Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

25 Pages«<22232425>
Options
Go to last post Go to first unread
Dennis Hanover  
#461 Posted : Tuesday, May 15, 2018 1:19:35 PM(UTC)
Dennis Hanover

Rank: Advanced Member

Thailand

Was thanked: 543 time(s) in 341 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: zarajan Go to Quoted Post
Originally Posted by: Dennis Hanover Go to Quoted Post
https://postimg.cc/image/6peh96m6v/

evo jedna nedavno slikana da imam i neki dokaz za priču koju pričam o prehrani i treningu , da ne bi ostao samo na piskaranju fer je dati sliku .

Dobro je to, samo onak na prvu mi se čini koda imaš više od 88kg, al valjda do slike...

Samo, meni je ostalo u sjecanju da je Denis rekao kako ima oko 80kg, i nema sanse da ide preko cak i kad bi to zelio!? Emocija10

Iskreno ja sam ga punooo drugacije zamisljao

86* sam rekao bio , tako sam nešto imao zadnjih 4 godine . ali nisam radio baš zgibove i sl. radio samo kardio i sprintove da održim manju kilažu . ove zime onda pošo da treniram zgibove i sl. i došao na 93 kg i sada spustio ima neko vrijeme na 88 ak .

80 kg nisam imao ne sjećam se ima dosta godina , krivi si dojam stekao da
Svensson  
#462 Posted : Tuesday, May 15, 2018 2:06:13 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1182 time(s) in 627 post(s)
https://www.atlasobscura...-the-templar-knights-ate

evo zanimljiv članak o tome kako su vitezovi templari furali prehranu u svoje doba
dr jupidu  
#463 Posted : Tuesday, May 15, 2018 3:22:30 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2930 time(s) in 2247 post(s)
baš sam da nadopunim znanje s iskustvima mma trenera nazvao bernard bana i malko smo pričali o prehrani treninzima i sličnome

baš je slučajno spomenuo kako mu je obećao jedan debeli rekreativac doć od danas svečano na trening pa mu je uz skidanje kilograma izazov i napravit nekakvu formu od debelog koji je prilično zapušten i pomalo haulcinira jer krivo sprovodi dijetu bez uh.... pa smo malko i o važnosti i psihologiji motivacije uz prehranu i kako sve to izbalansirati

onda smo malko pričali o preizrezanosti mišića i jel to ok za mma za rvače

ugodno ćaskanje s našim objektivno najboljim trenerom u hrvatskoj
j67cWlyoj DR JUPIDU & PFS- uvijek prvi u istina i laž
dr jupidu  
#464 Posted : Tuesday, May 15, 2018 3:25:27 PM(UTC)
dr jupidu

evo jedna nedavno slikana da imam i neki dokaz za priču koju pričam o prehrani i treningu , da ne bi ostao samo na piskaranju fer je dati sliku .

https://www.google.hr/se...mp;imgrc=kyOdndjPsnFlAM:

bome ak ćemo objektivno

svi smo mi goli kurac za ovako nabildanog frajera ..tako da vidite šta znači moć teretane i slika

nikakvi fistovi,swennson ni hannoveri jednostavno slabo izgledaju kad ih usporedimo s markom

zato su videi važni

realno po slikama marko grubnić je jači
Losh  
#465 Posted : Tuesday, May 15, 2018 4:05:30 PM(UTC)
Losh

Serbia

Was thanked: 1357 time(s) in 714 post(s)
Nemojte samo da se tema pretvori u KW obracun.

on topic.

Ja sam na keto ishrani od februara i u kombinaciji sa treninzima skinuo sam deset kg.
thanks 1 user thanked Losh for this useful post.
dr jupidu on 5/15/2018(UTC)
dr jupidu  
#466 Posted : Tuesday, May 15, 2018 4:11:38 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Losh Go to Quoted Post
Nemojte samo da se tema pretvori u KW obracun.

on topic.

