Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

3 Pages<123
Options
Go to last post Go to first unread
shogo  
#41 Posted : Friday, May 26, 2017 1:41:55 PM(UTC)
shogo

Rank: Advanced Member

Was thanked: 112 time(s) in 85 post(s)
Slažem se obojicom, samo pristup sakija nije ni dekung ni bakung, On je lud ko šiba, ruke brze i sila udaraca, ne sumnjam da će ga spriječiti da stane niže i koristi količinu udaraca
fist  
#42 Posted : Friday, May 26, 2017 2:11:15 PM(UTC)
fist

Was thanked: 806 time(s) in 459 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: shogo Go to Quoted Post
Tu je Glover vidio vrag šalu bere i prešaltao se dole, a Saki bi na nogama izmasakrirao većinu divizijeEmocija1

ne nužno, dobivali su i top kickboxeri u MMA na nogama batina (Mirko je najbolji primjer).
stojka u MMA je drukčija nego u kickboxu, tu si u grču radi mogućeg rušenja, a mogu te izdominirat i u klinč udarcima uz žicu itd.

Bas to. Pa jebeni prvak Verhoeven je isao na rusenje u svom debiju, jer na nogama nije islo protiv onog nekog lika.!

Ma Day HR je to dobro detektirao, dupli dekung je nebo i zemlja s malim ili velikim rukavicama, te sa ili bez mogućnosti rušenja. Tko stalno radi s velikim rukavicama i bez rušenja, naravno da se osjeti ko riba na suhom kad uđe u MMA razmjene jer u svakom trenutku može biti rušen ili pak pogođen kroz gard. Zato je i Ricco rušio onog lika jer je veći, snažniji i nije htio riskirati da on bude rušen.

Koliko god mi je drag Saki, ne očekujem da ikog od top 5 može dobiti. Prekasno je ušao u ovo, a i motivacija mu je više inat prema Gloryu i lova nego neki sportski cilj (imam takav dojam). Da je htio biti UFC prvak, još prije 5-6 godina bi se prebacio full na MMA.

Za Sponga sam mislio da je taj, jer je godinama radio s ekipom iz Blackzilliansa, fizički je strašno jak, relativno mlad je napravio tranziciju.... ali lom noge i ova poslije lutanja po boksu su ga full udaljili od MMA

thanks 1 user thanked fist for this useful post.
thelovacluka on 5/26/2017(UTC)
Chiodo  
#43 Posted : Friday, May 26, 2017 2:43:24 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 563 time(s) in 305 post(s)
Moje je mišljenje da u ovoj oskudnoj kategoriji on ima dosta šansi za top 10 .
Becks  
#44 Posted : Friday, May 26, 2017 3:11:47 PM(UTC)
Becks

Was thanked: 809 time(s) in 466 post(s)
mene od svega najvise zanima kako ce proci USADU :)
DjomlaKS  
#45 Posted : Friday, May 26, 2017 11:17:26 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 909 time(s) in 633 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Originally Posted by: shogo Go to Quoted Post
Tu je Glover vidio vrag šalu bere i prešaltao se dole, a Saki bi na nogama izmasakrirao većinu divizijeEmocija1

ne nužno, dobivali su i top kickboxeri u MMA na nogama batina (Mirko je najbolji primjer).
stojka u MMA je drukčija nego u kickboxu, tu si u grču radi mogućeg rušenja, a mogu te izdominirat i u klinč udarcima uz žicu itd.

Bas to. Pa jebeni prvak Verhoeven je isao na rusenje u svom debiju, jer na nogama nije islo protiv onog nekog lika.!

Ma Day HR je to dobro detektirao, dupli dekung je nebo i zemlja s malim ili velikim rukavicama, te sa ili bez mogućnosti rušenja. Tko stalno radi s velikim rukavicama i bez rušenja, naravno da se osjeti ko riba na suhom kad uđe u MMA razmjene jer u svakom trenutku može biti rušen ili pak pogođen kroz gard. Zato je i Ricco rušio onog lika jer je veći, snažniji i nije htio riskirati da on bude rušen.

