Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

7 Pages«<567
mark
#121 Posted : Sunday, May 06, 2012 3:16:25 PM(UTC)
mark

Rank: Advanced Member

Was thanked: 19 time(s) in 15 post(s)
blazer44 wrote:
Barrijeva slika iz bolnice Emocija0

Malo mu ovo glupiranje postaje dosadno, bilo bi mu bolje da se više skoncentrira na trening i na to da ne bude nokautiran ili submittan svaku drugu borbu... Ima oko 80 kickboxing borbi i više od 10 MMA borbi a ispuhao se od adrenalina i paničario kad ga je Lavar krenuo stiskat. Mirko je isto imao problema sa snalaženjem u klinču kad je počeo gubit na brzini, double-deck teško prolazi u MMA. Lavar samo ima muda i jako udara, tehnika mu je loša i na podu je loš, Barry je ovo mora dobit. sad je u situaciji da ima 4 pobjede i 5 poraza u UFC-u. Vjerovatno će dobit još jednu priliku jer je atraktivan ali se nadam da mu neće namjestit protivnika koji mu odgovara..

onda će tek imat 0 šansi za pobjedu
Slash
#122 Posted : Sunday, May 06, 2012 3:35:54 PM(UTC)
Slash

Was thanked: 725 time(s) in 416 post(s)
Barry je talentiran fajter po fizikalijama, ali mislim da se treba i u glavi skockati ako hoće iskoristiti svoj potencijal.

E, da UFC je u rasulu sad Emocija18

U velteru imamo interim prvaka koji neće braniti svoj pojas jer čeka pravog prvaka koji je još u rehabilitaciji i imamo već sad dva moguća #1 contendera Hendricksa i pobjednika borbe Kampmann/Ellenberger, a vjerojatno će neki od njih i čekati pobjednika GSP/Condit. Tu je negdje i Diaz koji je uvijek među prvima za title shot ako se vrati u MMA pa će možda netko drugi još duže čekati Emocija20

U lakoj kategoriji imamo bivšeg prvaka koji očito ne može pobijediti na čisto (osim onog sa Maynardom #3) pa opet imamo revanš, a tu je i Diaz koji je rekao da će čekati borbu s prvakom, a tu je i Pettis koji će sad vjerojatno raditi neku borbu između, a ako pobijedi vjerojatno će i on čekati pobjednika Diaza/Hendo-Edgar borbe tam negdje do travnja ako bude sreće Emocija20
Seded
#123 Posted : Sunday, May 06, 2012 3:38:27 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 469 time(s) in 279 post(s)
Razočarao me Barry, stvarno se loše borio.

Koshecka sam imao 29-28 u rundama, ne znam po čemu je Hendricks dobio prvu rundu.

Diaz je lud totalno, volio bih vidjeti revanš s MacDonaldom. Šteta što je to sad nemoguće.

Edited by user Sunday, May 06, 2012 3:40:32 PM(UTC)  | Reason: Not specified

"It's not checkmate. The king has one more move."
keyser219
#124 Posted : Sunday, May 06, 2012 4:22:49 PM(UTC)
keyser219

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
sto je bilo palharesu :(
nekako je spor bio u parteru, nije krvnici krenuo na noge kao inace.
A i cini mi se kao da je puko ko koica u glavi kad nije uspio submitati Belchera.
Jedino si tako mogu objasniti onako pasivno lezanje dok je bio donji...
mark
#125 Posted : Sunday, May 06, 2012 4:37:32 PM(UTC)
mark

Was thanked: 19 time(s) in 15 post(s)
keyser219 wrote:
sto je bilo palharesu :(
nekako je spor bio u parteru, nije krvnici krenuo na noge kao inace.
A i cini mi se kao da je puko ko koica u glavi kad nije uspio submitati Belchera.
Jedino si tako mogu objasniti onako pasivno lezanje dok je bio donji...

više je to do Belchera..zaheban borac
Marc88 User is suspended until 3/13/2030 12:01:22 PM(UTC)
#126 Posted : Sunday, May 06, 2012 4:56:13 PM(UTC)
Marc88

Was thanked: 27 time(s) in 25 post(s)
nisam ovako nesretan bio otkad je Jones zadavio Machidu a Mir slomio Minotaura...Bary je odlican talent sto se tice fizikalija ali nesto u glavi ne stima no ni Lavar nije za bacit, cvrst je i udara ko sivonja tako da Bary nije puno grijesio iako mi je cudno kako se ispuhao kad se diga s poda, bit ce zanimljivo pratit Lavara dalje kako je krenuo u UFC-u(dok je u SF-u nanizao 2 poraza), fer bi bilo sad Shaub-Bary za ostanak a Lavaru Mitrionea...Palharesive borbe uvijek zanimljive al imam osjecaj da je malo puko u glavi kad nije uspio sa zahvatima, cini se da je onaj vjezbao samo izbjegavnje leg lockova zadnjih par mjeseci!
rampage308
#127 Posted : Sunday, May 06, 2012 5:10:37 PM(UTC)
rampage308

