GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-10-02T17:04:11Z
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2017-10-05T10:06:43Z
Sauerland upravo održao presicu s Hrgovićem, potvrđen angažman.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DayHR
2017-10-05T11:11:21Z
Očito je iskusni Brazilac bio neka vrsta testa / prijemnog ispita za Hrgovića pri ulasku u pro vode.
bero
  • bero
2017-10-05T12:19:46Z
http://www.profightstore...a-u-njemackoj/27948.aspx 

27.10. novi meč u Njemačkoj.
- dr jupidu
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2017-10-05T13:47:24Z
Sto mislite jel moze Hrgovic kao Mavrovic doc do prilike za svjetsku titulu ? Ja vjerujem da moze, ako je Parker postao svjetski prvak, i pogotovo onaj Martin od kojeg je Joshua uzeo titulu, onda to sigurno i Hrgovic moze. Zao mi je sto nije uzeo olimpijsko zlato, da je bar na 5 rundi bilo, ali mislim da bi na vise rundi pobjedio ol pobjednika, kako je mec odmicao bio je bolji, ali na 3 runde nazalost nije
Đolo
2017-10-05T13:54:32Z
Ja mislim da moze, ako nebude nekih velikih ozljeda i ako bude fokusiran na razvoj, vjerujem da bi mogo kroz koju god bit u vrhu a onda ko zna.
GSP
  • GSP
  • Advanced Member
2017-10-05T15:10:46Z
Prvak Europe svakako a prilika za svjetsku tituli bi onda trebala doći. Jedino što će Yoka malo brže tim putem. Samo neka odradi što više borbi u idućoj godini pa će 2019.vjerojatno dobiti šansu.
evander
2017-10-05T17:53:38Z
Originally Posted by: JDS 

Sto mislite jel moze Hrgovic kao Mavrovic doc do prilike za svjetsku titulu ? Ja vjerujem da moze, ako je Parker postao svjetski prvak, i pogotovo onaj Martin od kojeg je Joshua uzeo titulu, onda to sigurno i Hrgovic moze. Zao mi je sto nije uzeo olimpijsko zlato, da je bar na 5 rundi bilo, ali mislim da bi na vise rundi pobjedio ol pobjednika, kako je mec odmicao bio je bolji, ali na 3 runde nazalost nije

Naravno da može! Neke preduvjete za uspjeh već ima, boksačku kvalitetu/talent i sposobnog promotora. Međutim, postoje i neka otvorena pitanja. Nisam siguran je li Juki trener s kojim se može do svjetske titule, a tu je i pitanje Hrgovićeva sumnjičavog i ponekad ćudljivog karaktera. Mislim da Hrgović temeljno nema povjerenja u Sauerlanda. Zato je i uzeo Karima Bouzidija za menadžera, njega dobro poznaje iz AIBA-e i WSB-a i s njim je dosad imao samo dobra iskustva.
Baš me zanima je li Kalle Sauerland već prodao dio Hrgovićeva ugovora nekom financijeru, kao što je znao raditi s drugim boksačima. Kalle je prilično sposoban, ali vrlo je konzervativan i proračunat kad je u pitanju trošenje vlastitog novca, a da bi se Hrgovića dovelo do borbe za svjetski naslov trebat će u njegovu karijeru uložiti možda i dva milijuna eura.
bbbmarc
2017-10-06T09:43:23Z
bilanca prihoda i rashoda je majka svega
da se izračunat koliko otprilike stoji za producirat boksača do svjetskog naslova
kad imaš boksača švabu, engleza, pa i rusa, turka ili talijana, može se računat izvori iz kojih promotor može vraćati uloženo
kod boksača iz male siromašne zemlje, teško je popunit prihodovnu stranu promotoru
bero
  • bero
2017-10-06T10:10:13Z
U boksu je ionako balkanski model: contender status više se određuje vezama, nego samim uspjesima u ringu :)20
- dr jupidu
fist
  • fist
  • Advanced Member
2017-10-06T13:35:53Z
Originally Posted by: bbbmarc 

bilanca prihoda i rashoda je majka svega
da se izračunat koliko otprilike stoji za producirat boksača do svjetskog naslova
kad imaš boksača švabu, engleza, pa i rusa, turka ili talijana, može se računat izvori iz kojih promotor može vraćati uloženo
kod boksača iz male siromašne zemlje, teško je popunit prihodovnu stranu promotoru

Možda Hrga promijeni ime poput Hukića ili Ćatića pa postane neki Franz Herlich :)18

bbbmarc
2017-10-06T15:24:27Z
Philipp Whack, sugerira gtranslate

čak ne zvuči loše 🙂
Users browsing this topic