ZAGREB SHOP, Prolaz Cibona, Savska 28: 099/5258 038, 01/4843 730

Čalić naj-boksač, Bibi naj-tehničar PH

21.04.2013
Čalić naj-boksač, Bibi naj-tehničar PH


Danas su u Zadru odboksana finala pojedinačnog Prvenstva Hrvatske u boksu za seniore, kadete, seniorke i juniorke.

Pred više od 1000 gledatelja u Višnjiku među kojima su bili i Zlatko Mateša i Antun Vrdoljak, zahvaljujući trima prvacima Mirsatu Ahmetiju (56 kg), Sanjinu Pol Vrgoču (75 kg) i Marku Čaliću (91 kg) naslov najboljeg seniorskog kluba prvenstva ponjela je Pula.

Komisija je za najboljeg boksača odabrala Marka Čalića koji je u finalu pobijedio domaćeg Josipa Bepa Filipija. Najborbeniji par bili su Sanjin Pol Vrgoč i Matej Dujić, dok je najboljim tehničarom proglašen povratnik u ring i novi prvak u poluvelteru Boris Bibi Katalinić.

Kod seniorki najboljom je proglašena Matea Tabak iz Pit bula, dok je kod juniorki naslov ponjela Daria Popović iz Petra Zrinskog. Odliučnim boksom kadet Luka Pratljačić iz osiječke Mladosti, dobio je pokal za najboljeg kadeta.

REZULTATI FINALA:
Br. kat CRVENI KUT PLAVI KUT REZ ODL.

Juniorke 4x2min
1 60 Loreta Ivankov (Zlatna ruk.) Daria Popović (Petar Zrinski) 1:2 Wp

Seniorke 4x2min
2 64 Nešić Nina (Rijeka) Matea Tabak (Pit bull) 0:3 Wp

Seniori 3x3min
3 52 Denis Šečić (Metalac) Igor Subotičanec (Kralj Tom.) 2:1 Wp
4 56 Mirsat Ahmeti (Pula) Ilir Merđa (Lokomotiva) 3:0 Wp
5 60 Stipan Prtenjača (Sesvete) Matteo Komadina (Delnice) 3:0 Wp
6 64 Ivan Njegač (Velika Gorica) Boris Katalinić (Lokomotiva) 0:3 Wp
7 69 Antonio Klarić (Velika Gorica) Mate Rudan (Pit bull) 1:2 Wp
8 75 Sanjin Pol Vrgoč (Pula) Matej Dujić (Leonardo) 3:0 wp
9 81 Hrvoje Sep (Leonardo) Ante Čepo (Osijek) 3:0 Wp
10 91 Marko Čalić (Pula) Josip Bepo Filipi (Zlatna ruk.) 3:0 Wp
11 +91 Filip Hrgović (Leonardo) Domagoj Prtain (Omega) 3:0 Ko

Kadeti 3x2min
12 46 Marko Križanović (Gladijator) Ivan Prskalo (Leonardo) 0:3 wp
13 50 Lucijan Bačić (Kvarner) Tim Franjković (Leonardo) 3:0 wp
14 52 Franjo Suvalj (Sesvete) Pavao Gečević (Leonardo) 3:0 wp
15 57 Marin Čović (Sesvete) Jure Vulić (Dijabolik) 3:0 wp
16 60 Mateo Jurančević (Brod) Luka Hunić (Sesvete) 0:3 Ko1r
17 63 David Lincender (Leonardo) Nikica Radonić (Split) 3:0 Wp
18 66 Josip Čibarić (Leonardo) Mihael Jugović (Graciano) 3:0 Wp
19 70 Filip Đulabić (Omega) Luka Pratljačić (Mladost) 0:3 Ko1r
20 75 Krešimir Šporčić (Delnice) Kruno Valjak (Gladijator) 0:3 Wp
21 80 Karlo Džidić (Borovo) Mate Paragvaj (Zadar) 0:3 Wp
22 +80 Marin Jančić (Senj) Petar Vugdelija (Joker) 0:3 Wp

Podijeli članak s prijateljima


Vezane Vijesti

Boks
22.04.2013
Filip Hrgović: Finale će biti neizvjesno u svakoj kategoriji
Nakon što su protutnjali Višnjikom, Hrgovića i Sepa očekuje finale WSB-a

Tagovi

Slažem se

Poštujemo Vašu privatnost

Profightstore koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnost te integraciju s društvenim mrežama. Cookie postavke se mogu kontrolirati I konfigurirati u Vašem web pregledu a više informacija naći ćete OVDJE. Klikom na SLAŽEM SE pristajete na to da koristimo kolačiće, ali ne i osobne podatke.