Was thanked: 2 time(s) in 2 post(s)
Marc88 wrote:
Palharesive borbe uvijek zanimljive al imam osjecaj da je malo puko u glavi kad nije uspio sa zahvatima, cini se da je onaj vjezbao samo izbjegavnje leg lockova zadnjih par mjeseci!

ako si ranije pratija Palharesa zna bi da je on oduvik puknut Emocija18

jedan od najluđih trenutaka u kavezu ikad

fanatic
#128 Posted : Sunday, May 06, 2012 5:43:26 PM(UTC)
fanatic

Was thanked: 518 time(s) in 314 post(s)
Marc88 wrote:
nisam ovako nesretan bio otkad je Jones zadavio Machidu a Mir slomio Minotaura...Bary je odlican talent sto se tice fizikalija ali nesto u glavi ne stima no ni Lavar nije za bacit, cvrst je i udara ko sivonja tako da Bary nije puno grijesio iako mi je cudno kako se ispuhao kad se diga s poda, bit ce zanimljivo pratit Lavara dalje kako je krenuo u UFC-u(dok je u SF-u nanizao 2 poraza), fer bi bilo sad Shaub-Bary za ostanak a Lavaru Mitrionea...Palharesive borbe uvijek zanimljive al imam osjecaj da je malo puko u glavi kad nije uspio sa zahvatima, cini se da je onaj vjezbao samo izbjegavnje leg lockova zadnjih par mjeseci!

meni je najviše žao Palharesa jer sam se nadao da će se pobjedom uvrstit u sam vrh kategorije i jednog dana Silvi iščupat paukovu nožicu Emocija20
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
rampage308
#129 Posted : Sunday, May 06, 2012 5:49:50 PM(UTC)
rampage308

Was thanked: 2 time(s) in 2 post(s)
e sto je s tim Palharesovim skorom na UFC stranici pise 23-4 , a na sherdogu mu pise 14-4 Emocija11
FaceDesigner
#130 Posted : Sunday, May 06, 2012 8:02:04 PM(UTC)
FaceDesigner

Was thanked: 322 time(s) in 181 post(s)
Barry i Palhares na sramotnoj razini sinoć.Kickboksač onakovog kalibra se pokrio rukama i čeka?Šta čekaš jebote,da ovome dosadi?
Jedan od navodno najopasnijih crnih pojaseva na svitu nezna zatvorit gard.O jebote.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
bero
#131 Posted : Sunday, May 06, 2012 8:57:12 PM(UTC)
bero

Was thanked: 1285 time(s) in 726 post(s)
slaba gledanost, ali i nije bilo superjakih imena:
http://tvbythenumbers.za...low-cinco-demayo/132623/
Diablo
#132 Posted : Sunday, May 06, 2012 10:04:14 PM(UTC)
Diablo

Was thanked: 990 time(s) in 520 post(s)
ne mogu vjerovati da Barry nije uputio nijedan udarac kad je bio u full mountu Emocija22
mrcinna
#133 Posted : Monday, May 07, 2012 12:01:55 AM(UTC)
mrcinna

Was thanked: 45 time(s) in 32 post(s)
malo previše držimo štangu barry,lik je dobar striker,ali opet malo je prenizak za hw,parter mu je smiješan,ali je svima simpa jer voli mirka,dolazi tu i etc,ali kad se podvuče crta ufc je van njegove lige,mfc,legacy i takve organizacije su za njega puna šaka brade.
Đolo
#134 Posted : Monday, May 07, 2012 12:22:55 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 249 time(s) in 140 post(s)
mrcinna wrote:
malo previše držimo štangu barry,lik je dobar striker,ali opet malo je prenizak za hw,parter mu je smiješan,ali je svima simpa jer voli mirka,dolazi tu i etc,ali kad se podvuče crta ufc je van njegove lige,mfc,legacy i takve organizacije su za njega puna šaka brade.

nemoraju svi borci bit prvaci i klase neznam odakle dolazi taj mentalitet ljudima
ufc je organizacija kojima trebaju i uzbuljidivi borci barry nikad nece bit prvak ufc-a al je jucer doso i potuko se muski i bio je jeben mec
ima dobru osobnost zajebant je,i po meni zasluzuje bit u ufc-u
ivankomajstor
#135 Posted : Monday, May 07, 2012 2:35:35 PM(UTC)
ivankomajstor

