Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

7 Pages«<23456>»
Options
Go to last post Go to first unread
GSP  
#61 Posted : Monday, September 04, 2017 8:46:45 PM(UTC)
GSP

Rank: Advanced Member

Was thanked: 169 time(s) in 137 post(s)
Originally Posted by: Begbie Go to Quoted Post
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post
bas sam danas pogledao drugi put borbu izmedu golovkina i jacobsa i stvarno mi nije jasno po cemu to jacobs misli da su ga pokrali. borba je bila dosta tijesna i jacobs je izgledao bolje nego ijedan golovkinov protivnik no nije ucinio dosta za pobjedu.golovkin je cijelo vrijeme pritiskao,i prednjim direktom kontrolirao vecinu borbe,rusio je jacobsa u 4. rundi i uputio vise cistih udaraca.jacobs je izgledao bolje u kasnijim rundama,ali i tada dosta njegovih udaraca pogadalo je zrak ili rukavice tako da nema govora o nekakvoj kradi

Ma nema govora o krađi i tijesna borba koja je mogla bod na ovu stranu ili onu,ja sam prije za Golovkina sklon da je dobio tijesno. Volio bi taj revanš gledat.

slazem se...i kad god su ovako tijesne borbe suci ce uvijek dati prednost prvaku. izazivac je taj koji mora pokazati barem 30% vise u odnosu na prvaka.golovkin je imao nokdaun u 4. tako da si je samo s time prakticki zacementirao pobjedu.u svakom slucaju ako pobjedi canela mora odraditi revans protiv jacobsa,jer je borba bila dosta tijesna i prvi put u karijeri golovkin je izgledao ranjivo,tako da mislim da bi svi htjeli vidjeti uzvrat i kako bi se golovkin postavio u njemu,jer mi se cini da su on i njegov tim malo podcjenili jacobsa u prvoj borbi

Slično je bilo Canelo-Lara. Ako dobije Canelo pošteno bi i tu bilo rematch s time da bi Lara morao dići kategoriju..
GSP  
#62 Posted : Tuesday, September 05, 2017 9:20:58 PM(UTC)
GSP

GSP  
#63 Posted : Saturday, September 09, 2017 3:39:15 PM(UTC)
GSP

Begbie  
#64 Posted : Saturday, September 09, 2017 6:08:29 PM(UTC)
Begbie

Croatia

Was thanked: 398 time(s) in 220 post(s)

a golovkin sad malo laprda...mozda bi popusio pricu da je dominirao svih 12 rundi i da nije bio nijednom ugrozen.mislim golovkin je zasluzeno slavio kako sam napisao i ranije,al mec je bio gust i jacobs je u kasnijim rundama bolje izgledao tako da ne pusim ovu pricu...ja i dalje mislim da je golovkin puno kvalitetniji od jacobsa i da bi u uzvratu gledali drugaciji mec,ali ga je vjerojatno podcjenio u prvoj borbi koja zato i je bila dosta gusta
Begbie  
#65 Posted : Sunday, September 10, 2017 7:58:41 PM(UTC)
Begbie

Croatia

evo 2. epizoda u susret mecu
Đolo  
#66 Posted : Sunday, September 10, 2017 10:01:03 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1003 time(s) in 618 post(s)
Jebeno, jedva cekam mec
GSP  
#67 Posted : Monday, September 11, 2017 6:37:18 PM(UTC)
GSP

https://www.youtube.com/watch?v=rLAp0gj6wPA evo 2. epizoda u susret mecu

Zapis nije dostupanEmocija14
GSP  
#68 Posted : Tuesday, September 12, 2017 5:33:08 PM(UTC)
GSP

thanks 1 user thanked GSP for this useful post.
ksian on 9/14/2017(UTC)
Seded  
#69 Posted : Wednesday, September 13, 2017 12:16:47 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 1617 time(s) in 1018 post(s)
Vidim da još nijedna televizija ne prenosi ovu borbu. Šteta.
"It's not checkmate. The king has one more move."
bero  
#70 Posted : Wednesday, September 13, 2017 12:48:19 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 4188 time(s) in 2569 post(s)
Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
Vidim da još nijedna televizija ne prenosi ovu borbu. Šteta.

Ak mislis na nacionalne tv kanale, nista od toga. Oni nikad ne prenose u sitne sate boks, samo su floyda dvaput (protiv mannyja i conora).

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
cayman  
#71 Posted : Wednesday, September 13, 2017 1:27:32 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 284 time(s) in 195 post(s)
Zatrpajte RTL mailovima
thanks 1 user thanked cayman for this useful post.
GSP on 9/13/2017(UTC)
Begbie  
#72 Posted : Wednesday, September 13, 2017 7:26:09 PM(UTC)
Begbie

Croatia

kakva canelova kombinacija. jedna od najboljih koje sam vidio
thanks 1 user thanked Begbie for this useful post.
fist on 9/15/2017(UTC)
GSP  
#73 Posted : Wednesday, September 13, 2017 9:51:41 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: cayman Go to Quoted Post
Zatrpajte RTL mailovima

Trebali bi da. Ovo je borbetina kakvu dugo vremena nisam iščekivao..
GSP  
#74 Posted : Thursday, September 14, 2017 6:37:23 PM(UTC)
GSP

ksian  
#75 Posted : Friday, September 15, 2017 1:50:21 AM(UTC)
ksian

Was thanked: 1158 time(s) in 565 post(s)
Uopće ne dvojim da će jednog dana Canelo Alvarez biti u stanju pobijediti 8 godina starijeg Golovkina. Ali ne bi se zakleo da je taj dan na pomolu već u nedjelju ujutro. Jedino u što sam duboko uvjeren je da će u pitanju biti prava, muška borba dva sjajna borca.