Ja sam na keto ishrani od februara i u kombinaciji sa treninzima skinuo sam deset kg.

pazi ti da ne oboliš

dh slažeš li se?

keto dijeta može mjesec dana al više nisam pobornik

keto dijeta je kao da se auto izvana par mjeseci lijepo boja ,stave novi djelovi i izgleda auto novije a motor se ne popravlja

Edited by user Tuesday, May 15, 2018 4:13:13 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#467 Posted : Tuesday, May 15, 2018 4:15:02 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 942 time(s) in 715 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
baš sam da nadopunim znanje s iskustvima mma trenera nazvao bernard bana i malko smo pričali o prehrani treninzima i sličnome

baš je slučajno spomenuo kako mu je obećao jedan debeli rekreativac doć od danas svečano na trening pa mu je uz skidanje kilograma izazov i napravit nekakvu formu od debelog koji je prilično zapušten i pomalo haulcinira jer krivo sprovodi dijetu bez uh.... pa smo malko i o važnosti i psihologiji motivacije uz prehranu i kako sve to izbalansirati

onda smo malko pričali o preizrezanosti mišića i jel to ok za mma za rvače

ugodno ćaskanje s našim objektivno najboljim trenerom u hrvatskoj

Opet ovaj bjedni štakor i kw luzer laprda.

115 kg trenutno. Sigurno se s tim nebih hvalio, a nemam ni što kriti. Kako je - tako je. Bolje nego 123, a kako sam obećao samom sebi i narodu, do jeseni bude 105 max.

Nisam ja taj koji svoje slike i navodno "mišiće" krije i neće da šalje. Kompleksi su zajebana stvar. Još kad su u kombinaciji s lažima i kukavičlukom, onda priča skreće u patologiju.

Hrvoje Strgapičić luzer.

Borisstandup  
#468 Posted : Tuesday, May 15, 2018 4:20:04 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Was thanked: 4026 time(s) in 2113 post(s)
Prestanite oboje sa kw glupostima ovdje a ti Jupi prestani ga provocirat svaki drugi post. Ovo je upozorenje.
thanks 4 users thanked Borisstandup for this useful post.
Zatoichi on 5/15/2018(UTC), dr jupidu on 5/15/2018(UTC), fist on 5/16/2018(UTC), bruce lee on 5/16/2018(UTC)
Dennis Hanover  
#469 Posted : Tuesday, May 15, 2018 4:23:15 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

https://www.google.hr/se...mp;imgrc=kyOdndjPsnFlAM:

bome ak ćemo objektivno

svi smo mi goli kurac za ovako nabildanog frajera ..tako da vidite šta znači moć teretane i slika

nikakvi fistovi,swennson ni hannoveri jednostavno slabo izgledaju kad ih usporedimo s markom

zato su videi važni

realno po slikama marko grubnić je jači

e to je to , lik koji u životu vjerovatno nije se sportom bavio od djetinjstva nadalje , igrao se sa barbikama dok sam se ja tukao u vrtiću i jeo 3000 kalorija dnevno , ovaj sada sa 40 godina jede 2000 .. nadjača kažeš mene koji sam do 2. osnovne već 15 tučnjava imao nogom u glavu udarao u okršajima u 2. osnovne a niko me učio nije kako udarit , gledao američkog ninju filmove , a slušao kasetu vojne brigade Tigrovi na kasetofonu od muzike i onda vježbao udarce i penjao se na zid 4 puta veći od moje visine . i cijeli život treniraj ko budala ozljede skupljaj . i eto to ti je doping , ali još manje je sada muško taj . sada mu testisi više ne proizvode minimalno testosterona 300 npr. da je imo ono ko čovjek od 75 godina , nema više ni toga nivoa , sada samo ima umjetni hormon u sebi , potpuno ovisan o tome , jer kad bi se skinuo sa toga od orla bi se pretvorio u kokoš .

kemija je prečac u dijeti iliti mršavljenju , vidimo po ovom primjeru kao i bezbroj drugih

