Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

2 Pages<12
Options
Go to last post Go to first unread
sandow2  
#21 Posted : Monday, April 05, 2010 6:37:51 PM(UTC)
sandow2

Rank: Advanced Member

tvoj tata ne smije uzimati puno soli ,prehrana mora biti (uzrok mozdanog udara je zacepljenje krvnih zila )zitarice ,voce povrce ,-meso je prepuno masnoce zato preporucujem izgjegavanje (sadrzi kolesterol koji se nakuplja na krvnim zilama ) moj prijatelj je imao mozdani udar i poceo se hraniti samo biljnom hranom i prestao pusiti -i potpuno se oporavio sada seta i vjezba
betty_kc  
#22 Posted : Saturday, April 10, 2010 5:14:47 PM(UTC)
betty_kc

Rank: Newbie

0pće je poznato da je mozak nešto -organ što nas čini osobomKkada se dugo koriste srdsva i tvari koji ga unište, nema povrakta, jer je to jedini organ koji se ne regenerira.Osnovni problem je u tome, da tog čovjeka više ne poznaš te tražiš krivce za nešto što je on sam, a vjerojatno radi nezadooljstva učinio sam seb-i a to je ljudski.To što se platilo biloje predloženo, a nikako zapovjeđeno, na žalost taj čovjek neće biti nikada onakav kakvog obitelj želi, a ono što bi ga evenualno moglo vratiti to je obiteljka sedina i ljubav o kojoj se previše pričalo.
neurro  
#23 Posted : Saturday, April 10, 2010 6:13:35 PM(UTC)
neurro

betty_kc wrote:
0pće je poznato da je mozak nešto -organ što nas čini osobomKkada se dugo koriste srdsva i tvari koji ga unište, nema povrakta, jer je to jedini organ koji se ne regenerira.Osnovni problem je u tome, da tog čovjeka više ne poznaš te tražiš krivce za nešto što je on sam, a vjerojatno radi nezadooljstva učinio sam seb-i a to je ljudski.To što se platilo biloje predloženo, a nikako zapovjeđeno, na žalost taj čovjek neće biti nikada onakav kakvog obitelj želi, a ono što bi ga evenualno moglo vratiti to je obiteljka sedina i ljubav o kojoj se previše pričalo.

Kolko sam uspio shvatit sredina oko njega je ok ali mi se čini da je najviše problem u njegovom ocu.Kriva autosugestija i depra mogu jedino još pogoršat stvari,nažalost.No nadajmo se dobrom Emocija36
kakach  
#24 Posted : Saturday, April 10, 2010 7:45:16 PM(UTC)
kakach

betty_kc wrote:

Poštovanje!

Gledaj, mozdani udar je sam po sebi gadna, ruzna bolest i svima nam je poprlicno jasno da on nebude ista osoba. Da li je otac popio ponekad i previse? da, jest, i ne jednom. molim te, nemoj me krivo shvatit, nije bio nikakav alkoholicar, sigurno nije popio iz nezadovoljstva, ali da li znao s drustvom popit previse, jest. Sto se tice kupljenih lijekova, naravno da nista nije bilo zapovijedeno, vec kako kazes - predlozeno. Na srecu, moja je obitelj situirana i zbilja nam nije bio problem sto se tice financija. Ali, sad zamisli da netko tko jedva spaja kraj s krajem mora kupit madrac za 1700 kuna, svaki dan kupovat granuflex obloge (1kom/66kn), itd. a jednostavno nemoze... Emocija28

Ali eto, stanje se popravilo, moze lagano i na zlicu jesti (fruteki ftw Emocija36 ), rane na nogama su gotovo zacijelile i napokon ga u utorak furamo u dom.

Pozdrav!
Seded  
#25 Posted : Saturday, April 10, 2010 7:48:04 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 695 time(s) in 420 post(s)
Emocija36

Drago mi je da se situacija popravila.
"It's not checkmate. The king has one more move."
Cain  
#26 Posted : Saturday, April 10, 2010 8:29:26 PM(UTC)
Cain

Man
Croatia

Was thanked: 326 time(s) in 200 post(s)
Seded wrote:
Emocija36

Drago mi je da se situacija popravila.

+1
My PFS Bets:
9 Wins, 0 Losses, 0 Draws, and 1 no contests.

http://i232.photobucket....ms/ee199/mazon21/UFC.png
loreia  
#27 Posted : Saturday, April 10, 2010 10:24:48 PM(UTC)
loreia

Was thanked: 772 time(s) in 436 post(s)
Lijepe vijesti Emocija36
sandow2  
#28 Posted : Sunday, April 11, 2010 1:45:11 AM(UTC)
sandow2

znanost danas potvrdjuje da se stanice mozga mogu regenerirati ....i to ako ih se koristi intenzivno (krizaljke,matematika).....a uzrok mozanog udara je -previse soli.masnoce ,pusenje...........regeneracija mozga je moguca
5rica  
#29 Posted : Monday, April 12, 2010 10:22:17 PM(UTC)
5rica

Rank: Newbie

bok! citajuci ovaj post u meni je proradila nada, posto se nalazim u slicnoj situaciji...
moja je mama imala mozdani prije mj dana.. jos lezi u bolnici.. u pocetku se odlicno oporavljala, obzirom da joj je desna strana oduzeta, prvih par dana je lose govorila i slabo jela, ali je to vec nekako krenulo, dok nije uslijedio epilepsicki napad, sto doktori kazu da je refleks mozdanog udara, te je po drugi put vracena u sok sobu..
onda je sve krenulo nizbrdo, govor se pogorsao, i apetit ponovo smanjio,, sad su vec dva tjedna da je prilicno lose, ne prica, ne jede, uglavnom spava.. navodno od tableta i antidepresiva.. pala je u depresiju..
na to doktori nisu zvali psihologa nego su direktno krenuli tabletama..
danas je trebala kuci, ali je imala temperaturu.. znamo samo da ne moze vise lezati u bolnici i da se zato mozda inati.. ali ako ne zivne oni ju nece ni pustiti kuci..
opet, ako ju odvedemo na nasu odgovornost, strah me da necemo dobiti kucnu njegu i sve sto ide sa tim dok naravno ne ojaca za toplice..
mi nismo u financijskoj situaciji za privatnike, i na rubu smo snage.. meni su 22 godine.. ako ima itko ikakav savjet..
drago mi je za tvog tatu.. nadam se da ce i nama krenuti :)

sois fort
Users browsing this topic
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.