Da budem iskren, ne mislim da su ovo dva boksača koja će ove godine u ring donijeti najviše uzajamnih kvaliteta, kad je riječ o tome, mislim da su Ward i Kovaljev zajedno u ring donijeli više nego što će zajedno donijeti Canelo i GGG, ali, ovo je u principu najatraktivniji meč godine. I jedan i drugi su agresivni, srčani i spremni borci koji mogu dati, a bome i primiti batine, naravno da će i jedan i drugi imati plan, ali, kad se ovakva dvojica sretnu u ringu, sve miriše na rat.

Spomenuo sam da vrijeme radi za Canela, ali, nisam siguran da je do sada već dovoljno napravilo. Alvarez je kompletan borac, vrlo iskusan i ozbiljan, ali, meni osobno jedino što je kod njega zaista impresivno je ritam, čovjek je sjajno pripremljen, izuzetno izdržljiv boksač, takvi su nekad nakon 15 rundi išli na ples. A što se tiče tehnike... Floyd ga je odveo u školu, ajd, to jest bilo prije 4 godine, ali, po meni, poklonili su mu pobjedu protiv Lare. Daleko je od nekog velikog velemajstora igre, može ga se nadmudriti u izmjenama. Dosta promašuje, i nekad primi jeftine udarce. Ali ono što ga u tehničko-taktičkom smislu čini velikim je sposobnost da osjeća dosta dobro protivnika i borbu, premda mlad, jako je iskusan profesionalac, zna kad mora krenuti naprijed, kad nazad, kad čekati, a kad ući unutra...vrlo je vjerovatno da je njegov plan izmoriti Golovkina, i navaliti u kasnijim rundama.

Golovkin je, sa druge strane, veći, ima bolji prednji direkt, i dosta jače udara. Ući u izmjenu udaraca sa njim u principu znači ozbiljne šanse za odlazak na spavanje. Krenu li u ukopavanje i izmjene po dekungu, neće Canelo dugo, ali, uvjeren sam da on to dobro zna. Kombinirat će kretanje i klinč kako bi razoružao protivnika, i bušiti ga udarcima u tijelo. Golovkin je nesumnjva klasa, izuzetan borac, ali problem u vezi njega što se on zadnjih godina razvijao puno više kao udarač a puno manje kao boksač. U obrani je lošiji od Canela i prima dosta udaraca, a zna se da iza primljenih udaraca ostaju i posljedice. Protiv bitno manjeg Brooka je boksao vrlo sirovo, na snagu, nedostojno tako sjajnog prvaka u tim godinama, i nisam siguran da će mu eventualno takav pristup protiv Canela biti dobitan. Canelo je tvrd, čvrst, iskusan, namazan, iza sebe će vjerovatno imati i publiku i suce, i krene li Golovkin na njega od prve minute glavom naprijed, kao što je protiv Brooka, mislim da Canelo može izdržati taj pritisak, i vremenom okrenuti stvari u svoju korist. Doduše, mislim da će GGG doći sa drugačijim planom, i da će boksati opuštenije, sa konzervativnijom obranom, čekajući šansu.

thanks 4 users thanked ksian for this useful post.
Borisstandup on 9/15/2017(UTC), GSP on 9/15/2017(UTC), Jarac on 9/15/2017(UTC), shadow on 9/15/2017(UTC)
GSP  
#76 Posted : Friday, September 15, 2017 9:08:22 AM(UTC)
GSP

Konda i izdržljivost je na strani Canela. Gledam ga u zadnjim borbama i uopće u prekidima nije sjeo na stolicu! Niti je bio zapuhan. Strašno nešto. I biti će rat. Pisao RTL-u. Sram ih bilo ako neće prenositi!!!
Đolo  
#77 Posted : Friday, September 15, 2017 9:29:40 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1003 time(s) in 618 post(s)
Ksian jesi ti ikad gledo Canela kak boksa? Prema ovom sta pises imam osjecaj da pricas o nekim drugim borcima. Mislim canelo je boksacki gledano itekako velemajstor i jedan od najkompletnijih boksaca danas, ko jos moze i brawlat i kontrirat i nabijat pritisak, tip iz svake situacije vrhunski radi i nije nimalo ogranicen boksac, to je ggg u ovom slucaju.

Inace GGG je majstor svojevrsni obrane, tip dodje glavom tik do protivnika slipa vecinom svaki jaci udarac, ako bude udaren bude u vrh glave. Canelo je bolji boksac, kompletniji, ima bolje kontre, canel ima i bolji direkt svakako, ggg je veci i mocnijo udarac, koji briljira u bliskoj borbi.

