Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Options
Go to last post Go to first unread
Zatoichi  
#1 Posted : Tuesday, August 01, 2017 3:17:52 AM(UTC)
Zatoichi

Rank: Advanced Member

Was thanked: 213 time(s) in 132 post(s)
U nedelju sam otisao na zilet stadion,inace home of new england patriots,da pogledam nogometnu utakmicu as roma i juventus...saznao sam od vlasnika bosanske prodavnice da on i jos masa bosancerosa idu pa sam odlucio i ja sa zenom da odem....broj 9 edin dzeko je superstar as roma tako da sam puno majica sa njegovim imenom vidio,bosanskih zastava i majica je bilo milion iako je u gledalistu bilo samo 33000 navijaca(?)....jedan tip je imao jugoslovensku zastavu dok je kraj njega stajao jedan vrlo pijan tip sa bosanskom,nezna se koje vise mahao....samo sam jednog decka vidio sa cro majicom,izgledao je ko petrova jela,endem.....na stadionu je bilo najmanje italijana,kod nas ovdje se ide na utakmicu da bi se dala podrska svome igracu,znaci bosancerosi su navijali za as roma samo zbog dzeke....na stadionu je bilo od spanaca ,amera,turaka,do kineza ,portugalaca,i milion ostalih nacija....ono,bilo je sareno....prvi put mi je bilo da gledam utakmicu na americkom stadionu pa sam se iznenadio na vrlo prijatan nacin,naime,4 policajca,2 na jednoj strani,dva na drugoj strani igralista,svi sjede zajedno,znaci navijaci razlicitih timova sjede jedan kraj drugog i uzivaju(dok kod nas se razdvajaju zeljeznim ogradama da se nebi pobili),"hawkers",ljudi koji prodaju pice i hranu su bli svuda,nemoras ustatli,samo mahnes i donese ti sta hoces,piva,voda,pica,kokice,drink holder na sjedistu ko u bioskopu....sjeti, se kad se kod nas potuku pa cupaju sjedista i bacaju jedni na druge........ok,sad best part,10 minuta prije nego sto ce utakmica poceti igraci se malo zagrijavaju ,na sredini igralista stoji dzeko,zagledo se nesto u loptu i copa cunu.....10 minuta,....dok ga kamera snima...a mi gledamo....dva po 30 metara velika ekrana iznad golova a on ono stisno sa palcom i kaziprstom......debakl......pocela je utakmica,juventus je odmah u pocetku izgledao jaci i brzi,dok su ovi u as roma izgledali kao lijeni....dzeko je u 70 minute igre mozda potrcao 5 minuta,pri kraju je dao gol nakon sto mu je tim nekako nastimo loptu,vrlo losa igra od njega mada kad sam dosao kuci i pogledao na tv izgledao je vrlo dobar....nije
Zena mi je odmah u pocetku igre rekla da pratim broj 17 igraca juventusa,imalo ga je svuda i izgledao je vrlo oprezno i da samo ceka bilo kakvu priliku...jebiga ,tek kad je dao gol saznali smo da je to mario mandzukic....u drugom poluvremenu je bio smjenjen,dao je od sebe sve sto je publika nagradila velikim pljesko.......uglavnom,1-1 i juventus je pobijedio na penale..,........e sad malo o dzeki i navijacima....podrska dzeki kroz citavu igru,ime mu se orilo po stadionu,igra se zavrsila,igraci masu publici,dzeko 10 metara od tribine,bosancerosi se sakupili i zovu ga a on ih ignorise i kao prica sa nekim igracem...nije se htio okrenuti,mahnuti rukom ili bilo sta,normalno nakon 5 minuta ljudi se poceli malo ljutiti,u smislu who the fuck are you...ja sam snimao nesto mobilnim pa sam uhvatio u pocetku kad je neko rekao"gledaj,nece majmun da se okrene" i tu je pocelo,neznam sta mu sve nisu rekli,jebali su mu od dzamije pa do familjije,toliko da sam ja ustao i get the fuck out there....sve to vrijeme on je dalje bio okrenut ledjima ....tu se masa raspustila ali sam vani cuo dosta ogorcenih rjeci,uglavnom nista pozitivno....uglavnom,.moram reci utakmice na americki nacin su fantasticne za gledat na stadionu,dovedes cijelu familiju sa djecom,nikakvih problema,hrana ,pice,ko piknik jebote....netuce te niko lancima,nema dima i suzavca,milina
When you are dead, you don't know you are dead. It's difficult only for others. It's the same thing when you are stupid.
thanks 1 user thanked Zatoichi for this useful post.
The Last Emperor on 8/11/2017(UTC)
bero  
#2 Posted : Friday, August 11, 2017 8:10:06 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 4051 time(s) in 2463 post(s)
http://www.jutarnji.hr/v...na-bruna-marica/6452311/

hmmm....

Edited by user Friday, August 11, 2017 8:11:33 AM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DugoVecCitam  
#3 Posted : Friday, August 11, 2017 3:27:10 PM(UTC)
DugoVecCitam

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1107 time(s) in 619 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/noc-uzasa-u-stobrecu-u-kaficu-nozem-u-prsa-ubili-mladica-23-koji-je-osuden-zbog-sudjelovanja-u-napadu-na-bruna-marica/6452311/

hmmm....

Ma nema sanse da je povezano s napadom na Marica.
OH MAJK HI TEGD HIM, HI HRT HIM, HI IS TRAJING TO FINIS DIS...
Users browsing this topic
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.