Edited by user Tuesday, May 15, 2018 4:30:28 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Dennis Hanover for this useful post.
Reaktivac on 5/15/2018(UTC)
dr jupidu  
#470 Posted : Tuesday, May 15, 2018 7:33:27 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post
https://www.atlasobscura.com/articles/what-the-templar-knights-ate

evo zanimljiv članak o tome kako su vitezovi templari furali prehranu u svoje doba

ja znam da su bile priče da su u nekom starom rimskom carstvu rimski vojnici imali pšenicu u rusaku i to žderali i bili jebeni ratnici na bojištu i imali su sange izdržat
Dennis Hanover  
#471 Posted : Tuesday, May 15, 2018 9:29:37 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

https://www.atlasobscura.com/articles/what-the-templar-knights-ate

ja znam da su bile priče da su u nekom starom rimskom carstvu rimski vojnici imali pšenicu u rusaku i to žderali i bili jebeni ratnici na bojištu i imali su sange izdržat

nisu nego kruh su nosili i dvopek , ali ne rafinirani nego od integralnog brašna . to je mit o sirovoj pšenici , nisu jeli sirovu pšenicu , jer je to skroz neprobavljivo , jedva je mlin samelje , a kamoli će želudac to proraditi . ljudi koji su trošli više kalorija nego maratonci su jeli lako probabljivu hranu i dostupne kalorije i nutrijente dobivali iz obroka , a ne da im probava stvori pretjerani stres i da izgube imunitet .
thanks 2 users thanked Dennis Hanover for this useful post.
Borisstandup on 5/15/2018(UTC), dr jupidu on 5/15/2018(UTC)
DjomlaKS  
#472 Posted : Wednesday, May 16, 2018 12:50:50 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1190 time(s) in 845 post(s)
Samo malo o Swenssonu i Fistu kad su vec objavili slike., obojica dobro izgledaju, pogotovo jer je u pitanju skidanje kila, no ja ipak vise preferiram ovaj fist look. Swensson je dosta visok i ima schlank gradju, al kad na 182cm utreniras 100-tinjak kvalitetne mase, onda bas poput tenka izgledas! Na ovoj forografiji fist ima nesto skembe, iako se i tu oslikavaju plocice, al obratite paznju na ruke,biceps,prsa,vrat,ramena...i odmah se primjeti da su kvalitetni treninzi u pitanju. Jos sam negdje na ovim njegovim profilima vidio sliku s mora gdje ni nema neke skembe., tu bas odlicno izgleda i za dosta mladje a kamoli 40-godisnjaka.
U prilog mu ne ide sto po cijele dane sjedi na poslu,ima 40 na ledjima, te mu se cesto omakne s prehranom, tako da su i zbog toga njegovi rezultati jos impresivnij Emocija36

Btw, objavio je sliku od prosle godine, pa imam osjecaj da mu se opet malo omaklo s kasnim vecerama Emocija1

Swensson je pak u godinu dana skinuo 10kg, a koliko vidimo stalno je po nekim dvoranama u posljednje vrijeme..,nekako imam osjecaj da s trenutnim uvjetima moze postici izgled bas onakav kakav hoce, al je pitanje na sto tocno cilja, nekakvo fleksibilno mma izdanje ili KW mišiće da bude glavni baja na forumu Emocija20
fist  
#473 Posted : Wednesday, May 16, 2018 8:14:03 AM(UTC)
fist

Was thanked: 1000 time(s) in 548 post(s)

Btw, objavio je sliku od prosle godine, pa imam osjecaj da mu se opet malo omaklo s kasnim vecerama Emocija1

Omakne mi se stalno tu i tamo neka kasna večera ali to nije razlog za lanjsku sliku, dapače, takve večere dobro dođu za održavanje bržeg metabolizma. Sad izgledam slično kao i na toj slici ali imam 4kg više. Osim 2 tjedna dok sam bio pod antibioticima tijekom zime, nisam radio nikakve pauze u treningu i u defku sam ušao masivniji, a ipak s nižim bf nego što sam bio lani u isto vrijeme.

Imam još 2 i pol mjeseca do peaka ovogodišnje forme i ako sve prođe kako treba (bez nekih ozljeda ili nepredviđenih okolnosti), ovoljetna forma će biti puno bolja od prošlogodišnje.

