DoKoske
2017-04-04T06:21:23Z
Originally Posted by: bero 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-dvije-eksplozije-u-metrou-u-st-petersburgu-najmanje-10-mrtvih/961102.aspx

kozojebi krenuli slat zahvalnice Putinu

gore na eventu je murije bilo ko pljeve i svakog čovjeka na ulazu pretresali
wash your feminine side clean off
fanatic
2017-04-04T07:49:03Z
Originally Posted by: hamush 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Originally Posted by: FeEm 

Originally Posted by: Losh 

Bem li ga... Ja ne znam nijednog ali nijednog coveka od 18 do 40 god koji je glasao Vucica a covek pobedio.
Beli treci pa ti vidi kakva je atmosfera medju glasacima.

E ja na zalost znam.Ali po tome koga podrzavaju vidis o kakvim se personama radi.To su ljudi kojima stalno stoji PINK upaljen.mozak im je skroz sprzen.
Oni kazu nikad niko vishe nije uradio za srbiju od Vucica.A oni ne zive u srbiju da bi to znali nego gledaju pink,slusaju vucica citav nacionalni dnevnik kako sam sebe hvali.Oni kazu jeste videli kolika vucic ima mu.a da kaze sve i svasta zapadnjacima :))))) a takvi likovi nisu culi za vikiliks i njihove informacije kako se politicari izvinjavaju posle pljuvanja.
Kako meni dizu pritisak tako zatucani kreteni :))))) Oni sto glasaju iz koristi su gospoda za ove koji glasaju iz zatucanog ubedjenja.

ps
Jeste vi komsije videli neke Vuciceve scene do sad?Kako mu momak iz publike "pada u nesvest" pa on skace da mu pomogne.Tu skupi nekoliko procenata zatucanih glasova.A taj iz publike njegov sendvicar.Pa SVE novine u cetvrtak izadju sa istom,bukvalno istom naslovnom stranom u znak podrske vucicu.
Vi takvo nesto sigruno nemate i budite srecni!!!

:)18

Ovo je vrh

cek ovo stvarno? pa to je stari trik. obami su padale zenske u afan svaki drugi dan, pa bi onda on pomogao im... to je vec otrcana fora... nemogu vjerovat da to jos prolazi :P

šta ti ne znaš da je Srbija 100 godina iza Amerike? :)18

"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
FaceDesigner
2017-04-04T14:55:26Z

kod mene na poslu danas haos, mladji protiv matorih 🙂 Ovi matorci srecni ko da su oni pobedili a sve muka i beda. Zanimljivo je i da prosecan glasac Sase Jankovica zivi duplo bolje od prosecnog Vucicevog glasaca.
Rekao sam skoro da smo glupi i da smo blizi kozojebima nego zapadu. Njemu da nadju prisluskivan razgovor gde kaze kako jebem ovaj narod oni bi opet glasali za njega.
Penzioneri ga glasaju on im skinuo penzije, pametnom dosta 🙂
Ja sam glasao Jankovica, covek skroz na mestu, oko njega sasvim normalni ljudi. Nikola Djuricko, Nikola Kojo , Duda Ivkovic... Ali Vucica boli kurac za intelektualce kad se isto racuna glas doktora nauka i krezubog lika koji ni osnovnu skolu nije zavrsio i ide za sendvic da ga prati busom po Srbiji.
Ne silazi sa ekrana. Karica je pomilovao covek je milione ubrizgao u kampanju. Jbt pa on je dan pred tisinu zakupio sve naslovne strane dnevnih novina, to ni kod Slobe nije bilo.

UserPostedImage
Pregledati galeriju ...

https://milospavkov.net/...dra-vucica-u-novom-sadu/ 

I mozete pricati sta hocete ali mislim da ce proci gore od Slobe. Kad se digne gradjanska srbija onda ovi krezubi malo ucute...

Bez trolanja ozbiljno pitam.Koja građanska Srbija?
Od svih naroda i etnika koje sam upoznao i s kojima sam dosao u kontakt,nigdje ne vidjeh toliku kolicinu nijekanja vlastite povijesti,smjera i indoktrinaciju koliku u Srba.
Čak i u priznanju svih sranja koje su napravili nakon podužeg izlaganja kažu ALI.
Inače sam liberal i hrvatsko desničarenje i nacionalizam me zanimaju koliko i rezultati latvijskog rukometnog kupa. Suočavanje sa vlastitom poviješću zalog je za kakvu takvu budućnost. A ovim smjerom kojim idete ćete nažalost (p)ostat onaj dio između pičke i guzice. Između EU i Rusije.
Žali bože Đinđića. Niste ga zaslužili.
No hard feelings.

PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2017-04-04T17:15:46Z
Nisi upoznao prave😁
DjomlaKS
2017-04-05T10:03:20Z
Losh kakvi su ovo prosvjedi tamo po ulicama? Jel ih bas ima ovoliko ili?
bbbmarc
2017-04-05T11:54:55Z
građanska srbija će se dignuti na promjene, točno jedan dan nakon što ustane građanska hrvatska. to će biti na praznik rada 1.5.
...
1.5.2077. godine
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2017-04-05T12:32:41Z
Originally Posted by: bbbmarc 

građanska srbija će se dignuti na promjene, točno jedan dan nakon što ustane građanska hrvatska. to će biti na praznik rada 1.5.
...
1.5.2077. godine

treba prodat spiku da je doček rukometaša ili nešto slično, samo tako se kod nas može okupit raja :)18

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2017-04-05T17:18:41Z
Ma mladi nezadovoljni kako su im roditelji i dedovi glasali. Neka nek setaju sta fali...
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
travarica
2017-04-05T20:51:23Z
DjomlaKS
2017-04-05T22:19:30Z

Ma mladi nezadovoljni kako su im roditelji i dedovi glasali. Neka nek setaju sta fali...

Moram priznat da mi se svidja kojim smjerom idu vase generacije.

Budimo realni, Vuckovi glasaci su vecinom oni koji jos uvijek mastaju o velikoj Srbiji i drkaju na spomen Rusije. A sad ispada da omladina zeli ici nekim drugim putem.
Veliki plus za ovo, al steta sto ce jos dosta vremena proci prije nego se ovakve bude nesto pitalo :)1
bero
  • bero
2017-04-06T06:41:08Z

Budimo realni, Vuckovi glasaci su vecinom oni koji jos uvijek mastaju o velikoj Srbiji i drkaju na spomen Rusije. A sad ispada da omladina zeli ici nekim drugim putem.
Veliki plus za ovo, al steta sto ce jos dosta vremena proci prije nego se ovakve bude nesto pitalo :)1

mladež je precijenjena, bilo da je hrvatska ili srpska.
čak su radikalniji i zatucaniji od starijih.

- dr jupidu
cayman
2017-04-06T06:52:48Z
Dobro veli Bero, u par navrata sam ostao paf dok su neki moji vršnjaci(ili mlađi) iznijeli svoje stavove. A ko bi rekel, većina nije s kamenjara i bez škole
DjomlaKS
2017-04-06T08:29:02Z
Originally Posted by: cayman 

Dobro veli Bero, u par navrata sam ostao paf dok su neki moji vršnjaci(ili mlađi) iznijeli svoje stavove. A ko bi rekel, većina nije s kamenjara i bez škole

Jel mozes ovaj dio pojasnit?

rikimartin
2017-04-06T11:30:06Z

jedva pismen debil , desničar i vjernik koji ne zna 2 složene rečenice kako o svojoj religiji tako i o drugima . Najcesce dolaze s ruralnog predjela dalmatinske zagore i mrze sve sto se mrzit moze
DjomlaKS
2017-04-06T11:34:56Z
Originally Posted by: bero 

mladež je precijenjena, bilo da je hrvatska ili srpska.
čak su radikalniji i zatucaniji od starijih.

A gle, omladina nije bas u dobroj situaciji. Sve je manje posla i mogucnosti a sve vise lutanja po bespucima interneta gdje svak svasta pise, pa si onda vecina sama tumaci stvari kako hoce i glumi profesore filozofije. Stoga ni ne cudi stasavanje neke nove generacije idiota.
Ne pomazu ni starije generacije koje im nabijaju na nos neke stvari koje nemaju veze s njima.

Sve je jos uvijek poprilicno iskrivljeno i pogresno, no po meni ovi prosvjed omladine u Srbije je nesto pozitivno. Kad je Losh nedavno napisao da njegovi padaju u trans cim cuju da je Vucic dotrao nove avione iz Rusije, ja sam stekao dojam da je to jos sve ostalo zatucano. Al ovaj prosvjed govori da nije sve tako crno!
Iako ima ucinak kao malo veci roj muha, ipak je lijepo vidjet da ne puse svi pricu obrijanog cetnika Vucica koji narod umjesto kruhom hrani pricama o nacionalnosti!

Dok recimo kod nas imas primjera koliko hoces kako brane jednog krimosa Mamica, jer kao sta ima veze sto krada sakom i kapom kad je napravio i nesto dobrog.
bero
  • bero
2017-04-06T12:57:13Z
http://www.index.hr/vije...o-gay-klauna/961847.aspx 

demokratija :)18
- dr jupidu
Shakal*
2017-04-06T13:01:03Z
Originally Posted by: rikimartin 

jedva pismen debil , desničar i vjernik koji ne zna 2 složene rečenice kako o svojoj religiji tako i o drugima . Najcesce dolaze s ruralnog predjela dalmatinske zagore i mrze sve sto se mrzit moze

Sta treba mrzit domovinu,po mogucnosti biti u jednoj od udruga (112),glasac SDP-a,pljuvati po svemu Hrvatskome i podrzavati pupovca?-Tada bi bio pismen,agnostik,ljevicar i znao bi 4 recenice sloziti e to bi valjalo jel?
fanatic
2017-04-06T17:02:54Z
http://www.index.hr/blac...nara-laserom/961844.aspx 

pa ovo je dno dna
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
DjomlaKS
2017-04-06T22:04:09Z
Originally Posted by: fanatic 

http://www.index.hr/black/clanak/video-cirkus-u-saboru-pogledajte-kako-je-hdzovac-napao-pernara-laserom/961844.aspx

pa ovo je dno dna

+1

Mislim da bi ovo i neke sankcije trebalo snosit
Similar Topics
Users browsing this topic