Edited by user Friday, September 15, 2017 9:39:51 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#78 Posted : Friday, September 15, 2017 9:42:24 AM(UTC)
bero

http://www.boxingscene.c...&utm_medium=facebook

Dobro kaze. Canelo je pravi test za njega.
- dr jupidu
Jarac  
#79 Posted : Friday, September 15, 2017 10:01:50 AM(UTC)
Jarac

Was thanked: 330 time(s) in 198 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Uopće ne dvojim da će jednog dana Canelo Alvarez biti u stanju pobijediti 8 godina starijeg Golovkina. Ali ne bi se zakleo da je taj dan na pomolu već u nedjelju ujutro. Jedino u što sam duboko uvjeren je da će u pitanju biti prava, muška borba dva sjajna borca.

Da budem iskren, ne mislim da su ovo dva boksača koja će ove godine u ring donijeti najviše uzajamnih kvaliteta, kad je riječ o tome, mislim da su Ward i Kovaljev zajedno u ring donijeli više nego što će zajedno donijeti Canelo i GGG, ali, ovo je u principu najatraktivniji meč godine. I jedan i drugi su agresivni, srčani i spremni borci koji mogu dati, a bome i primiti batine, naravno da će i jedan i drugi imati plan, ali, kad se ovakva dvojica sretnu u ringu, sve miriše na rat.

Spomenuo sam da vrijeme radi za Canela, ali, nisam siguran da je do sada već dovoljno napravilo. Alvarez je kompletan borac, vrlo iskusan i ozbiljan, ali, meni osobno jedino što je kod njega zaista impresivno je ritam, čovjek je sjajno pripremljen, izuzetno izdržljiv boksač, takvi su nekad nakon 15 rundi išli na ples. A što se tiče tehnike... Floyd ga je odveo u školu, ajd, to jest bilo prije 4 godine, ali, po meni, poklonili su mu pobjedu protiv Lare. Daleko je od nekog velikog velemajstora igre, može ga se nadmudriti u izmjenama. Dosta promašuje, i nekad primi jeftine udarce. Ali ono što ga u tehničko-taktičkom smislu čini velikim je sposobnost da osjeća dosta dobro protivnika i borbu, premda mlad, jako je iskusan profesionalac, zna kad mora krenuti naprijed, kad nazad, kad čekati, a kad ući unutra...vrlo je vjerovatno da je njegov plan izmoriti Golovkina, i navaliti u kasnijim rundama.

Golovkin je, sa druge strane, veći, ima bolji prednji direkt, i dosta jače udara. Ući u izmjenu udaraca sa njim u principu znači ozbiljne šanse za odlazak na spavanje. Krenu li u ukopavanje i izmjene po dekungu, neće Canelo dugo, ali, uvjeren sam da on to dobro zna. Kombinirat će kretanje i klinč kako bi razoružao protivnika, i bušiti ga udarcima u tijelo. Golovkin je nesumnjva klasa, izuzetan borac, ali problem u vezi njega što se on zadnjih godina razvijao puno više kao udarač a puno manje kao boksač. U obrani je lošiji od Canela i prima dosta udaraca, a zna se da iza primljenih udaraca ostaju i posljedice. Protiv bitno manjeg Brooka je boksao vrlo sirovo, na snagu, nedostojno tako sjajnog prvaka u tim godinama, i nisam siguran da će mu eventualno takav pristup protiv Canela biti dobitan. Canelo je tvrd, čvrst, iskusan, namazan, iza sebe će vjerovatno imati i publiku i suce, i krene li Golovkin na njega od prve minute glavom naprijed, kao što je protiv Brooka, mislim da Canelo može izdržati taj pritisak, i vremenom okrenuti stvari u svoju korist. Doduše, mislim da će GGG doći sa drugačijim planom, i da će boksati opuštenije, sa konzervativnijom obranom, čekajući šansu.

Emocija36
Sve dobro napisano i vrline i mane obojice posebno Canela.
Canelo ima taj pritisak.i može konstantno raditi ali nije ni on imao borca koji tak udara kao Golovkin,definitivno zanimljivo.

Mayweather je odškolovao Canela ali on je realno majstor obrane i Lara je dobrim dijelom borbe bio bolji i ako je manje radio neg smo navikli.pa otuda tijesna borrba Opet ovaj je danas iskusniji i izgleda u formi života .

Edited by user Friday, September 15, 2017 10:39:12 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#80 Posted : Friday, September 15, 2017 11:18:09 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Pisao RTL-u. Sram ih bilo ako neće prenositi!!!

Da, u zemlju će od srama propasti Emocija18

Biznis je jedno, emocije su drugo.
Prijenos dosta košta, bi li ga ti otkupljivao za emitiranje u gluho doba noći za šačicu ljudi koja će ga tada gledat? Nije ovo Mayweather već Canelo i Golovkin, imena koja široj publici ama baš ništa ne znače i nažalost se za njih neće dizat u 5 ujutro.
- dr jupidu
Users browsing this topic
7 Pages«<23456>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.