Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

102 Pages«<9596979899>»
Options
Go to last post Go to first unread
Dennis Hanover  
#1921 Posted : Wednesday, January 10, 2018 3:12:05 PM(UTC)
Dennis Hanover

Rank: Advanced Member

Thailand

Was thanked: 516 time(s) in 324 post(s)

dr jupidu  
#1922 Posted : Friday, January 12, 2018 5:11:48 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2910 time(s) in 2235 post(s)
dennise..pitanje ak može. zakaj se vice ustrtario odjednom i neće meč? a kaže da je jači i sposobniji?

il je procurilo da sad imam 102 kg pa se odjednom predomislio?

možeš li kazati koja je vice vrsta že...pardon muškarca..porijeklo...dinarid nedinarid..genetska prošlost itd?
j67cWlyoj DR JUPIDU & PFS- uvijek prvi u istina i laž
Dennis Hanover  
#1923 Posted : Tuesday, January 23, 2018 2:06:14 AM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Dennis Hanover  
#1924 Posted : Tuesday, January 30, 2018 1:14:29 AM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Što se tiče smrti Hanžekovića ( jako slabo pratim našu scenu i nisam upućen u sva imena i detalje moćnika kod nas ) , vidio sam da je pernar dosta o njemu rekao prije , vidjeh ovu uvredu što je pernar napisao , i vidio sam komentare naroda po internetu , pa da rečem ukratko jer je kasno , nešto o tome .

čovjek je bio 33.stupanj masonerije , a ja bi sebe nazvao 34. stupanj biblijske religije , ali dali ću reći nešto pogrdno o njemu ? nipošto , daleko bilo od mene da i živima i mrtvima uvredu kažem . mogu se reći neke činjenice i pisalo se na ovoj temi o masonima , knjigama Alberta Pyka , lijepo je znati , pa se sačuvati u Pismu , ne ići u masonerije ni u religije i štetovati . Ali nipošto vrijeđanje teškim riječima .

Pernar je čista duša i hrabar mladi čovjek kojeg cijenim , ali nije smio vrijeđati . Da li bi dao glas Živom Zidu ? Ne , dao sam glas živoj Stijeni jedino - Isusu Kristu .

Što Pismo kaže o ovoj temi ? Pismo je jasno kada govori o zavjeri kraljeva zemaljskih protiv Boga i Sina Njegova , kako je David rekao to u Psalmima . Pismo je također jasno da je Đavo taj koji je ubojica , a da Bog dugo trpi i podnosi. Da se Đavo spušta nisko i vrijeđa , dakle nije Pernaru ovo stajalo , a ego mu sada neda da se vrati i javno ispriča za uvredu .

Što se tiče narodskih uvreda , to je zaista svinjski i nisko ovih dana . Narod ima većih problema od bankara i od vlasti . Narod mora odbaciti ono što Božji Zakon i Božji sveti plan kaže da se treba odbaciti , od kipova , preko nečiste hrane , alkohola , droga , rock glazbe pa sve do religijskih i ideoloških sistema koji ništa bolji od masonerije nisu . Dakle Božje kazne dolaze na sve nas ne radi jednog čovjeka u masoneriji , nego radi mnoštva grijeha , Bog šalje kazne i daje narod u ruke tiranima da narod shvati da je jedini siguran vođa - Bog .

Može se reći što je taj Hanđeković napravio loše ako se ima neki dokaz , ali nikakve uvrede . Međutim i ako rečemo što je napravio loše , što smo dobili s time , ako mi u svom životu imamo grijehe zbog kojih Đavo polaže prava na nas , naš neprijatelj je naš grijeh , a ne vlast . Narod koji je izabrao ovakav sistem politike , religije , edukacije i svega je narod koji je izglasao Hanžekovića također . Taj isti narod ga sada proklinje i optužuje za probleme . Da je narod izabrao Boga kao vladara u svom srcu , vlast bi decentralizirao automatski kao Amerika 1700' kada je vlast njima služila , kada policije nije bilo , nije bila potrebna , kada se bližnjeg voljelo kao samog sebe , a Boga svom dušom . Narod ima vlast kakvu zaslužuje .

http://biblija.biblija-g...rijevod=sve&glava=20

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 1:17:40 AM(UTC)  | Reason: Not specified

hamush  
#1925 Posted : Tuesday, January 30, 2018 1:44:21 AM(UTC)
hamush

Was thanked: 1686 time(s) in 930 post(s)
Originally Posted by: Dennis Hanover Go to Quoted Post

Pernar je čista duša i hrabar mladi čovjek kojeg cijenim

dosta si rekao. Emocija1 Emocija1 Emocija1

sjedi 5 Emocija18
Dennis Hanover  
#1926 Posted : Tuesday, January 30, 2018 10:02:00 AM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

U detalje o masoneriji , od bivšeg masona .

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 10:04:25 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#1927 Posted : Tuesday, January 30, 2018 10:35:26 AM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 941 time(s) in 714 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

sjedi 5 Emocija18

Pernar je odvažni populist. Za borbu protiv bankarskih i tajkunskih spletki, istupa u saboru, socijalnih nepravdi, korupcije, razotkrivanja afera te deložacija - valja mu skinuti kapu.

Što se tiče poznavanja i tumačenja nacionalne povijesti i domovinskog rata (oluja je bila etničko čišćenje) - neznalica i kreten.

Očigledno ga euforija nosi pa je objavio najmanje 10-tak posprdnih i bešćutnih statusa u kome se naslađuje i trijumfira nad smrti Hanžekovića. Jadno i jeftini populizam, bez obzira.

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 10:37:22 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Reaktivac for this useful post.
bero on 1/30/2018(UTC)
dr jupidu  
#1928 Posted : Tuesday, January 30, 2018 11:16:49 AM(UTC)
dr jupidu

Što se tiče smrti Hanžekovića ( jako slabo pratim našu scenu i nisam upućen u sva imena i detalje moćnika kod nas ) , vidio sam da je pernar dosta o njemu rekao prije , vidjeh ovu uvredu što je pernar napisao , i vidio sam komentare naroda po internetu , pa da rečem ukratko jer je kasno , nešto o tome .

čovjek je bio 33.stupanj masonerije , a ja bi sebe nazvao 34. stupanj biblijske religije , ali dali ću reći nešto pogrdno o njemu ? nipošto , daleko bilo od mene da i živima i mrtvima uvredu kažem . mogu se reći neke činjenice i pisalo se na ovoj temi o masonima , knjigama Alberta Pyka , lijepo je znati , pa se sačuvati u Pismu , ne ići u masonerije ni u religije i štetovati . Ali nipošto vrijeđanje teškim riječima .

Pernar je čista duša i hrabar mladi čovjek kojeg cijenim , ali nije smio vrijeđati . Da li bi dao glas Živom Zidu ? Ne , dao sam glas živoj Stijeni jedino - Isusu Kristu .

Što Pismo kaže o ovoj temi ? Pismo je jasno kada govori o zavjeri kraljeva zemaljskih protiv Boga i Sina Njegova , kako je David rekao to u Psalmima . Pismo je također jasno da je Đavo taj koji je ubojica , a da Bog dugo trpi i podnosi. Da se Đavo spušta nisko i vrijeđa , dakle nije Pernaru ovo stajalo , a ego mu sada neda da se vrati i javno ispriča za uvredu .

Što se tiče narodskih uvreda , to je zaista svinjski i nisko ovih dana . Narod ima većih problema od bankara i od vlasti . Narod mora odbaciti ono što Božji Zakon i Božji sveti plan kaže da se treba odbaciti , od kipova , preko nečiste hrane , alkohola , droga , rock glazbe pa sve do religijskih i ideoloških sistema koji ništa bolji od masonerije nisu . Dakle Božje kazne dolaze na sve nas ne radi jednog čovjeka u masoneriji , nego radi mnoštva grijeha , Bog šalje kazne i daje narod u ruke tiranima da narod shvati da je jedini siguran vođa - Bog .

Može se reći što je taj Hanđeković napravio loše ako se ima neki dokaz , ali nikakve uvrede . Međutim i ako rečemo što je napravio loše , što smo dobili s time , ako mi u svom životu imamo grijehe zbog kojih Đavo polaže prava na nas , naš neprijatelj je naš grijeh , a ne vlast . Narod koji je izabrao ovakav sistem politike , religije , edukacije i svega je narod koji je izglasao Hanžekovića također . Taj isti narod ga sada proklinje i optužuje za probleme . Da je narod izabrao Boga kao vladara u svom srcu , vlast bi decentralizirao automatski kao Amerika 1700' kada je vlast njima služila , kada policije nije bilo , nije bila potrebna , kada se bližnjeg voljelo kao samog sebe , a Boga svom dušom . Narod ima vlast kakvu zaslužuje .

Bog šalje kazne i daje narod u ruke tiranima da narod shvati da je jedini siguran vođa - Bog .

DENNISE OVO TI NIJE TREBALO
SAD BOG I KAŽNJAVA
Emocija1 d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh!

Dobro dennise izgleda da ću imat uskoro meč protiv Vice ženskice

Misliš li da je vice đavolji poslanik?

Dennis Hanover  
#1929 Posted : Tuesday, January 30, 2018 2:28:34 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post

sjedi 5 Emocija18

Pernar je odvažni populist. Za borbu protiv bankarskih i tajkunskih spletki, istupa u saboru, socijalnih nepravdi, korupcije, razotkrivanja afera te deložacija - valja mu skinuti kapu.

Što se tiče poznavanja i tumačenja nacionalne povijesti i domovinskog rata (oluja je bila etničko čišćenje) - neznalica i kreten.

Očigledno ga euforija nosi pa je objavio najmanje 10-tak posprdnih i bešćutnih statusa u kome se naslađuje i trijumfira nad smrti Hanžekovića. Jadno i jeftini populizam, bez obzira.

da , to sam i napisao bio kad je bilo riječi o oluji i tome što se osramotio , to mu zamjeram .

a hamush bi volio da mu pernar žica 5 kn za kruh i da ga šalje po cigare , hamush ima ego veći od pola slavonije :)

thanks 1 user thanked Dennis Hanover for this useful post.
Reaktivac on 1/30/2018(UTC)
Dennis Hanover  
#1930 Posted : Tuesday, January 30, 2018 2:36:25 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

Bog šalje kazne i daje narod u ruke tiranima da narod shvati da je jedini siguran vođa - Bog .

DENNISE OVO TI NIJE TREBALO
SAD BOG I KAŽNJAVA
Emocija1 d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh!

Dobro dennise izgleda da ću imat uskoro meč protiv Vice ženskice

Misliš li da je vice đavolji poslanik?

Bog ne kažnjava direktno , nego one ljude koji krše Njegov Zakon više ne brani od Zloga . Bog može kazniti i direktno , ali to je kada je potrebno obraniti Njegove ljude od zlih ljudi , pa da pokaže Sotoni da nesmije dirati svakoga i da pokaže ljudima kako On štiti one koji ga štuju . Ali na način koji je On zapovjedio , a ne religijski sistemi . Bog ne priznaje nikakve organizirane religije , nego je njegova religija nevidljiva i bez ceremonija . Organizirane religije su potpuno pod kontrolom Sotone koji s vrmena na vrijeme radi i čuda pred narodom da ih zadrži u manipulaciji , u religiji koju je on sam dizajnirao .

Međutim čitavi narodi su proglasili Njegov Zakon i Njegovu Riječ bajkom , pa ih je prepustio sistemu koji su izabrali , jer Bog radi po principu ljubavi , a ne grube sile . Kako je pisano da zalud misle da ga štuju dok tradicije ljudske slijede , a srce im je daleko od njega .

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 3:09:49 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Đolo  
#1931 Posted : Tuesday, January 30, 2018 2:57:36 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1256 time(s) in 771 post(s)
Sta jos kaze bog denise? Koliko dugo se znate? Sta pije malac? Il je protiv tekuceg hleba... vidim da se dobro poznajete kako pricas

Al ako moze ozbiljno pitanje bez zajebancije, jel iskreno vjerujes u boga?

