z

Originally Posted by: nofrx 

Mate

Mlad si i nisi glup.
Ne mislim da si psihicki bolestan.
Trolao sam te i podjebavao.

Ali mislim da si povodljiv i nezadovoljan životom.

Odgovore i rješenja tražiš na krivom mjestu.

Ušao si u vlak koji ide u krivom smjeru .
Izađi iz njega i pogledaj oko sebe gdje trebaš ići.

Duboko se ispričavam.

Puno hvala.

Mir Vama.

Oprosti i ti.

KW CHAMPION
Seven
2020-11-01T20:46:03Z

Ima jedan forum na internetu, Timothy Fitzpatrick, koji jako dobro obrađuje teme komunizma, cionizma, kabalizma, talmudizma, judaizma, frankizma, zevijizma itd itd te novi svjetski Euroazijski poredak i propast amerike, ali je daleko previše navezan za Washington i London, a još i daleko više na... pogađate: vatikan. Čim mu se uputi kritika vatikana, on odmah briše komentar, mene je 1 potpuno banirao i evo sad 2. put djelomično. 1 put mi je onemogućio komentiranje i postavio firewall da ne mogu niti gledati što objavljuje, a drugi put mi je onemogućio komentiranje. Pustio me nakon 1. puta jer sam mu na fin način rekao da mu pusti nazad da ima nekih dobrih materijala, ali se sa svime što govorim ne slažem i da imamo razlika. 2 puta sam mu postavio pitanje je li vatikanski agent, on je nešto muljao kao može se argumentirano raspravljati, da moš mislit, čim mu napisao nešto protiv vatikana, odmah ide ban, i zato sam u 2. putu moramo maskirati da mislim na vatikan tako da sam spominjao babilonsku bludnicu, jer inače bi opet sve blokirao, ali stvarno je neprincijelan. Ovaj profightstore forum je milijardu puta istinoljubljiviji od kojekakvih vatikanskih portala i njegovih obmana, i baš mu mislim napisati preko maila da je vatikanski agent opet, pa neka mi ugradi firewall, baš me briga, očito je da je kontrolirana opozcijia, kao svi su kontrolirana opozcijia, a on se bori za Zapad (kolonijalizam i pljačku) i vatikan, ma ti si sinko moj, bolje da ne govorim ništa, i kao sve zlo je na Istoku. Činjenica je da će nova Euroazijska krvoločna unija, novo Mongolsko-Kazarsko-SSSR carstvo vladati svijetom nakon pada SAD-ea, za kojeg se iskreno i nadam da će biti uništen, ali nije rješenje jednog okupatora zamijeniti sa drugim, nego biti suverena država. Kao proziva mormone da dobivaju donacije od Kine, a neka obradi vatikanske račune, e onda se brišu komentari i blokira, ma ......

Mir Vama.

E Mate je NBA Liga vidim ja !

Tko god ne spomene da je Vatikan + Amerika glavna sila ovoga svijeta , taj ili je glup ili laže i manipulira . Religijski govoreći , Sotonin ured je u Vatikanu . Vatikan se čini bez vojske i utjecaja , ali je opasniji od nuklearne bombe ..zato jer je Vatikan duhovna sila . Opus Dei se skroz predao okultizmu da vlada umovima svj. lidera . Okultizam jezuitskog reda i same Duhovne Vježbe , pa to kad udješ kad se mole obične časne ili svećenici pri duhovnoj obnovi , nesmije se riječ reći , nesmiješ klapati , to je nevjerovatno . Što će neki ateist , sotonist čak i sl. vladati svijetom , svijetom vladaju likovi koji se javno predstavljaju kao Isusovci , što asocira na Isusa , na kršćanstvo i na nešto pozitivno . Oni ne krvave ruke , oni su samo Intelektualni Mentori čitavog svijeta . Samo neobrazovane i naivne budale neznaju da su jezuiti u Hollywoodu , Kazalištu , Medijima , Obrazovnom Sistemu , Sportu . Neko bi se pitao kako sportu , pa tko piše knjige o Sportskoj Psihologiji ,tko je utemelji sportsku psihologiju baziranu na kršćanskom misticizmu , na vizualizaciji ? Sotona logično ne koristi otvorene okultiste i zlikovce kao svoju elitu i vojsku . Sotona koristi one koji se javno bave pomaganjem , obrazovanjem itd . Isusovac mora 20 godina učiti najteže škole ! Ispod 20 godina nitko nije nikad postao svećenik Isusovačkog reda , to je najveće pranje mozga od svih zanata na ovome svijetu . Većina njih nema pojma što se događa na vrhu .. kao što masoni nižih redova pojma nemaju . nije bajno stanje ni u drugim religijama , na vrhu budističke hijerarhije imaš problem sa pedofilijom , otimačinom itd .. kod muslimana imaš slične probleme , kod pravoslavaca .. Mislim da su jedino protestanti malo bolji od svih i da su protestantske zemlje najbolje dan danas ..Ali bio bi oprezan kod protesatntskih crkava , to je takodjer hijerarhija i pranje mozga . Takodjer sekte , dosta toga je teška manipulacija . Iako definicija sekte je dana od velikih crkava 😃 . Takodjer definicija kulta , je dana od strane velikih crkava . Dakle sekta je ako se razlikuješ u dva učenja , a kult u više od dva učenja . Po tome bi svatko tko se usudi ne misliti kao katolička crkva trebao biti sektaš , a dosta ljudi i pripadnici kulta . Što je besmislica !

