Welcome Guest! To enable all features please Login. New Registrations are disabled.

Notification

Icon
Error

49 Pages«<56789>»
Options
Go to last post Go to first unread
bero  
#121 Posted : Saturday, June 17, 2017 5:40:27 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 4258 time(s) in 2609 post(s)
Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: bbbmarc Go to Quoted Post
Rocky Balboa nije bio ni rangiran kad ga je Apollo izabrao za protivnika. I eto, svi ga slave ko najvećeg sportskog junaka Emocija20

i rocky je taj meč izgubio Emocija18

al je dobio revanš, to je još veći cirkus Emocija1 Emocija18

boris bi ga pljuvao da je ko Randy ili Lesnar, dobiva prilike temeljem ničeg Emocija18

Ma ne vjerujem ja u bajke,ja zivim.u sistemu gdje je sve rad a ne ko ti kava i sunce:)))pa sve dode.

ja mrzim sunce, samo lad.... Emocija1

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Borisstandup  
#122 Posted : Saturday, June 17, 2017 5:44:40 PM(UTC)
Borisstandup

Rank: Advanced Member

Switzerland

Was thanked: 3698 time(s) in 1936 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Borise ti gledas na boks ko na nogomet. U borbi onaj koji pobijedi zasluzuje pobjedu. Ako pobijedis prvaka i najboljeg zasluzujes pojas. Neki ljudi dodju preko reda do vrha kaj cmizdrit oko toga. Ko da ja sad igram loto 6godina neko pogodi ma prvoj uplati i sad bi ja trebo plakat nije fer. Ovdje nije rijec o boksackom natjecanju i ko je bolji boksac,neznam kak to ekipi nije jasno. Ovdje je rijec o spektaklu di imas dva brutalna borca,totalno drukcijih dimenzija,sposobnosti i gledat cemo kako ce se jedan od najboljih mma udaraca svih vremena,prolagodit najboljem dezenzivnom boksacu svih vremena. Floyd MORA puno toga opravdat inace boks ispada sprdnja samo,tako da ja se nebi bunio da ubace pojas,samo ce sve dobit na tezini. Ako Floyd nebude bio u stanju ugrozit Conora i ozbiljno ga razmontirat, sto to govori onda? Jel floyd bi i protiv jupida izgubio u mma mecu tako da ako conor uspije samo na nogama ostat,rec ce to puno o boksackoj vjestini. Netreba hejter bit, pojas je simbolican i ako vec dolazi do meca neka bude sto veci spektakl.

Koliko ti pratis boks?1% je li tocno?

Ja ga zaista pratim 100%.

Hocemo sada o djeljenju titula?

Vec sam napisao tko je jedini boksac koji je dobio borbu za titulu u prvoj profi borbi,normalno ti to ne znas a to je Pete Rademacher.Bio je olimpijski prvak i stao protiv Floyda Pattersona i izgubio a na kraju nije ni ostvario neku profi karijeru.Imam doma knjigu bas o tom dvoboju i koliko je to lose na niega utjecalo al bio je zlatna na OI za razliku od Irca koji s boksom nema veze.

Ne treba se iz guzice virit na svaki Floydov ili jos vise McGregorov potez.Opcenito ima vas par koji doslovce to radite i bas sve je super sto uradi.

Isto branit ce pojas svaka tri mjeseca i dalje u prazno sto ie tad pisano.

E upravo jer ja zaista pratim boks meni je smujurija pojas i smeta,dopusti mi moje misljenje kao nekog istinskog fana boksa a ne nekog tko to kao ti sporadicno poprati.

Ja pratim boks kao boks a ti ga ne razumijes niti pratis kak ide s pojasem.Uistalom usporedit.boks treninge i znoj sa lotom mi nema smisla.

Spektakl nek bude al ne j... da je

je pojas normalna stvar ..

Ako se ne prati boks ne treba ga na silu komentirat jer je sad eto najdrazi lik tam presao po lovu

I zalosno da se to uopce opravdava i razjasnjava.