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 3:06:21 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
Bronson0 on 1/30/2018(UTC)
Dennis Hanover  
#1932 Posted : Tuesday, January 30, 2018 3:20:40 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Pernar ne shvaća da je on drag narodu samo dotle dok im odobrava buntovništvo i dok ih zabavlja . Da nije tako , ljudi bi se aktivno uključili i sami u istu borbu kao Pernar , a ne da samo bleje protiv bankara i sl. Ako se vlast izabrala na izborima , to je to , netreba sada kukati sa cigarom u ustima i čašom u ruci proklinjati vlast za probleme koje si najviše sam sebi napravio . Kad shvati da je bit da bude pobožan i da poziva narod na pokajanje , a ne revoluciju , tada će zaista početi živjeti u punini .

ima stara rimska izreka koju cijenim a kaže ovako ' Plemeniti odbijaju vlast' . u svjetlu te izreke narod mora shvatiti da sa vlasti nikad nije , niti će doći promjena , nego silom odozgor sa Neba dolazi prava promjena i napredak . ni od naroda ni od upravitelja na Zemlji , nego od Boga . ono što to sprječava je ljudski grijeh .

Isus Krist je odbio kad su ga htjeli izabrati kao vođu i kralja . Odbio je svaku revoluciju protiv Rima i pozivao narod na pokajanje i izmirenje sa Bogom . Ja bi Pernaru preporučio da pođe negdje na selo i da zalijeva cvijeće i da se makne od problema . Nije sposoban biti gazda u državi što se politike tiče , ne shvaća da će lako biti eliminiran ako zasmeta dovoljno neprijateljima .

Živi Zid se samo čini drastično drukčijim od drugih stranaka , u budućnosti će se pokazati da nisu bolji , to je moja prognoza . Uzalud se narodu uzdati u Živi Zid . Na primjeru Meksika eto da rečem , Meksiko je prihvatio i prekopirao američke zakone i postao kao Amerika . Ili je ostao isti ? Ostao je isti , nije do zakona , nego do ljudi . Sumnjam da će Živi Zid promjeniti zakone , skeptičan sam prema tome , ali eto čak i da promjene zakone ništa se promjeniti neće . Jer sila nabolje dolazi samo od Boga i nikako drugo .

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 3:35:22 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Dennis Hanover  
#1933 Posted : Tuesday, January 30, 2018 3:33:54 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Sta jos kaze bog denise? Koliko dugo se znate? Sta pije malac? Il je protiv tekuceg hleba... vidim da se dobro poznajete kako pricas

Al ako moze ozbiljno pitanje bez zajebancije, jel iskreno vjerujes u boga?

Vjerovao sam i sa 5 godina , prve uspomene o tome sjećam se kad sam bio u crkvi sa 5 godina i na žarku propovjed i poziv na pokajanje rekao sam u srcu da moram postati puno bolji i imao sam savjest i točno znao što griješim . Božji Zakon je upisan u svima , ali ga neki odluče izbrisati i pogaziti . Bogu je jedna od najvećih uvreda kad ga proglase nepostojećim . A Đavlu je to jedna od najveća pobjeda jer onda može bez ometanja čovjeku sugestirati svoje misli i osjećaje .

Đolo  
#1934 Posted : Tuesday, January 30, 2018 3:39:36 PM(UTC)
Đolo

A ne smatras da nije lijepo/uvredljivo ili prikladno da kao istinski vjernik ti smatras da poznajes volju bozju i govoris o njegovim nacinima kao da ga poznajes hehe?

Uvijek mi je bilo zanimljivo kod malo jacih vjernika, kako su svi puni odgovora, a uvijek nekako fali djela iza tih rijeci. Ovo nejde tebi, nego mi je to zanimljiva obzervacija bila koju sam ja imao dok sam sa 5god bio u crkvi.
Dennis Hanover  
#1935 Posted : Tuesday, January 30, 2018 3:59:29 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
A ne smatras da nije lijepo/uvredljivo ili prikladno da kao istinski vjernik ti smatras da poznajes volju bozju i govoris o njegovim nacinima kao da ga poznajes hehe?