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
Seven
2020-11-01T20:55:00Z
E odma Sotona krene u blaćenje ..kako Matu možete smatrati mizogonistom i sl. kad je čovjek lavčina , veliki reformator u nastajanju , Luther iz Šibenika ! katolički svećenici su se odrekli sexa , a ne vitez Mate ! Origen si je dao odrezati testise kao i mnogi ' heroji ' kršćanstva . Mate ima kohonese dinosaurske , nema za Matu zime ! to je britka sablja i vitez od čovjeka i nemoj da čujem po forumu da ga tko obeshrabriva i ad homineme jeftine mu baca . vi što viteza Matu idete kao savjetovati , pa vi ste prosjek , debeli , uništeni ljudi , karikature od ljudi koji niti su protiv NSP i religijske korupcije , niti za , vi ste mlakonje koji ste se izsexali i istrošili u životu sa prosječnim kamenjarkama koje su vas uništile , vodite neke mizerne živote bez Božjeg blagoslova . Mate vodi život jači od agenta 007 , a vi mu tu kao ajde zabavi se , a Matin jedan dan jači od vaša godina ! Biblija nigdje ne zabranjiva košer sex i veliki junaci Biblije su bili često i veliki ljubitelji ženskog spola . nije tako u Babilonskom Talmudu . što neznači da Mate treba trošiti dragocjenu energiju na žene i opterećivati se i trčati za ženama . Neka svoju snagu uma i tijela da u službu Gospodinu . Amen .
Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
nofrx
2020-11-01T21:26:49Z
Ne slažem se s vama da samo jedna sila vlada svijetom.

Postoji im suprostavljena sila(pakt) koja je još jača od sile koju ste naveli.

Ali ta druga isto nije ništa bolja.
KW CHAMPION
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-02T17:42:12Z
https://www.index.hr/mob...ory=sport&id=2226881 

Allahu Vatreni!
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
cayman
2020-11-02T17:46:07Z
Srna je musliman i debil. Vrsaljko je samo debil
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-02T20:13:02Z
https://www.jutarnji.hr/...e-vise-ranjenih-15029315 

Mate, da te malo razveselim.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS
2020-11-02T20:20:53Z
Originally Posted by: cayman 

Zar je Srna musliman?
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-02T20:37:29Z
Originally Posted by: bero 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/pucnjava-u-becu-u-napadu-kod-sinagoge-u-sredistu-austrijske-prijestolnice-vise-ranjenih-15029315

Mate, da te malo razveselim.

Zašto mislite da bi me to razveselilo? Žao mi je svih nevinih žrtava.

Mir Vama.

DugoVecCitam
2020-11-02T20:54:25Z
Originally Posted by: cayman 

Otac mu je bio musliman, on osim toga veze nema s muslimanima.
DRAGI PRIJATELJI...
balkanbomber
2020-11-02T21:00:15Z
napad u Becu blizu synagoge, vec 7 mrtvih, drze hostages imu japanskom restoranu i jos nije gotovo
On je čovjek jako dobar momak!
balkanbomber
2020-11-02T21:05:52Z
napad u Becu blizu synagoge, vec 7 mrtvih, drze hostages u japanskom restoranu, jos nije gotovo
forpfs
2020-11-02T21:23:41Z

izgleda da se situacija ne smiruje, nije pomogao ni intervju Macrona na Al Jazeeri

žalosno

ovo je jednostavno sudar civilizacijskih razina

ne religijski

balkanbomber
2020-11-02T21:40:24Z
od dobrog frenda cura radi u operi, zabarikadirani su trenutno i policija ih cuva, ovo jos ide i nije gotovo
forpfs
DjomlaKS
2020-11-02T21:42:38Z
Ovo je jedna od najgorih godina ikad, i imam osjećaj da joj jos nema kraja na vidiku.
Od virusa, gospodarske krize, do sad kozojebskih napada.
cayman
2020-11-02T21:50:51Z
Ima jedan problem. Takvih radikala ispranih mozgova ima na 3 sata do Zagreba. Ovo je užasno
forpfs
2020-11-02T21:53:13Z

iako cijela situacija još traje vidi se da je riječ o donekle utreniranoj skupini sa planom

previše su razvukli policiju pp gradu i prehladnokrvni su u egzekuciji da bi bila riječ o usijanim amaterima
Similar Topics
Users browsing this topic