Edited by user Saturday, June 17, 2017 6:06:05 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked Borisstandup for this useful post.
El Guapo on 6/19/2017(UTC), pjac on 6/20/2017(UTC)
Borisstandup  
#123 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:02:01 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Rocky Balboa nije bio ni rangiran kad ga je Apollo izabrao za protivnika. I eto, svi ga slave ko najvećeg sportskog junaka Emocija20

boris bi ga pljuvao da je ko Randy ili Lesnar, dobiva prilike temeljem ničeg Emocija18

Ma ne vjerujem ja u bajke,ja zivim.u sistemu gdje je sve rad a ne ko ti kava i sunce:)))pa sve dode.

Sto se tice Lesnara ja sam bio i sretan da postoji jer je hrpa njih napokon cula za mma.Uostalom on je opravdao svoj dolazak a teska je bila praznina prije njega u tom trenutku.Tak da vjerujem da si me zamijenio s nekim.

Oko Couture bilo za onih top 10 ide il ne,napisao sam tad za njega da su ha cesto forsirali al bome ih je.dosta to napisalo.Inace svakak velik borac i sve.

Da zavrsim jer me ovo niti ne zanima puno a da ze ne svadimo i raspravljamo za nista.

Ne znam sto vas par dezurnih smeta kritika ove borbe i slicno kad to rade ljudi koji prate mma i boks.Pa vi uzivajte i sve super al pustite vise druge da.napisu svoj stav i sto god pozele.Pa mi ne prigovaramo na razne proljeve o Conoru zadnjih par godina i fulancima iz neba:))uzivajte u njemu i ja bi rado da se bori redovno u mma,brani titule sto prvaci obicno rade..nitko sretniji od mene da dobar mma borac brani titulu...nama se ovo ne svida i kritizaramo s pravom.

Mislim do cega doslo da ne daj Boze napisat nesto kontra cirkusa.
thanks 1 user thanked Borisstandup for this useful post.
El Guapo on 6/19/2017(UTC)
bero  
#124 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:10:02 PM(UTC)
bero

Sto se tice Lesnara ja sam bio i sretan da postoji jer je hrpa njih napokon cula za mma.Uostalom on je opravdao svoj dolazak a teska je bila praznina prije njega u tom trenutku.Tak da vjerujem da si me zamijenio s nekim.

Oko Couture bilo za onih top 10 ide il ne,napisao sam tad za njega da su ha cesto forsirali al bome ih je.dosta to napisalo.Inace svakak velik borac i sve.

Da zavrsim jer me ovo niti ne zanima puno a da ze ne svadimo i raspravljamo za nista.

Ne znam sto vas par dezurnih smeta kritika ove borbe i slicno kad to rade ljudi koji prate mma i boks.Pa vi uzivajte i sve super al pustite vise druge da.napisu svoj stav i sto god pozele.Pa mi ne prigovaramo na razne proljeve o Conoru zadnjih par godina i fulancima iz neba:))uzivajte u njemu i ja bi rado da se bori redovno u mma,brani titule sto prvaci obicno rade..nitko sretniji od mene da dobar mma borac brani titulu...nama se ovo ne svida i kritizaramo s pravom.

Mislim do cega doslo da ne daj Boze napisat nesto kontra cirkusa.

Ok, Herr Flick, opusti se malo, jesus...Emocija18 malo te zezam, ti odma poludiš Emocija18

Kritiziraj kolko te volja. Ionako ćeš gledat. Prema tome..cirkus won Emocija20

- dr jupidu
Đolo  
#125 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:11:37 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1058 time(s) in 642 post(s)
Nije Pete jedini varas se i lomacenko i ima jos jedan borac koji je tak dobio priliku za prvi mec al irelevantno. Boks ima tolikoooo pojaseva da je to sprdnja tako da ako stave neki simbolicni pojas kog boli briga,jedan pojas vise manje za floyda. Haha ove djecje zakljucke ostavljam tebi na procjenu ko sta prati i u kojim dozama, pratim sve borilacke sportove dovoljno dugo da znam da su svakakvi kriplovi boksali za pojaseve pa zakaj se cudit sto mozda ovdje ubace,nije da ce nekom oduzet pojas i proglasit conora il floyda novim prvakom. Imas pravo na svoje misljenje ali pretjerujes hehe
Borisstandup  
#126 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:14:06 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Pa pogledat cu snimku a ak bude card pravi onda i uzivo

Cinjenica je da se svako malo cudavaju neki kritici i to od ljudi koji prate boks i mma.Mene je to iznenadilo.