Svensson  
#474 Posted : Wednesday, May 16, 2018 9:58:44 AM(UTC)
Svensson

Sweden

Swensson je pak u godinu dana skinuo 10kg, a koliko vidimo stalno je po nekim dvoranama u posljednje vrijeme..,nekako imam osjecaj da s trenutnim uvjetima moze postici izgled bas onakav kakav hoce, al je pitanje na sto tocno cilja, nekakvo fleksibilno mma izdanje ili KW mišiće da bude glavni baja na forumu Emocija20

više, početkom prošle godine sam bio 110, a nakon 8 mjeseci sam došao na 95 - nabio mišične mase na 103, pa opet dole na 96-7; čeka me još par takvih ciklusa vjerojatno

ne ciljam nikakve KW mišiće, volim ostati ovako okretan
dr jupidu  
#475 Posted : Wednesday, May 16, 2018 10:00:36 AM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Omakne mi se stalno tu i tamo neka kasna večera ali to nije razlog za lanjsku sliku, dapače, takve večere dobro dođu za održavanje bržeg metabolizma. Sad izgledam slično kao i na toj slici ali imam 4kg više. Osim 2 tjedna dok sam bio pod antibioticima tijekom zime, nisam radio nikakve pauze u treningu i u defku sam ušao masivniji, a ipak s nižim bf nego što sam bio lani u isto vrijeme.

Imam još 2 i pol mjeseca do peaka ovogodišnje forme i ako sve prođe kako treba (bez nekih ozljeda ili nepredviđenih okolnosti), ovoljetna forma će biti puno bolja od prošlogodišnje.

vidiš..odmah ti ide minus zbog 2 tjedna na antibioticima....Emocija1

za bit kw champion u " izgledu i fit formi" treba zadovoljit i kriterij 365 dana a tebi oduzimamo 14 dana zbog antibiotika

ja npr proteklih 365 dana sam bio uvijek spremanEmocija1 a to stroga komisija djomlaks,dh i ostalih ceni

na 182 visine imat 104 kg jednostavno nije zdravo za srce i dobit cef certifikat KW tek na 97 kg

dr jupidu  
#476 Posted : Wednesday, May 16, 2018 10:02:09 AM(UTC)
dr jupidu

više, početkom prošle godine sam bio 110, a nakon 8 mjeseci sam došao na 95 - nabio mišične mase na 103, pa opet dole na 96-7; čeka me još par takvih ciklusa vjerojatno

piješ li pivo?

fist  
#477 Posted : Wednesday, May 16, 2018 10:06:36 AM(UTC)
fist

Was thanked: 1000 time(s) in 548 post(s)

na 182 visine imat 104 kg jednostavno nije zdravo za srce i dobit cef certifikat KW tek na 97 kg

Do kraja 7. mjeseca ću imati manje od 97

dr jupidu  
#478 Posted : Wednesday, May 16, 2018 11:05:33 AM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Do kraja 7. mjeseca ću imati manje od 97

meni je limit na 192 cm 102 kg

sad sam oko 100 al budem li na vagi primjetio 103 odmah reagiram

jednostavno ma koliko čovjek bio utreniran ipak srce voli malu težinu jbga......

nisam baš primjetio mnogo glomaznih ljudi dugovječnih

sigurno iza 65 te vraćam se na 92 kg

Edited by user Wednesday, May 16, 2018 11:06:55 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Svensson  
#479 Posted : Wednesday, May 16, 2018 11:19:23 AM(UTC)
Svensson

Sweden

piješ li pivo?

nikad nisam bio neki pivopija, sada možda jedno mjesečno al da je neki dobar craft

dr jupidu  
#480 Posted : Wednesday, May 16, 2018 3:23:44 PM(UTC)
dr jupidu

DH

KAKVO JE TRENUtno stanje zadnjih godinu dana s tvojih 1345 bolesti iz loša prehrana daleke prošlosti:)? jel prehrana tvoje to drži pod kontrolom?spominjao si neku astmu il slično ?

Edited by user Wednesday, May 16, 2018 4:58:20 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
25 Pages«<22232425>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.