Welcome Guest! To enable all features please Login. New Registrations are disabled.

Notification

Icon
Error

2 Pages<12
Options
Go to last post Go to first unread
ksian  
#21 Posted : Tuesday, September 12, 2017 3:27:34 PM(UTC)
ksian

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1151 time(s) in 560 post(s)
Pogledao opet snimku sinoć, bila na teveu, svaka čast Hucku, pretrpio je strašne batine, ima on glavu bosansku/sandžačku što je kvalitet dobro znan, ali, frajer se nije predavao do kraja, cijelo vrijeme je gledao kako da udahne i krene naprijed, tako da ni Usyk nije prošao sasvim lišo u cijeloj priči, prošla je Huckova desnica dobro nekoliko puta.
Ukrajinac se neuporedivo bolje kreće od Hucka, fleksibilniji je i duži i generalno puno više zna boks, da ne znam da Huck od početka karijere trenira u Njemačkoj, rekao bi da boksa tipično jugoslavenskim stilom, na prednju nogu i prednji kroše, što, jasno, itekako ostavlja prostora za protivnikove kontre. Bez ikakve želje da omalovažim Huckovu karijeru, čovjek ima i srce i volju, ali, mislim da ne bi toliko dugo držao titulu u ovoj kategoriji da promotori iz Njemačke ne drže praktično cijelu scenu u cruiseru, pa se ogromna većina borbi za titule u zadnjih 10-ak godina održavala u Njemačkoj i Poljskoj.

Što se tiče Usyka, ima velike šanse osvojiti ovaj turnir, ima više toga od svih ostalih. Latvijac Briedis lipo boksa, i vrlo vjerovatno će proći Kubanca Pereza, ali, mislim da će ostati prekratak protiv Usyka u izglednom polufinalu, od ovih ostalih dobar je Rus Gassiev. Tako da, Usyk će uzet ovo, učvrstit se na P4P listama, i vjerovatno početi razmišljati o teškoj. Doduše, moguće da će sljedećih godina ojačati cruiser, i Kovaljev i Beterbiev, naprimjer, mogu komotno boksati u toj kategoriji, meni je, recimo, čudno, da je UFCova 205 kategorija jedna od najgledanijih u MMA, a po dimenzijama sličnu cruiser kategoriju u boksu prati malo ljudi.

Naravno, teška je teška, svi žele vidjeti ko je najjači baja na svijetu, i u tom smislu, većina cruiseraša kad-tad okuša sreću u najtežoj kategoriji. Ali, problem je što su današnji vladari teške kategorije obično vrlo veliki ljudi. Usyk je vrlo perspektivan boksač, tehnički jak, ali, Joshua je gotovo broj i po veći čovjek od njega. Snaga je snaga, i zato i postoje kategorije.

Borisstandup  
#22 Posted : Tuesday, September 12, 2017 3:50:52 PM(UTC)
Borisstandup

Rank: Advanced Member

Switzerland

Was thanked: 3624 time(s) in 1894 post(s)
Vjerojatno oduvijek je slabije cruiser u boksu pracena jer nije iz originalnih 8. Ne znam ali mi se cini da je ta kategorija uvijek malo podcijenjena.
Usyk bi u teskoj mogao sigurno biti kvalitetan ali tesko je protiv onih koji su isto kvalitetni a fizicki punooo snazniji, mozda i nisu tako kao on kvalitetni ali definitivno prednost snage je velika stvar u boksu. Joe Louis i Billy Conn je odlican primjer iz proslosti.
thanks 1 user thanked Borisstandup for this useful post.
ksian on 9/12/2017(UTC)
Users browsing this topic
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.