ZAGREB SHOP, Prolaz Cibona, Savska 28: 099/5258 038, 01/4843 730

2. kolo Međunarodne muay thai lige - Muaythai Yokkao iz Zagreba najbolji klub

28.03.2017
2. kolo Međunarodne muay thai lige - Muaythai Yokkao iz Zagreba najbolji klub


U Črnomlju je održano 2. kolo Međunarodne muay thai lige, u organizaciji Gladiator gyma i u suradnji sa Slovenskim muay thai savezom i IFMA-om.

Nastupili su borci iz Hrvatske, Srbije, Rusije, Austrije, Češke i Mađarske, održano je 35 mečeva u svim kategorijama.

Najbolji klub
Muaythai Yokkao trening centar, Zagreb

Najbolji borac
Sašo Vorkapić (Scorpion Gym Novo Mesto)

Najbolja borkinja večeri
Nastasja Koca (Gladiator Gym Črnomelj)

Najperspektivniji borac večeri
Sebastijan Zupanc (Gladiator Gym Črnomelj)

Rezultati:

RING 1

Mirko Labus (Klub TB Velenje) VS Alan Homič (Leonidas Gym Muay Thai Teplice Češka) -28kg

1:2 Alan Homič

Sebastijan Zupanc (Gladiator gym Čr) VS Jan Habijanič (Leonidas Gym MT Teplice Češka) -35kg

3:0 Sebastijan Zupanc

Maj Šibilja (Scorpion gym NM ) VS Lukáš Klaška (Leonidas Gym MT Teplice Češka) -46kg

1:2 Lukáš Klaška

Ognjen Lazarević (Scorpion gym Nm) VS Daniel Homič (Leonidas Gym MT Teplice Češka) -49kg

Predaja / zmaga Daniel Homič

Branislav Tomáš (Leonidas Gym MT Teplice Češka) VS Lucijan Butala (Gladiator gym Čr) -54kg

2:1 Branislav Tomáš

Kaja Resnik ( Fight club Senovo ) VS Dora Jurković ( Spartan gym Zagreb Hrvaška) - 51 kg

0:3 Dora Jurković

Jan Berus (Ultimat fight Nm ) VS Dejan Bozic (KTB Krško) -57 kg

3:0 Jan Berus

Artem Khabirov (MT gym Rusia ) VS Hossin Ahmadi ( Khun kao Lj ) - 54 kg

0:3 Hossin Ahmadi

Aljaž Macedoni (Šenternej gym ) VS Igor Zoran Dular ( KTB Krško ) -60 kg

1:2 Igor Zoran Dular

Sanela Bezjak ( MT gym Ptuj) VS Mia Jarc ( Fearless gym Trebnje) -56kg

0:3 Mia Jarc

Sebastijan Zupanc (Gladiator gym Črnomelj) VS Alen Radi (Fight club Senovo) - 35kg

3:0 Sebastijan Zupanc 3x1min

Vito Zurc (Ultimat gym Nm) VS David Bizjak (Scorpion gym NM ) –71kg kadeti

Predaja Vito Zurc

Márk Rehák (MT gym Madžarska) VS David Štajnc (Leonidas Gym MT TepliceČeška) -60 kg

3:0 Márk Rehák

RING 2

Jaša Mahnič ( Šenternej gym) VS Janez Peršolja ( KTB Krško) -61kg mladinci

1:2 Janez Peršolja

Miha Presker (Scorpion gym Nm TNT) VS Mlikota Christian (MT YOKKAO gym Zagreb) -70kg

0:3 Mlikota Christian

Lovro Konstanjsek ( Zoraj gym Hrvaška) VS Patrik Szána (MT gym Madžarska) -65 kg

KO Patrik Szána

Luka Markota (Zoraj gym Hrvaška) VS Patrik Bačani (Blitz gym Dzakovo Hrvaška ) -67 kg

0:3 Patrik Bačani

Matija Koščak (Nak Muay Ivančna G.) VS Blaž Farič (MT gym Ptuj) – 75 kg

1:2 Blaž Farič

Filipa Mercep (Zoraj gym Hrvaška) VS Eva Glavan (Khun kao gym Lj) -63,5 kg

3:0 Filipa Mercep

Gaj Muršec (Klub TB Velenje) VS Nikola Krajnović (MT gym Ptuj) -71 kg

Predaja/ zmaga Nikola Krajnović

Hasib Mujezinovič (Khun kao gym Lj) VS Jakob Jelenčič ( Scorpion gym Nm TNT ) -75

1:2 Jakob Jelenčič

Dušan Radosavljevič (MMA Velenje) VS Matija Huzjan (MT YOKKAO gym Zagreb Hr) -75 kg

0:3 Matija Huzjan

Jan Ilnikar (Scorpion gym Nm) VS Miha Hribernik (Khun kao gym Lj) – 76 kg

0:3 Miha Hribernik

Janez Peršolja (KTB Krško) VS David Kubat (Leonidas Gym MT TepliceČeška) -61kg

2:1 Janez Peršolja

Luka Martinec (Scorpion gym Nm TNT) VS Marko Praprotnik (MMA Velenje) -70kg

KO Luka Martinec

Nastasjaja Koca (Gladiator gym Črnomelj) VS Iris Poklič ( MMA Velenje ) -71 kg

Ozljeda, pobijedila  Nastasjaja Koca

Glavne borbe večeri

Adam Blauhorn (Spartan gym Zagreb Hrvaška) VS Gregor Kek (Fairles gym Trebnje) -71kg

3:0 Adam Blauhorn

Davor Biskup (MT YOKKAO gym Zagreb Hrvaška) VS Timi Pungaršek (MT gym Ptuj) -75 kg

1:2 Timi Pungaršek

Andrej Kedveš (Blitz Dzakovo gym Hr) VS Saso Vorkapic (Scorpion gym Nm ) 67 kg

0:3 Saso Vorkapić

Denis Bartol (MT YOKKAO gym Zagreb Hr) VS Domen Vidmar (Khun kao gym Lj) -70kg

0:3 Denis Bartol

Josef Ye ( Wiena gym Austria) VS Aleš Golob (MT GYM Ptuj) -75 kg člani

0:3 Aleš Golob

Lovro Vrbič (MT YOKKAO gym Zagreb Hr) VS Darko Drobež (Scorpion gym Nm) -81kg

KO Lovro Vrbič

Stefan Mayer (Wiena gym Austria ) VS Jasmin Bajrovič (MT YOKKAO gym Zagreb Hr)-81kg

KO Jasmin Bajrovič

Rok Eršte (Scorpion gym Nm) VS Darko Petrovič (Khun kao gym Lj) +91

0:3 Rok Eršte

Podijeli članak s prijateljima


Tagovi

Slažem se

Poštujemo Vašu privatnost

Profightstore koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnost te integraciju s društvenim mrežama. Cookie postavke se mogu kontrolirati I konfigurirati u Vašem web pregledu a više informacija naći ćete OVDJE. Klikom na SLAŽEM SE pristajete na to da koristimo kolačiće, ali ne i osobne podatke.