Uvijek mi je bilo zanimljivo kod malo jacih vjernika, kako su svi puni odgovora, a uvijek nekako fali djela iza tih rijeci. Ovo nejde tebi, nego mi je to zanimljiva obzervacija bila koju sam ja imao dok sam sa 5god bio u crkvi.

Ja se nisam razočarao u crkvi u toj mjeri da sam Boga odbacio , nego sam pošao suprotnim putem , vratio se na same izvore i Boga postavio u centar svog života . Zahvalan sam što sam od majke dobio Bibliju u djetinjstvu i od svećenika slušao mnoge dobre propovjedi , a kritiziram religijske sisteme samo jer bi htio da ih promjenim nabolje , a ne da ih ukinem . Ateizam nema rješenje , ateizam je bespomoćan i besplodan , ateistički sistemi su tiranski sistemi koji trunu u beživotnosti .
Đolo  
#1936 Posted : Tuesday, January 30, 2018 4:38:04 PM(UTC)
Đolo

Nisam te to pitao hehe
dr jupidu  
#1937 Posted : Tuesday, January 30, 2018 4:45:49 PM(UTC)
dr jupidu

ja još čekam odgovore oko mog sljedećeg mma protivnika VICE

a dennis se pravi blesavEmocija26
DjomlaKS  
#1938 Posted : Tuesday, January 30, 2018 4:54:50 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1174 time(s) in 835 post(s)

sjedi 5 Emocija18

+1

Stoji ovo sto si napisao al kad se spomene Pernar ovo boldano mi najprije padne na pamet, i u ovoj najnovijoj situaciji zapravo pokazuje koliki je debil...nije puno spominjao(osobno) pokojnog dok je bio ziv a sad se raspisao o mrtvom covjeku ko teska luzercina..,jbt stavi jedan post ko i svi ostali ako vec covjek nije bio ok, al ovoliko se raspisat nakon necije smrti moze samo teska debilcina...

I daj bgti nek netko objasni jupidu da je prenaporan s ovom svojom "Vice pricom",.kako ne skuzis da to nikog ne zanima ni u tvoj temi za trolanje, nemoj u svaku temu to prebacivat. Dosadan si!
dr jupidu  
#1939 Posted : Tuesday, January 30, 2018 7:40:51 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

sjedi 5 Emocija18

+1

Stoji ovo sto si napisao al kad se spomene Pernar ovo boldano mi najprije padne na pamet, i u ovoj najnovijoj situaciji zapravo pokazuje koliki je debil...nije puno spominjao(osobno) pokojnog dok je bio ziv a sad se raspisao o mrtvom covjeku ko teska luzercina..,jbt stavi jedan post ko i svi ostali ako vec covjek nije bio ok, al ovoliko se raspisat nakon necije smrti moze samo teska debilcina...

I daj bgti nek netko objasni jupidu da je prenaporan s ovom svojom "Vice pricom",.kako ne skuzis da to nikog ne zanima ni u tvoj temi za trolanje, nemoj u svaku temu to prebacivat. Dosadan si!

izvini al nepitam tebe već denisa

neće tebe vice istuć već mene ako nedobijem svete odgovore od dennisa i savladam novo čudovište vicu

tako ak se neradi o tvojoj glavi lako je bit pametan!
Reaktivac  
#1940 Posted : Tuesday, January 30, 2018 7:53:01 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 941 time(s) in 714 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
+1

Postao je opsjednut vlastitom tastinom i samopromocijom.

Mislim da zasad krči put ŽZ i dok god im rating raste, biti će koristan stranci. Kada postane štetan radi samoinicijativnih istupa, moguće je da ga pragmatični i mudriji Sinčić isključi iz iste ili da pukne "ljubav" više iz interesa, nego radi ideoloških poveznica. U doglednoj budućnosti. Unatoč očitim manama, opet radje Pernaru glas, nego HDZ-SDP devastatorima.

Edited by user Tuesday, January 30, 2018 8:00:02 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
102 Pages«<9596979899>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.