Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

3 Pages<123
Options
Go to last post Go to first unread
blazer44  
#41 Posted : Sunday, April 15, 2018 2:44:12 AM(UTC)
blazer44

Rank: Advanced Member

Was thanked: 463 time(s) in 235 post(s)
Sean O'Malley u publici izveo Nate Diaz move, kamera ga zumirala a on izadio joint Emocija18
DON'T BE SCARED HOMIE
Borisstandup  
#42 Posted : Sunday, April 15, 2018 3:41:54 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Was thanked: 3982 time(s) in 2087 post(s)
Condit je ziva sramota i najveci pad ikada koji sam vidio u Ufcu. Zalosno za gledat. Jedan td ne moze obranit ali to je oduvijek kroz karijeru no barem je ostalo imao a sada sto sve gubi i kako gubi to je vec pretuzno. Nadam se zaista da ga vise necemo gledat, nekoc sjajan borac i ovo je ocajno.
Dcvitkusic  
#43 Posted : Sunday, April 15, 2018 3:46:26 AM(UTC)
Dcvitkusic

Croatia

Was thanked: 51 time(s) in 33 post(s)
Dugo nisam vidio veceg idiota i debila od ovog Condita.

Pocetak runde, mec na li-la, on skace po kavezu i pokusava neka sranja tipa Bore Lee.

Malouman lik totalno.

Umjesto da ga rusi, vidjelo se iz aviona da je u grapplingu za klasu iznad.

Moj Carlose...

Borilacka inteligancija nula.
Jarac  
#44 Posted : Sunday, April 15, 2018 3:52:02 AM(UTC)
Jarac

Was thanked: 430 time(s) in 267 post(s)
Condit divlje pa kak bude. Kakav je sada da mu daju Cm Punka tko zna što bi bilo. Zaista bolje da se ne bori .
Jarac  
#45 Posted : Sunday, April 15, 2018 4:14:50 AM(UTC)
Jarac

Ovaj Gaethje je manijak doslovce.
Herb Dean sve gori

Edited by user Sunday, April 15, 2018 4:23:01 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked Jarac for this useful post.
blazer44 on 4/15/2018(UTC), Montana Joe on 4/15/2018(UTC)
Jarac  
#46 Posted : Sunday, April 15, 2018 4:25:49 AM(UTC)
Jarac

Zaista najgluplji borac u povijesti i ako je i sudac tako loš kroz cijelu borbu. Gaethje bi zaista morao odustat od ovog stila i dobro Cormier kaže prežalosno kako ze bori.
blazer44  
#47 Posted : Sunday, April 15, 2018 4:28:57 AM(UTC)
blazer44

Was thanked: 463 time(s) in 235 post(s)
Gaethje nije normalan Emocija18
Vrhunska borba

Btw to je opasnost kod zadnjeg lowkicka na kontragard, glava ti je uvijek liniji. Gaethje ne pridaje puno pozornosti udarcima koje prima dok ne primi jednog ovakvog, onda je prekasno

Edited by user Sunday, April 15, 2018 4:33:02 AM(UTC)  | Reason: Not specified

DON'T BE SCARED HOMIE
thanks 3 users thanked blazer44 for this useful post.
Montana Joe on 4/15/2018(UTC), gosuasus on 4/15/2018(UTC), Svensson on 4/15/2018(UTC)
shadow  
#48 Posted : Sunday, April 15, 2018 4:30:51 AM(UTC)
shadow

Was thanked: 117 time(s) in 74 post(s)
Ma kod ovakvih borbi svako može dobiti , nanio je puno štete i istrošio i Poiriera i sebe. Low kickovi bolesno ali da je znao više bradu pogodit i pobijedio bi .
gosuasus  
#49 Posted : Sunday, April 15, 2018 6:00:41 AM(UTC)
gosuasus

Man

Was thanked: 581 time(s) in 350 post(s)
Originally Posted by: blazer44 Go to Quoted Post
Btw to je opasnost kod zadnjeg lowkicka na kontragard, glava ti je uvijek liniji. Gaethje ne pridaje puno pozornosti udarcima koje prima dok ne primi jednog ovakvog, onda je prekasno

UserPostedImage
thanks 2 users thanked gosuasus for this useful post.
Borisstandup on 4/15/2018(UTC), Hendo on 4/15/2018(UTC)
Seded  
#50 Posted : Sunday, April 15, 2018 8:22:27 AM(UTC)
Seded

Was thanked: 1692 time(s) in 1062 post(s)
Gaethje će jest na slamku do 35-te ako ovako nastavi.
"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 3 users thanked Seded for this useful post.
Hendo on 4/15/2018(UTC), Kamatar87 on 4/15/2018(UTC), Svensson on 4/15/2018(UTC)
Slash  
#51 Posted : Sunday, April 15, 2018 8:47:59 AM(UTC)
Slash

Was thanked: 1095 time(s) in 647 post(s)
Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post

Čovjek je odličan hrvač, a sad će biti Gary Goodridge 2.0.