Koliko god mi je drag Saki, ne očekujem da ikog od top 5 može dobiti. Prekasno je ušao u ovo, a i motivacija mu je više inat prema Gloryu i lova nego neki sportski cilj (imam takav dojam). Da je htio biti UFC prvak, još prije 5-6 godina bi se prebacio full na MMA.

Za Sponga sam mislio da je taj, jer je godinama radio s ekipom iz Blackzilliansa, fizički je strašno jak, relativno mlad je napravio tranziciju.... ali lom noge i ova poslije lutanja po boksu su ga full udaljili od MMA

Ma razumijem sta govoris al hocu reci ako jedan K-1 prvak nije rastavio na nogama nekog anonimusa onda ne mozemo tek tako pricati da ce Saki prebit svakoga na nogama u najjacoj MMA organizaciji.

Mislim ono, za ocekivat je da svaki K-1 majstor napravi ono sto je Melvin Manhoef(da, znam da je on prije u MMA krocio al on je ipak samo K-1 borac) radio svojim protvnicima, znaci tolika brutalnost da protivnici doslovno bjeze po kavezu i masu rukama u nadi da ce pogodit lucky punch(kao Lawler), ali ipak nas je povijest drugacije ucila i ne mora znaciti da ce Saki biti toliko dominantan na nogama samo zbog K-1 znanja.

Osobno se nadam da ne ide u UFC samo kako kazes Gloryu iz inata, te da je ove 2-3 godine marljivo radio, jer u suprotnom ovo ce biti zesci debakl! Nesto kao kad sam od Yvela imao velika ocekivanja
dr jupidu  
#46 Posted : Saturday, May 27, 2017 12:15:57 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2674 time(s) in 2081 post(s)
ništa od sakija

mma udarci i k1 nebo i zemlja...

nit može u mma rešetat i popit ce k.o
MMACroatia  
#47 Posted : Sunday, June 04, 2017 3:47:24 PM(UTC)
MMACroatia

Rank: Newbie

Croatia

Trebat će mu dulje vremena da se prilagodi.Kavez je to,potpuno drugi sport i pravila.Ne očekujem puno.Ali poluteškoj treba boraca a on je svakako ime i ako će bit strpljiv i pametan može nešto napraviti.
bero  
#48 Posted : Sunday, June 18, 2017 9:28:33 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3962 time(s) in 2407 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu  
#49 Posted : Sunday, June 18, 2017 10:49:52 PM(UTC)
dr jupidu

https://www.mmafighting.com/2017/6/18/15715744/gokhan-saki-plans-on-fighting-for-ufc-title-in-2018-vows-to-knock-the-f-ck-out-of-foes

veliki planovi

najsmješnije mi je primjer mog potencijalnog protivnika koji je odustao kad je sugerirao svoje iživljavanje na vreći šta prolazi kod nekih k1 situacija al realno tako ić u mma nema šanse.. mma je prilično egzaktan i ne trpi preveć dekunga tj samo u rjetkim trenucima ...

gokan saki može odradit udarce al sumnjam da ce se moć prešaltat iz svog stila di se radi dosta u oskudan mma stil jasnih i kratih kombinacija...

možda potraje 2-4 meča al po zakonu velikih brojeva

DugoVecCitam  
#50 Posted : Sunday, June 18, 2017 11:50:02 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1099 time(s) in 611 post(s)
Dao bi se kladiti da ce mu prvi protivnik biti onaj Dagestanac, kojeg su potpisali nedavno. Tip se trebao boriti sad brzo, ali su mu otkazali bas onda kad je Saki potpisao. Isto udarac,179 cm,7-0,ali samo 2 s pozitivnim scorom dobio.Azamat se zove,s M prezime.
OH MAJK HI TEGD HIM, HI HRT HIM, HI IS TRAJING TO FINIS DIS...
JDS  
#51 Posted : Monday, June 19, 2017 1:29:10 AM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 576 time(s) in 422 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Dao bi se kladiti da ce mu prvi protivnik biti onaj Dagestanac, kojeg su potpisali nedavno. Tip se trebao boriti sad brzo, ali su mu otkazali bas onda kad je Saki potpisao. Isto udarac,179 cm,7-0,ali samo 2 s pozitivnim scorom dobio.Azamat se zove,s M prezime.

