Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

18 Pages«<161718
Options
Go to last post Go to first unread
karl anal  
#341 Posted : Wednesday, December 06, 2017 6:47:29 PM(UTC)
karl anal

Rank: Advanced Member

Was thanked: 2212 time(s) in 1140 post(s)
već vidim djomlu kako ide ugovarat termin za tetoviranje

ccc
Prije sam se smija ali sad sam gotovo siguran da će mali Joshua ostati neporažen u svojoj karijeri.
thanks 6 users thanked karl anal for this useful post.
Đolo on 12/6/2017(UTC), DjomlaKS on 12/6/2017(UTC), Seded on 12/6/2017(UTC), thelovacluka on 12/6/2017(UTC), DoKoske on 12/7/2017(UTC), fist on 12/7/2017(UTC)
Black Arrow  
#342 Posted : Wednesday, December 06, 2017 9:10:58 PM(UTC)
Black Arrow

Was thanked: 385 time(s) in 244 post(s)
Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Werdum je vec nedorasaAngel)) sto ti je zivot ,zacas od prvaka do nedoraslog. E kad bi mma bio tako jednostavan sport onda bi ga malo tko od nas pratio Djomla...ne postoje nepobjedivi i zapamti to.

Da tako je :-)). Ne bi me ni malo cudilo ukoliko se svi slome o Steni... da nas jednom vise umece... zadivi.:-))

http://i.giphy.com/az2GLG9UvHcB2.gif

https://1.bp.blogspot.com/-q_3Fg1wdDG0/VGhYtLk71aI/AAAAAAAAAmU/owQTbWzeYPQ/s1600/Fabricio%2BWerdum%2BKnees%2Band%2BFinishes%2BMark%2BHunt%2BUFC%2B180.gif

https://2.bp.blogspot.com/-8ui-z8eova8/VX0nOmu1S8I/AAAAAAAAA58/kjGBSkbRWZs/s320/Fabricio%2BWerdum%2BSubmits%2BCain%2BVelasquez%2BUFC%2B188.gif
thanks 2 users thanked Black Arrow for this useful post.
pjac on 12/6/2017(UTC), shogo on 12/7/2017(UTC)
pjac  
#343 Posted : Wednesday, December 06, 2017 10:01:35 PM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 36 time(s) in 23 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Werdum je vec nedorasaAngel)) sto ti je zivot ,zacas od prvaka do nedoraslog. E kad bi mma bio tako jednostavan sport onda bi ga malo tko od nas pratio Djomla...ne postoje nepobjedivi i zapamti to.

Ne postoje nepbjedivi borci al postoje trenuci kad odredjeni borci toliko odskacu od drugih, kao sto su svojevremeno Anderson,GSP,Jones, Cain i Santos u svojim kategorijama.,tako su sad Stipe i Stena.
I da, ovaj Werdum kojeg gledamo u zadnjim borbama nije borac koji moze parirat spomenutom dvojcu!

@fist, da ne qoutam sve, preletit cu brzinski:

-santos je za mene potrosen i to je dosta ljudi komentiralo. Sjecam se da je bio velik underdog protiv Stene i unaprijed otpisan. Rohtwell nije neko mjerilo, al mjerila su Reem i Stipe pa smo vidjeli da je bio neprepoznatljiv

-Cain je u zadnjoj borbi isuphao nakon jedne runde, dok je nekad gazio jace borce pola sata bez imalo umora. O tom pricam

-Werduma sam rekao, to je moje misljenje. Ako nije mogao sa staklenobradim Reemom sta ima ponudit ovoj dvojicu?

-a ne znam po cemu su tebi mjerilo Struve i Nelson s kojima se btw namucio(protiv Nelsona malo nagradjen ako se sjecam), al bas zbog tog sto se mucio s takve dvije trube on je za mene nedorastao.

-Cain i Santos su najvise spusili zbog ozljeda i izostavanja. Istina uvijek se moze dogoditi iznenadjenje kao Werdum il dolazak nekih novih, al bio je taj period kad im nitko nije mogao na crtu stati.
Kao sto je sad s ovom dvojicom, sto ne znaci da vec za 2 godine nece stici neko novo ime...

I da, moje favoriziranje Stene nema nikakve veze s misljenjem o cijelokupnoj HW. Vec mjesecima kmecim kako je kategorija u raspadu i da nikad gora nije bila,.jedva da sam je i pratio u posljednje vrijeme.
Na kraju krajeva to je samo moje misljenje, mozda nije tocno al znam kad pogledam sad HW stanje pukne me nostalgija za boljim danima i place mi se

Fist dobar post i sve 100% istina. Ljudi valjda nisu ni pogledali zadnju Cainovu borbu pa pišu
Demolirao je Browna od prve do zadnje sekunde.

A ovo za Werduma je glupost jer realno njemu je Reem najteži mogući protivnik a i tu je valjda trebao dobiti po većini.
thelovacluka  
#344 Posted : Wednesday, December 06, 2017 10:46:33 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 571 time(s) in 353 post(s)
odskakao jei machida.

anderson, GSP, Fedor, jones. ONI odskaču. zašto? jer su bili godinama testirani i branili su pojas više puta, prolazili sranje,i dalje bili šampioni.

sve ovo ostalo je hajp nepobjedivosti koji se nakon prvog poraza smanji i dalje je onda omjer pobjeda i poraza 70/30 , 60/40 ili gore.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Đolo  
#345 Posted : Wednesday, December 06, 2017 10:50:12 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1069 time(s) in 649 post(s)
http://www.profightstore...-borba-ikada-/28431.aspx

Otvori covjek link, ocekujem blek stenu i miocica a ekipa prica o max hollowayu... pfs get your shit together :))
Users browsing this topic
Guest
18 Pages«<161718
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.