Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

93 Pages«<90919293>
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#1821 Posted : Thursday, March 16, 2017 1:31:30 PM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 2674 time(s) in 2081 post(s)
i nije mene briga dennise šta nikako ne dobijaš otpusno pismo vec samo slobodne dane kad nije južina

nego me briga šta to mi porezni obveznici plaćamo a nevidim pomaka nabolje

trebat ce te premjestit u pulu nek ti to neki frend sredi
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
DjomlaKS on 3/16/2017(UTC)
ksian  
#1822 Posted : Thursday, March 16, 2017 5:05:17 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1135 time(s) in 554 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

prirodni lijek za astmu deniiisa:

3 crnca svršiti dennisu u usta al mora biti ljeto preko 30 c i uz more i jugo

onda dennise moraš progutati i 100 puta duboko udahnuti tako da sperma from 3 crnac ide na ploca i bronhije i prirodno testosteronom i ostalim tvarima lijepi sitne napukline......I NEPITI NIŠTA SLJEDEĆIH SAT VREMENA!

to bi bojadiserski bila PRVA RUKA

onda za mjesec dana duga ruka.....

i sitne mikropukotine astme ce zarasti i bit ceš nov čovjek

hvala

???ja širim priče da si ti u bolnici???

ne

nisi

ti si u umobolniciEmocija17

i to bez otpusnog pisma

i nije mene briga dennise šta nikako ne dobijaš otpusno pismo vec samo slobodne dane kad nije južina

Samo sam izdvojio neke od uvreda koje je u zadnjih nekoliko dana jedan korisnik uputio drugome bez da je i jedan od moderatora reagirao, a ovo je obrazac koji se stalno ponavlja. Nisam siguran da postoji i jedan drugi moderirani forum na kojem bi jedan korisnik mogao stalno i toliko vremena na ovakav nacin vrijedjati i provocirati drugoga. Mislim da bi bilo u redu od moderatora da odrzavaju barem minimalnu razinu neke pristojne i civilizirane komunikacije.

Hvala.

thanks 1 user thanked ksian for this useful post.
Dennis Hanover on 3/16/2017(UTC)
Reaktivac  
#1823 Posted : Thursday, March 16, 2017 5:24:07 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 791 time(s) in 602 post(s)
Moderatori znaju da je u pitanju isčašen forumaš pa su oguglali na svakodnevne budalaštine i trolanja. Problem je što iskače iz svog topica pa bilo bi u redu da laje samo u KW kavezu.

Trebalo bi ga ohladiti na tjedan dana... Čisto da nauči što se smije, a što ne i u kojoj mjeri, bezrazložno vrijedjati ljude na svim temama.

Edited by user Thursday, March 16, 2017 5:26:02 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Reaktivac for this useful post.
Dennis Hanover on 3/16/2017(UTC)
dr jupidu  
#1824 Posted : Thursday, March 16, 2017 6:10:25 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2674 time(s) in 2081 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

prirodni lijek za astmu deniiisa:

3 crnca svršiti dennisu u usta al mora biti ljeto preko 30 c i uz more i jugo

onda dennise moraš progutati i 100 puta duboko udahnuti tako da sperma from 3 crnac ide na ploca i bronhije i prirodno testosteronom i ostalim tvarima lijepi sitne napukline......I NEPITI NIŠTA SLJEDEĆIH SAT VREMENA!

to bi bojadiserski bila PRVA RUKA

onda za mjesec dana duga ruka.....

i sitne mikropukotine astme ce zarasti i bit ceš nov čovjek

hvala

???ja širim priče da si ti u bolnici???

ne

nisi

ti si u umobolniciEmocija17

i to bez otpusnog pisma

Samo sam izdvojio neke od uvreda koje je u zadnjih nekoliko dana jedan korisnik uputio drugome bez da je i jedan od moderatora reagirao, a ovo je obrazac koji se stalno ponavlja. Nisam siguran da postoji i jedan drugi moderirani forum na kojem bi jedan korisnik mogao stalno i toliko vremena na ovakav nacin vrijedjati i provocirati drugoga. Mislim da bi bilo u redu od moderatora da odrzavaju barem minimalnu razinu neke pristojne i civilizirane komunikacije.

Hvala.

neznam...u oba primjera sam naveo 2 lijeka.....jedan za premještaj jer lječenje nedjeluje

a drugi lijek prirodni za astmu

drogerije i lijekovi nedaju rezultte

ostaje nam majka priroda pa makar crna

dapače mr ksian vidim neke elemente kkk ili rasizma i mislim da bi modovi dobro napravili jedan odgojno obrazovno antirasistički ban jer nedaš crncima da budu lijekoviti jer vjerovatno si pobornik bijele napredne rase al nečudi koliko pratiš 2 svjetski rat i vjerojatno žališ za uništenjem buduće bijele napredne rase i lijepiš slike ruskih il eng il američnih časnika legendi i vježbaš pikado u podrumu
ban
bero  
#1825 Posted : Thursday, March 16, 2017 6:17:56 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3962 time(s) in 2407 post(s)
Jupi, skuliraj se.
nije ovo KW topic.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Dennis Hanover  
#1826 Posted : Thursday, March 16, 2017 6:25:06 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Was thanked: 456 time(s) in 286 post(s)
Neka slobode govora , pustimo neshvaćenog , plahovitog dinarca da se malo iskače po forumu kano po planini . Nisam za nikakve sankcije , iako mi je žao što mnogi čitaju te vulgarnosti i što su zagađeni sa tim . Međutim , razumijem moderatore , jer , situacija je složena nije lako sve to upravit . Oni su meni išli u korist sa tim ništa na štetu , jer da Jupi nije i mnogi drugi , upotrijebio vulgarnosti i uvrede , intelektualni članovi foruma ne bi nikad bljesnuli i zasjali . