Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

49 Pages«<1415161718>»
Options
Go to last post Go to first unread
Bronson0  
#301 Posted : Sunday, July 16, 2017 5:07:21 PM(UTC)
Bronson0

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 81 time(s) in 64 post(s)
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post
Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Sto bi bilo s mma-om i boksom da ga connor pobjedi?Bili se udaraci poceli masovno prebacivati u boks?

A jbg svi znaju da je to show,ko kad gledas bob sappa,znas da ce borba trajati jednu rundu i da ce vjv biti sranje ali svejedno ti je interesanto i gledas

Bob Sap interesantan??? Bio bi možda da je ostao na razini K-1 ali bome ga nisam nikad kasnije gledao kad je redao poraze..Onda ću rađe pogledati wrestling a ne ovu lakrdiju..

Nego sto nego interesantan,prosjecnom gledatelju(meni) daleko zanimljiviji nego mayweather.Jbg ljudi uvik vise vole show

Emocija14
Ovo je već ludost ali tko ne voli sport nego freak svakako.

Dobro,ja malo karikiram ali vidio si reakcije kad je fury dobio klicka,najvjerojatnije bi tako bilo i da je neko dobio mayweathera
Zatoichi  
#302 Posted : Sunday, July 16, 2017 5:37:34 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 253 time(s) in 162 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Gledali smo Mirka, Fedora, Wanda hrpu puta kako se izivljavaju nad 30 kg laksim kecerima scorea 0-2 (ili kako bi DayHr reko "opasnim potencijalima s ruba top 10-a"), a ovo je nevidjena farsa i škandal? Bitch please :D

😀😀.........ocekujem recordni visit od pfs clanova......
When you are dead, you don't know you are dead. It's difficult only for others. It's the same thing when you are stupid.
OverhandRight  
#303 Posted : Sunday, July 16, 2017 6:14:54 PM(UTC)
OverhandRight

Was thanked: 83 time(s) in 44 post(s)
Zasto ovce? Tko ce gledat, gledat ce iz svog gusta. Treba nekad i showa.

Ja osobno ne bi dao lovu za ovo, ali free cu pogledat. Kao i svi ovdje.

U svakom slucaju mec ce bit zanimljiviji nego s pacmanom.

Zasto ovce? Zato sto se ocekuje rekordna zarada nad casual gledateljima iliti ovcama. Ko toliko zudi za ovom borbom da je spreman dati lovu za gledanje? Kak nazvat drugacije nego ovcom tu osobu koja ce ovo platiti i pomoci glavnim akterima da imaju stomilijunsku zaradu? Pusac price eto ako ti je draze.
A to dal ces gledat mec na piratski nacin ili ne uopce nije bitno,ja govorim o tome kako nazvati ljude koji ce to financirati(kupiti ulaznicu,platiti stream) i zbog kojih se ovo odrzava. Da su svi kao ti i ja ne bi gregur i garonja dobili ni bananu nit bi od meca bilo ista.
thanks 2 users thanked OverhandRight for this useful post.
FeEm on 7/16/2017(UTC), GSP on 7/16/2017(UTC)
DjomlaKS  
#304 Posted : Sunday, July 16, 2017 6:17:49 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1028 time(s) in 721 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post
Gledali smo Mirka, Fedora, Wanda hrpu puta kako se izivljavaju nad 30 kg laksim kecerima scorea 0-2 (ili kako bi DayHr reko "opasnim potencijalima s ruba top 10-a"), a ovo je nevidjena farsa i škandal? Bitch please :D

😀😀.........ocekujem recordni visit od pfs clanova......

Conor/Floyd vs Tina/Jozo Emocija42
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
Zatoichi on 7/16/2017(UTC)
bbbmarc  
#305 Posted : Sunday, July 16, 2017 7:30:16 PM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 560 time(s) in 297 post(s)
ljudi vole ovakve pizdarije više nego prave mečeve.
da se napravi no limit borba između stipe miočića i pravog medvjeda u kavezu, to bi vjerojatno bio najgledaniji borilački događaj u povijesti, ako ih ne bi sjebala atletska komisija :D
thanks 1 user thanked bbbmarc for this useful post.
OverhandRight on 7/16/2017(UTC)
bero  
#306 Posted : Sunday, July 16, 2017 7:48:11 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 4189 time(s) in 2569 post(s)
Originally Posted by: OverhandRight Go to Quoted Post

Zasto ovce? Zato sto se ocekuje rekordna zarada nad casual gledateljima iliti ovcama. Ko toliko zudi za ovom borbom da je spreman dati lovu za gledanje? Kak nazvat drugacije nego ovcom tu osobu koja ce ovo platiti i pomoci glavnim akterima da imaju stomilijunsku zaradu? Pusac price eto ako ti je draze.
A to dal ces gledat mec na piratski nacin ili ne uopce nije bitno,ja govorim o tome kako nazvati ljude koji ce to financirati(kupiti ulaznicu,platiti stream) i zbog kojih se ovo odrzava. Da su svi kao ti i ja ne bi gregur i garonja dobili ni bananu nit bi od meca bilo ista.

Pa nisu ovce jer ih nitko ne vara. Svjesno daju novce za mec koji zele vidjet. Jos ako ce biti zadovoljni vidjenim...

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero  
#307 Posted : Sunday, July 16, 2017 7:48:46 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: bbbmarc Go to Quoted Post
da se napravi no limit borba između stipe miočića i pravog medvjeda u kavezu, to bi vjerojatno bio najgledaniji borilački događaj u povijesti, ako ih ne bi sjebala atletska komisija :D

U rusiji bi to proslo :D

- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Zatoichi on 7/16/2017(UTC)
Bronson0  
#308 Posted : Sunday, July 16, 2017 7:53:23 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

U rusiji bi to proslo :D

Hahahahahahahha pa vjerojatno bi to bio opcenito najgledaniji dogadaj u povijesti.
Zatoichi  
#309 Posted : Sunday, July 16, 2017 8:54:58 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 253 time(s) in 162 post(s)
Ne bas,bio bi na drugom mjestu......donkey show u meksiku je bio i uvijek ce biti na prvom
When you are dead, you don't know you are dead. It's difficult only for others. It's the same thing when you are stupid.
GSP  
#310 Posted : Sunday, July 16, 2017 9:26:46 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 169 time(s) in 137 post(s)
Originally Posted by: OverhandRight Go to Quoted Post

Emocija36 iako je to free market i kapitalizam pravi i ko voli nek izvoli rođoBrick wall
Borisstandup  
#311 Posted : Sunday, July 16, 2017 11:02:13 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Was thanked: 3665 time(s) in 1917 post(s)

Odmah se sjetim svih takvih cirkusarija kroz povijest pa je recimo tadasnji prvak teske kategorije Max Bear boksao sa medvjedom a Primo Carnera bivsi isto prvak i cirkuska atrakcija sa klolanom.Dosta su ljudi bili odusevljeni tim egzibicijama tako da nije nista novo sto i danas vole.

Boks / mma i slicno mijesati i uzivati u gemistu.

Ne razumijem tko to zeli platiti jer ja ne bi ali tko voli nek izvoli a nama ostalima snimka drugi dan reda radi da vidimo a tko zaista zeli gledat a pare nece dati ima i stream:).
Bronson0  
#312 Posted : Monday, July 17, 2017 12:12:44 AM(UTC)
Bronson0

Croatia

Meni taj ppv opcenito nije jasan,zasto ti placati ako mozes gledati besplatno?

Meni su iskreno zabavne te egzibicije s klokanima,medvjedima,razlike u tezini,visini...Cak mi je i zanimljiviji ufc u pocetcima nego sad.Sad su borci postali nekako genericni.

Kad smo vec kod egzibicija sjetio sam se borbe izmedu neke zenske i muskog(neki crnac s onim pletenicama).Msm da je bila malo teza od njega,on kao pozadina kickbox,a ona grappling.I on izigrava gentlemena,nece je napada u parteru...A ona ga rusi i cijeli mec lezi na njemu.Na kraju draw

Edited by user Monday, July 17, 2017 1:06:26 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Slash  
#313 Posted : Monday, July 17, 2017 8:41:25 AM(UTC)
Slash

Was thanked: 1062 time(s) in 633 post(s)
Meni taj ppv opcenito nije jasan,zasto ti placati ako mozes gledati besplatno?

Meni su iskreno zabavne te egzibicije s klokanima,medvjedima,razlike u tezini,visini...Cak mi je i zanimljiviji ufc u pocetcima nego sad.Sad su borci postali nekako genericni.

Kad smo vec kod egzibicija sjetio sam se borbe izmedu neke zenske i muskog(neki crnac s onim pletenicama).Msm da je bila malo teza od njega,on kao pozadina kickbox,a ona grappling.I on izigrava gentlemena,nece je napada u parteru...A ona ga rusi i cijeli mec lezi na njemu.Na kraju draw

Pa netko mora platiti da možemo besplatno gledati :)

PPV je odličan jer imaš dobar show, dobru kvalitetu borbe i nema trzanja streama, prekida itd....

Sad je puno veći problem piratstvo, ali prije 20 godina ljudi nisu imali puno izbora... Ili PPV ili čekaj VHS Emocija1
Seded  
#314 Posted : Monday, July 17, 2017 9:12:56 AM(UTC)
Seded

Was thanked: 1617 time(s) in 1018 post(s)
nisam nikad u životu kupio ppv, ali mislim da je ok kad se skupi ekipa 10-ak ljudi i svako da 5 $. pivo, klopa i milina.
"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 1 user thanked Seded for this useful post.
Đolo on 7/17/2017(UTC)
bero  
#315 Posted : Monday, July 17, 2017 9:17:16 AM(UTC)
bero

U americi su stroge kontrole piratstva i velike kazne. Internet provideri cak prate korisnike po tom pitanju. Slicno je i u njem i eng. Zato tamo ne mogu puno ilegalno skidat kao npr ovdje.
- dr jupidu
fist  
#316 Posted : Monday, July 17, 2017 11:38:54 AM(UTC)
fist

Was thanked: 875 time(s) in 502 post(s)
Ja sam par puta uzeo PPV, uglavnom kad su Stipini mečevi. Zavalim se pred plazmu, slika savršena, a sve za 50 kn koliko koštaju 2 pive na moru

Jedini razlog zašto ne uzimam češće PPV je to kaj samo main card prenose. Ovako počnem gledat prelimse na kompu, pa se naviknem i odgledam cijeli event do kraja
Chiodo  
#317 Posted : Monday, July 17, 2017 1:12:47 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 661 time(s) in 371 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Ja sam par puta uzeo PPV, uglavnom kad su Stipini mečevi. Zavalim se pred plazmu, slika savršena, a sve za 50 kn koliko koštaju 2 pive na moru

Jedini razlog zašto ne uzimam češće PPV je to kaj samo main card prenose. Ovako počnem gledat prelimse na kompu, pa se naviknem i odgledam cijeli event do kraja

Ma 50kn je ništa ali ima i ono fight pass kad uzmeš pa sve možeš prelimse gledat i sve main cardove fight night.Mislim da je 48 kn na mjesec.
Bilo bi super da ima na nekoj tv a svojedobno je arena prenosila no odustali su.
fist  
#318 Posted : Monday, July 17, 2017 1:26:20 PM(UTC)
fist

Was thanked: 875 time(s) in 502 post(s)
Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Ma 50kn je ništa ali ima i ono fight pass kad uzmeš pa sve možeš prelimse gledat i sve main cardove fight night.Mislim da je 48 kn na mjesec.
Bilo bi super da ima na nekoj tv a svojedobno je arena prenosila no odustali su.

MA općenito gledam puno manje evenata nego prije. Ionako premalo spavam pa me UFC vikendom dodatno rasturi. Zato 3-4 puta godišnje PPV i još toliko puta stream i to je to

travarica  
#319 Posted : Monday, July 24, 2017 4:12:13 PM(UTC)
travarica

Was thanked: 780 time(s) in 438 post(s)
conor objavio sliku sebe u starom dresu ljubavnika floydove bivše žene koju je istukao

conor playing mind games Emocija1

bero  
#320 Posted : Thursday, July 27, 2017 1:28:56 PM(UTC)
bero

USADA ce vrstit rigorozna testiranja.
Samo da se organizatorima to ne obije o glavu. Mayweather ce se valjda spremit za to, boksaci nisu navikli na takva testiranja kao u ufc-u
- dr jupidu
Users browsing this topic
49 Pages«<1415161718>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.