Ja mislim da ce Aleksandar Rakic, u isto vrijeme su ga doveli, jos nije debitirao i isto je udarac
dr jupidu  
#52 Posted : Monday, June 19, 2017 6:06:16 AM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post

Ja mislim da ce Aleksandar Rakic, u isto vrijeme su ga doveli, jos nije debitirao i isto je udarac

pregazit ce ga rakić

DjomlaKS  
#53 Posted : Monday, June 19, 2017 9:53:17 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 909 time(s) in 633 post(s)
https://www.mmafighting.com/2017/6/18/15715744/gokhan-saki-plans-on-fighting-for-ufc-title-in-2018-vows-to-knock-the-f-ck-out-of-foes

veliki planovi

Ovako treba. Dovoljan je jedan ili eventualno dva nokauta protiv b lige i eto ti price.
Kasnije kako god prodje noje bitno jer ce UFC u najgorem slucaju bar nakratko imati novu zvijezdu i pricu za publiku
bero  
#54 Posted : Tuesday, June 20, 2017 4:19:48 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3962 time(s) in 2407 post(s)

veliki planovi

Ovako treba. Dovoljan je jedan ili eventualno dva nokauta protiv b lige i eto ti price.
Kasnije kako god prodje noje bitno jer ce UFC u najgorem slucaju bar nakratko imati novu zvijezdu i pricu za publiku

realniji scenarij da će proć ko cm punk.
pod stare dane teško da će naučit hrvat i parter.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
hamush  
#55 Posted : Tuesday, June 20, 2017 5:23:56 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1596 time(s) in 881 post(s)

veliki planovi

svi znamo kako strikeri prolaze protiv osrednjih greplera... jedini su mirko i Mo Smith imali kvalitetnu tranziciju da su mogli sprawl and brawl... ako ovaj misli da moze tek tako "stop the shoot" neka mu je sa srecom. bit ce lijepo gledat po milionti put ono sto je dokazano jos 1993 u prvim ufc-ovima...
thanks 1 user thanked hamush for this useful post.
OverhandRight on 6/20/2017(UTC)
dr jupidu  
#56 Posted : Tuesday, June 20, 2017 7:27:02 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post

u ovoj oskudnoj kategoriji za naj forumaša ....s takvim mišljenjima poput tebe i sličnih i nije mi problem bit no 1 i doktorEmocija24

pjac  
#57 Posted : Tuesday, June 20, 2017 7:29:37 PM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 26 time(s) in 16 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

u ovoj oskudnoj kategoriji za naj forumaša ....s takvim mišljenjima poput tebe i sličnih i nije mi problem bit no 1 i doktorEmocija24

Da pogledaš tko je top 10 možda bi i progledao. Nisi ti za mma svako malo to vidimo.
thanks 2 users thanked pjac for this useful post.
pecho on 6/20/2017(UTC), Jarac on 6/21/2017(UTC)
Chiodo  
#58 Posted : Tuesday, June 20, 2017 9:53:03 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

Padobranac
Chiodo  
#59 Posted : Tuesday, June 20, 2017 9:54:10 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

veliki planovi

svi znamo kako strikeri prolaze protiv osrednjih greplera... jedini su mirko i Mo Smith imali kvalitetnu tranziciju da su mogli sprawl and brawl... ako ovaj misli da moze tek tako "stop the shoot" neka mu je sa srecom. bit ce lijepo gledat po milionti put ono sto je dokazano jos 1993 u prvim ufc-ovima...

Ma tu puno ovisi kako ga i Ufc bude sparivo al sa dobrim hrvačima i graplerima se zna kaj slijedi.
Users browsing this topic
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.