Was thanked: 10 time(s) in 7 post(s)
Đolo wrote:
mrcinna wrote:

nemoraju svi borci bit prvaci i klase neznam odakle dolazi taj mentalitet ljudima
ufc je organizacija kojima trebaju i uzbuljidivi borci barry nikad nece bit prvak ufc-a al je jucer doso i potuko se muski i bio je jeben mec
ima dobru osobnost zajebant je,i po meni zasluzuje bit u ufc-u

Barry je smiješan borac, vidi se da je trenirao s Mirkom... Da mu ovi iz UFC-a ne drže štangu, odavno bi izletio!
#136 Posted : Monday, May 07, 2012 4:44:11 PM(UTC)
Marc88

rampage308 wrote:
Marc88 wrote:
Palharesive borbe uvijek zanimljive al imam osjecaj da je malo puko u glavi kad nije uspio sa zahvatima, cini se da je onaj vjezbao samo izbjegavnje leg lockova zadnjih par mjeseci!

ako si ranije pratija Palharesa zna bi da je on oduvik puknut Emocija18

jedan od najluđih trenutaka u kavezu ikad

Emocija18

istina
#137 Posted : Monday, May 07, 2012 4:55:26 PM(UTC)
Marc88

fanatic wrote:
Marc88 wrote:

meni je najviše žao Palharesa jer sam se nadao da će se pobjedom uvrstit u sam vrh kategorije i jednog dana Silvi iščupat paukovu nožicu Emocija20

realno njemu bih dao najvise sanse protiv Andersona i Jonesa upravo zbog onih dugih nozica obojice i njegova supertalenta za leglock, nekako imam osjecaj da bi im se bacio u noge poput terijera i onda nesto zavrnio

p.s. koji ste se k svi svezali Barya, pa sta onda ako je nanizao poraze, covjek se uvijek potuce,daje sve od sebe,svakog posteno namuci i jos nismo gledali kako se netko igra po kavezu sa njim kao npr. Cain s Kongom...te price nizak je,ima los parter,ne zna ovo ne zna ono mozete pricat maloj djeci, on je idealan teskas po fizikalijama i po svemu ostalom a to sto stalno gubi je druga stvar, jbg ima neke mane kao i svatko drugi ali ionako ne mogu svi bit prvaci i pobjedjivat, osobno mislim da moze puno vise napravit ali negdje je kvaka! Bary je velik borac i opasan doslovce za svakog!
thelovacluka
#138 Posted : Monday, May 07, 2012 5:00:43 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 105 time(s) in 65 post(s)
Marc88 wrote:
fanatic wrote:
Marc88 wrote:

realno njemu bih dao najvise sanse protiv Andersona i Jonesa upravo zbog onih dugih nozica obojice i njegova isupertalenta za leglock, nekako imam osjecaj da bi im se bacio u noge poput terijera i onda nesto zavrnio

p.s. koji ste se k svi svezali Barya, pa sta onda ako je nanizao poraze, covjek se uvijek potuce,daje sve od sebe,svakog posteno namuci i jos nismo gledali kako se netko igra po kavezu sa njim kao npr. Cain s Kongom...te price nizak je,ima los parter,ne zna ovo ne zna ono mozete pricat maloj djeci, on je idealan teskas po fizikalijama i po svemu ostalom a to sto stalno gubi je druga stvar, jbg ima neke mane kao i svatko drugi ali ionako ne mogu svi bit prvaci i pobjedjivat, osobno mislim da moze puno vise napravit ali negdje je kvaka! Bary je velik borac i opasan doslovce za svakog!

slazem se. pogotovo za barryja. nije on bas mali momak. mislim da je imao sad oko 110-111 kg. a explozivan je u p..... materinu. jedino ga izdrzljivost malo sad sjebala. al mislim da j mentalno pao dok je vidio kako ovaj bik napada.

fali mu neka caka kako si rekao. mozda dobar trener koji ce ga usmjeriti ala greg jackson(kolko god mi na zivce ide :) ) jer ima sve presisppzicije.
bero
#139 Posted : Tuesday, May 08, 2012 10:49:27 PM(UTC)
bero

Was thanked: 1285 time(s) in 726 post(s)
baka od Diazovih Emocija18 Emocija18

Đolo
#140 Posted : Tuesday, May 08, 2012 11:00:33 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 249 time(s) in 140 post(s)
bero wrote:
baka od Diazovih Emocija18 Emocija18

ova osoba koji diaz grli to im je baka???
izgleda opakije od sotone osobno Emocija20
Users browsing this topic
Guest
7 Pages«<567
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.