Poll Question : Pobjeđuje...

Total: 10

Svensson
2019-12-21T21:44:09Z
Originally Posted by: Seded 

U publici emeritusi i primarijusi. Ajd da vidimo jel ostalo šta od Harija. Očekujem Ricco by disqualification.

Hari se ne druži sa docentima, da bi sjeo za njegov stol moraš biti biran u trajno zvanje
Svensson
2019-12-21T21:56:25Z
viša sila nas trola na veliko
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2019-12-21T22:00:55Z
Odlican fajt. Velika steta.

Obojica boksaju bolje od svih aktualnih HW top boksaca.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
xoxo
  • xoxo
  • Advanced Member
2019-12-21T22:04:56Z
Svaka cast Hariu... jedan od najtalentiranijih ikad
nofrx
2019-12-21T22:05:32Z
Mislim da Badr ovo radi namjerno.
Ide na nokaut do zadnjeg atoma i kad skonta da nece uspjeti onda prekine borbu.

Jednom je prekinuo borbu diskvalifikacijom a sad ozljedom.
Mozda se ozljedio stvarno ali meni je sumnjiv
KW CHAMPION
DayHR
2019-12-21T22:06:58Z
Što reći...

Hari nakon 2 izgubljena finala K-1 gubi i 4. borbu za najboljeg na svijetu, sudbinom mu to opet bježi.

Nakon što je ozbiljno uzdrmao Verhoevena, i osim mogućeg nokauta imao u ruci čak i izglednu pobjedu na bodove protiv borca protiv kojeg je to gotovo nemoguće, proradi ta njegova luda markoanska narav i ide na super riskantan kružni udarac.

Ali da nije takav, ne bi to bio Hari kojega se zbog toga toliko voli.
Ivan CRO Cop
2019-12-21T22:09:38Z
Prodao meč... Opet... 😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Overeem vuce steroide
2019-12-21T22:22:29Z
Steta haria ovo napraviti ricu nije zajebancija,,ali covik je il najveci peh na svitu il najveca varalica
Svako jutro tužna slika,gledam odraz svoga lika!!
Svensson
2019-12-21T22:33:32Z
za 2 godine max očekujem reprizu i novu priču o meču stoljeća
Ivan CRO Cop
2019-12-21T23:39:54Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

20 mečeva 1 nokaut
Zato je propao kickbox
Turniri osmorice ili sve na 5 rundi nema treće 💪🏻💪🏻🤨

sjeti se tek one sramote sa 3 x 2 min i nema trece ako si dobio prve 2

Memorijalni turnir Semi Šilta? O tome mi sad pričaš? 😁😁
DjomlaKS
2019-12-22T01:46:49Z
Hari je definitivno bolji borac, al peh je peh. Mislim da bi zavrsio Rica jer cinilo mi se da je ovaj vec solidno out

@norfx, i prvu je prekinuo zbog ozljede
Puncher
2019-12-22T08:59:05Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Prodao meč... Opet... 😁

Ako nije otvoreni lom noge najmanje- prodao/predao je meč, slažem se. Slažem se pogotovo što se tiče turnira 8. Vratiti to obavezno, ako se ima nameru opet podič K1, sve ostalo je ku... A što se tiče harija, jeste talenat, al se ponovo pokazuje da se sa mržnjom i pun emocija ne ulazi u meč, jer sagoriš sam sebe na kraju. U meč se ulazi miran, bez emocija i bez osobnih frustracija do protivnika...on jeste čitavu svoju uspešnu karijeru radio upravo suprotno, doduše u ovaj meč je ušo dosta skuliran- čak najviše do sad , ima dobar skor ali je ubio sam sebe na kraju. Vidi se da je psihički prolupo.....takav stil jeste psihička samodestrukcija ovako il onako.](*,) Kad tad bez obzira na sve uspehe....
Svensson
2019-12-22T10:23:11Z
sjetimo se da je Hari bio ime koje je nosilo legitimitet K1 turnira u Zagrebu

i što se tamo dogodilo :)20

i da je bio unaprijed plaćen, vjerojatno jedini
Ivan CRO Cop
2019-12-22T10:29:22Z
Originally Posted by: Svensson 

sjetimo se da je Hari bio ime koje je nosilo legitimitet K1 turnira u Zagrebu

i što se tamo dogodilo :)20

i da je bio unaprijed plaćen, vjerojatno jedini

Voli slomit nogu to je čudo jedno 😁
A onda prodao meč u rusiju protiv Samedova 😁 namazanković jedan marokanski
Đolo
2019-12-22T10:29:28Z
taj hari je obicna propalica, tip ima psihu djetete, navjerojatnije je bacio najbolje udarce,rico nije odusto,i hari se usro pod pritiskom i simuliro ozljedu.