Napisao sam da me zaboli koliko ce zaradit i ja samo zelim da bude u mma i brani NAPOKON neku titulu.
Zato cekam da ovo prodje i vidimo ima li toga.Navodno 30.12!
Kategorija stoji kak je prosla bila.

Edited by user Saturday, June 17, 2017 7:01:18 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#127 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:17:02 PM(UTC)
bero

Ja se nakon 15 godina intenzivnog praćenja baš zaželio cirkusa.
Današnji MMA i nova generacija UFC boraca su mi toliko sterilni i dosadni, da uopće nemam volje gledat .

Svi se bore istim stilom, isto izgledaju (klorinane tupave bijele suburb face), isto pričaju (odnosno ne znaju spojit dvije rečenice) Emocija18
MMA-u treba priljev crnaca, oni su spaljeni i atraktivniji u svakom pogledu (i u kavezu i znaju napravit show). Ne ovi sterilni američki bjelčići koje uopće nit ne razlikuješ niti se po ičem izdvajaju. Emocija18
- dr jupidu
Borisstandup  
#128 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:18:36 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Nije Pete jedini varas se i lomacenko i ima jos jedan borac koji je tak dobio priliku za prvi mec al irelevantno. Boks ima tolikoooo pojaseva da je to sprdnja tako da ako stave neki simbolicni pojas kog boli briga,jedan pojas vise manje za floyda. Haha ove djecje zakljucke ostavljam tebi na procjenu ko sta prati i u kojim dozama, pratim sve borilacke sportove dovoljno dugo da znam da su svakakvi kriplovi boksali za pojaseve pa zakaj se cudit sto mozda ovdje ubace,nije da ce nekom oduzet pojas i proglasit conora il floyda novim prvakom. Imas pravo na svoje misljenje ali pretjerujes hehe

Frende jedini je Pete.Loma je u prvoj isao international a ne svjetsku titulu.Valjda ja znam te stvari i razlike medu titulama.
Ne treba napamet pisat.

Nista ja ne pretjerujem nego se klonim nothugerizma bilo kakvog u sirokom luku pa te to zbunjuje.

Da boks ima hrpu pojasa a ja govorim samo o svjetskim prvacima jer je ostalo irelevantno.

Pa ako pratis vise slobodno me demantiraj,nije problem al ne mislim da je djecje koliko je to svaki apsurd opravdavat.

Edited by user Saturday, June 17, 2017 6:24:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Borisstandup  
#129 Posted : Saturday, June 17, 2017 6:20:30 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Ja se nakon 15 godina intenzivnog praćenja baš zaželio cirkusa.
Današnji MMA i nova generacija UFC boraca su mi toliko sterilni i dosadni, da uopće nemam volje gledat .

Svi se bore istim stilom, isto izgledaju (klorinane tupave bijele suburb face), isto pričaju (odnosno ne znaju spojit dvije rečenice) Emocija18
MMA-u treba priljev crnaca, oni su spaljeni i atraktivniji u svakom pogledu (i u kavezu i znaju napravit show). Ne ovi sterilni američki bjelčići koje uopće nit ne razlikuješ niti se po ičem izdvajaju. Emocija18

Da slazem se za crnce.I mma je postao polako pravi profi sport,paze se detalji.