Nije mi ni malo jasan u borbi. Slomi Poiriera fizički i onda ga bodne u oko drugi put (i ovaj dobi 4-5 minuta pauze kad je blizu kraja runde bilo), ne kombinira hrvanje nikad da se protivnik malo zamisli i općenito da ubaci 20% više taktike u ovo što radi mogao je biti 3-0 u UFC-u.
thanks 1 user thanked Slash for this useful post.
Borisstandup on 4/15/2018(UTC)
Slash  
#52 Posted : Sunday, April 15, 2018 8:57:45 AM(UTC)
Slash

Originally Posted by: Slash Go to Quoted Post

Nije mi ni malo jasan u borbi. Slomi Poiriera fizički i onda ga bodne u oko drugi put (i ovaj dobi 4-5 minuta pauze kad je blizu kraja runde bilo), ne kombinira hrvanje nikad da se protivnik malo zamisli i općenito da ubaci 20% više taktike u ovo što radi mogao je biti 3-0 u UFC-u.

E da i prije četiri mjeseca izgubi nokautom i opet ulazi u ovakav rat umjesto da je izbjegavao bilo kakav sparing do sad... I tek krenuo s pripremama za borbu.
thanks 1 user thanked Slash for this useful post.
dr jupidu on 4/15/2018(UTC)
Seded  
#53 Posted : Sunday, April 15, 2018 9:03:10 AM(UTC)
Seded

Was thanked: 1692 time(s) in 1062 post(s)

E da i prije četiri mjeseca izgubi nokautom i opet ulazi u ovakav rat umjesto da je izbjegavao bilo kakav sparing do sad... I tek krenuo s pripremama za borbu.
I meni je to nejasno. Prije ga je GSP zvao da dolazi s njim hrvanje trenirat dok je ovaj još bio na koledžu, a u borbi ne iskorištava ni 1% hrvanja. Uzdrman ni ne traži klinč da se pribere, samo se zatvori u dupli dek i prima batine.

"It's not checkmate. The king has one more move."
dr jupidu  
#54 Posted : Sunday, April 15, 2018 9:48:37 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2910 time(s) in 2235 post(s)
j67cWlyoj DR JUPIDU & PFS- uvijek prvi u istina i laž
Borisstandup  
#55 Posted : Sunday, April 15, 2018 11:17:45 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Meni je i depresivno bilo za gledati ovakvo mlatarenje, svakako da je to borba za show i pokupit FOTN nagradu ali definitivno vise volim tehnicki gledane borbe a ne ovako srljanje prije svega Gaethjea. Covjek najavljuje jos 5 borbi u karijeri ali sa ovakvim stilom on ce definitvno imat gadnih posljedica. Stoji da neke stvari jako dobro radi kao sto je pritisak i trosenje protivnika do maksimuma , zaista je i Poiriera potrosio i do prsta u oko sam i pomislio da je uskoro gotov, ocito je prekid dobrodosao ali i samog sebe istrosi a ovo njegovo ne zanimanje za primanje udaraca i stete je negledljivo meni osobno. Znam da je on fajter,. ima srca ali moras koristit mozak u borbi, koristit znanje koje imas a ne gurat naprijed pa dokle dodes.
Mogao je ovo on pobijediti da je imalo mudriji ali mogao je i proslu ali to sto se nece ocito mijenjati i kostat ce ga zdravlja i propusta uspjesnih pobjeda.
Poirier moze slaviti, izdrzao je gadan ritam i stetu ali pobjeda je na kraju tu.
thanks 3 users thanked Borisstandup for this useful post.
Seded on 4/15/2018(UTC), pjac on 4/15/2018(UTC), El Guapo on 4/16/2018(UTC)
Slash  
#56 Posted : Sunday, April 15, 2018 12:15:40 PM(UTC)
Slash

Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Meni je i depresivno bilo za gledati ovakvo mlatarenje, svakako da je to borba za show i pokupit FOTN nagradu ali definitivno vise volim tehnicki gledane borbe a ne ovako srljanje prije svega Gaethjea. Covjek najavljuje jos 5 borbi u karijeri ali sa ovakvim stilom on ce definitvno imat gadnih posljedica. Stoji da neke stvari jako dobro radi kao sto je pritisak i trosenje protivnika do maksimuma , zaista je i Poiriera potrosio i do prsta u oko sam i pomislio da je uskoro gotov, ocito je prekid dobrodosao ali i samog sebe istrosi a ovo njegovo ne zanimanje za primanje udaraca i stete je negledljivo meni osobno. Znam da je on fajter,. ima srca ali moras koristit mozak u borbi, koristit znanje koje imas a ne gurat naprijed pa dokle dodes.
Mogao je ovo on pobijediti da je imalo mudriji ali mogao je i proslu ali to sto se nece ocito mijenjati i kostat ce ga zdravlja i propusta uspjesnih pobjeda.
Poirier moze slaviti, izdrzao je gadan ritam i stetu ali pobjeda je na kraju tu.

Osjećat će i Poirier ovo. Ima već dva poraza prekidom, često je padao u borbi i sad ovaj rat + godine treninga.
Borisstandup  
#57 Posted : Sunday, April 15, 2018 12:35:55 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Osjećat će i Poirier ovo. Ima već dva poraza prekidom, često je padao u borbi i sad ovaj rat + godine treninga.

Normalno da hoce , napisao sam zato da ga je istrosio. Vise sam se ovdje referirao na Gaethjea jer mislim da je ovo trebao dobiti i sam je sebe na neki nacin dotukao. Nevjerojatno neinteligentan borac i osobno volio bi da uzme poduzi odmor. Ima on potencijala ali pristup se mora mijenjat na ovom nivou.

Poirieru ce isto trebat vremena za oporavak ali nakon toga mu zelim revans i zavrsetak meca sa Alvarezom, samo znamo koliko Alvarez to ne zeli.
thanks 1 user thanked Borisstandup for this useful post.
Slash on 4/15/2018(UTC)
Đolo  
#58 Posted : Sunday, April 15, 2018 12:52:33 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1257 time(s) in 772 post(s)

to i je smisao prave borbe kad se zaleti neko ko manijak na tebe i nemozes radit tehnicki nego jednostavno moras u nekim trenucima stisnut zube i pokefat se s njim inace te covjek slomi, nema nikakve stand up tehnike koja moze sprijecit justina,tip krene prema tebi i baca udarce dok ga ti udaras,znaci moras bit pogodjen jednostavno nemoguce je uc s njim u kavez i ne primat stetu,dok je justin pri svijesti on ce uvijek zadavat nekakvu stetu, recimo cijelu borbu je jako dobro primo udarce i onda baco svoje jake kikove po nogama, i kakva god da ti je tehnika,nemozes ti covjek udarit,pokrit glavu,tijelo i noge,to je doslovno nemoguce,tako da ovo je prava tehnicka borba kad moras pod takvim pritiskom izmjenjivat udarce,prilagodit se i nanijet vise stete prije svog protivnika. zato jako puno tih tehnickih boraca izgubi od 10puta losijeg borca kad ovaj ko reakto zareži i krene na sve ili nista.

Porier je savrseno odradio borbu,kad se trebo kretat kreto se,kad je tebalo posaketat se saketo se,primio je dosta stete i naravno da je mogo umanjit tu brojku al svakako protiv justina je nemoguce a da ne poberes neke udarce jednostavno tip je sivonja svoje vrste, nisam ocekivo da ce poirer moc podnijet toliko stete ali cvrst je jos momak svaka cast, i baco je neke jako dobre kombinacije dustin svidio mi se boks ovaj mec,mislim da nikad bolje nije bokso,fenomenalna borba. justin isto svaka mu cast,tip je mudonja bas
thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
El Guapo on 4/16/2018(UTC)
pecho  
#59 Posted : Sunday, April 15, 2018 3:59:56 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 404 time(s) in 241 post(s)
Gaetje da koristi hrvanje bio bio top 3 u UFCU.

Čovjek sa bradetinom,jakim udarcem,super kickovima.

Ne možeš vjerovati kako neće koristiti svoj "bread and butter".

Mogao je borbu 500 puta odvesti u parter kada Poirer nije mogao hodati više.
shadow  
#60 Posted : Sunday, April 15, 2018 5:02:12 PM(UTC)
shadow

Was thanked: 117 time(s) in 74 post(s)
Prekratak u izmjenama i da je mogao do brade pobijedio bi. Nažalost ne koristi niti hrvanje i to je šteta. Justin mora nogu braniti i loše je to bilo.
Users browsing this topic
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.