hari je borac dok on tebe tuce, a kad dobije dobru pljusku ono neznas oce se bacit na pod jel mu je koljeno otislo,ili ce se zatvroti u samostan na 3mjeseca smrkat koku i buljit u zid, svakako osobno i nisam pretjerano impresioniran, od pocetka meca mada mu je izvanredno krenulo, sam samo ceko neku situaciju di ce se hari bacit na pod i pocet plakat.

tip je naroidan do bola i to je jedini razlog zasto uopce moze uc u ring, realno daleko je hari od nekog pravog borca, em koristi steroide,em odustaje u borbama, em je prljav borac, al najsmijesnije od svega mi je to kako ga je psihicki lako slomit, taj covjek moze vodit,bacit te 18puta u nokdaun, ti ga jednom dobro udaris, on poludi place odustane vristi vara, nema ceg nemozes vidjet.

klošar sa vrlo dobrim steroidima. neznam jel sam shvacen,ali nisam najveci fan harija :)18
Seven
2019-12-22T10:30:50Z
evo javljaju iz sekte ' naš otac Badr Hari ' da je tatica dobro i da nije istina da je rico pobjedio , da je sve namješteno od strane židova .

šta reći , čovjek nije više spreman za ovo , pokazao je talent i da je skontao rica , da zna kako ga pobjediti . falilo je fizičke komponente . jedino što je čudno je da je lako podnio blokove od rica i onda na nekom banalnom bloku uništi nogu , gdje je zapravo udario u meko tkivo ruke i malo noga zaplesala i pade kano crna kukavica . malo to jest čudno , ali možda oni prijašnji blokovi low i middle kickova i sl. su to napravili većinski i onda ovo zadnje samo dovršilo . ne vjerujem da bi prodao meč na ovaj način , dao bi on svoju desnu ruku da pobjedi ovo .. nije to lik koji voli poraz i kojemu fali love .
Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
Ivan CRO Cop
2019-12-22T10:35:25Z
Originally Posted by: Seven 

evo javljaju iz sekte ' naš otac Badr Hari ' da je tatica dobro i da nije istina da je rico pobjedio , da je sve namješteno od strane židova .

šta reći , čovjek nije više spreman za ovo , pokazao je talent i da je skontao rica , da zna kako ga pobjediti . falilo je fizičke komponente . jedino što je čudno je da je lako podnio blokove od rica i onda na nekom banalnom bloku uništi nogu , gdje je zapravo udario u meko tkivo ruke i malo noga zaplesala i pade kano crna kukavica . malo to jest čudno , ali možda oni prijašnji blokovi low i middle kickova i sl. su to napravili većinski i onda ovo zadnje samo dovršilo . ne vjerujem da bi prodao meč na ovaj način , dao bi on svoju desnu ruku da pobjedi ovo .. nije to lik koji voli poraz i kojemu fali love .

Ma nije prodao meč, kad nabiješ nekom onakvu nogu u glavu to ne može bit namješteno
Čudo da se ustao Rico

Đolo
2019-12-22T10:55:31Z
nije prodo mec,nego je odusto bas.
Aziz
  • Aziz
  • Advanced Member
2019-12-22T11:07:39Z
Pričate gluposti .
Odustao je ali radi ozljede .
Vjerojatno je otišao skočni zglob .
U prvoj ga je rušio , u drugoj ga dobro stresao prednjim krošeom u trećoj ga opet rušio da bi se par sekundi poslje ozljedio .
Imao ga je , pogotovo u toj trećoj rundi Rico je više bio ozljeđen nego u prvoj jer je doteturao do kuta .
Krenuo je da ga završi a ne da odustane ali se nažalost ozljedio .
Đolo
2019-12-22T11:29:18Z
to sam u moderno doba postoji,udje neki kao killer od borca na steroidima nagruvan svime i svacime,covjek te udari i slomi samog sebe :)18 :)18

Users browsing this topic