Eto prije 2007 je bilo do te godine 37% borbi na odlluku a danas.je preko 55% kazu.Taktizira se vise.
shadow  
#130 Posted : Saturday, June 17, 2017 7:39:04 PM(UTC)
shadow

Was thanked: 89 time(s) in 56 post(s)
Pa Lomachemko isto olimpijski pobjednik u boksu pa u drugoj borbi je imao borbu za titulu.Nije to jednaka stvar i ako Floyd sr napisao da nema tu toga.
gosuasus  
#131 Posted : Saturday, June 17, 2017 7:58:38 PM(UTC)
gosuasus

Man

Was thanked: 467 time(s) in 289 post(s)

hahaha
bero  
#132 Posted : Monday, June 19, 2017 8:20:16 PM(UTC)
bero

- dr jupidu
bero  
#133 Posted : Tuesday, June 20, 2017 9:53:37 AM(UTC)
bero

- dr jupidu
Đolo  
#134 Posted : Tuesday, June 20, 2017 12:06:58 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1058 time(s) in 642 post(s)
Izaso novi sparing video neki sa conor i ovim boksacem,neznam cime se ovaj bokser hvali conor ga pogadja kontrama ovaj samo direkt moze pogodit,mene bi sram bilo osobno da sam boksac a mma borac me kontrama gadja haha
thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
travarica on 6/20/2017(UTC)
OverhandRight  
#135 Posted : Tuesday, June 20, 2017 12:52:09 PM(UTC)
OverhandRight

Was thanked: 83 time(s) in 44 post(s)
Izaso novi sparing video neki sa conor i ovim boksacem,neznam cime se ovaj bokser hvali conor ga pogadja kontrama ovaj samo direkt moze pogodit,mene bi sram bilo osobno da sam boksac a mma borac me kontrama gadja haha

Da nisi ti zamijenio tko je tko? Connor je ovaj koji je stao u ljepilo pa se ne moze kretat ili protivnik cini da tako izgleda,a boksac je ovaj sto ulazi unutra i van i pogadja s cim hoces.
DjomlaKS  
#136 Posted : Tuesday, June 20, 2017 12:52:51 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1053 time(s) in 741 post(s)
Ma meni nije jasno sta sad odjednom trola ovaj boksac svaki dan., valjda zeli mali dio paznje od spektakla

Ovo je vec zavrsena prica jer je opce poznato da na jednom videi tuce boksac Conora, na drugom Conor njega, a na onom citavom se vidi savim ok sparing. Cak bih rekao ravnopravan kad uzmemo u obzir da je Conor mma borac a ovaj olimpijac
travarica  
#137 Posted : Tuesday, June 20, 2017 2:21:18 PM(UTC)
travarica

Was thanked: 780 time(s) in 438 post(s)
Boksački trener Conora: Mislim da će Conor nokautirati Mayweathera u par rundi!!!

počinje na 19:50 min

Edited by user Tuesday, June 20, 2017 2:21:54 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dako  
#138 Posted : Tuesday, June 20, 2017 2:33:57 PM(UTC)
dako

Croatia

Was thanked: 139 time(s) in 87 post(s)
Originally Posted by: OverhandRight Go to Quoted Post

Da nisi ti zamijenio tko je tko? Connor je ovaj koji je stao u ljepilo pa se ne moze kretat ili protivnik cini da tako izgleda,a boksac je ovaj sto ulazi unutra i van i pogadja s cim hoces.

Van ga je razvalio al on je boksač.Cijelu snimku tko ie vidio zna što je.
On je valjda vidio neku prilagođenu.
Ovaj je pustio original i pretukao ga je ,ulazio i izlazio kak je htio.Ljude je lako zavarat.

Edited by user Tuesday, June 20, 2017 2:35:08 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#139 Posted : Tuesday, June 20, 2017 4:25:15 PM(UTC)
bero

https://www.bloodyelbow....r-mcgregor-undercard-ufc

samo profi boksači na undercardu, bez MMA boraca.
tako da, đabe kreče svi po twitteru
- dr jupidu
pjac  
#140 Posted : Tuesday, June 20, 2017 7:22:50 PM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 36 time(s) in 23 post(s)
Users browsing this topic
49 Pages«<56789>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.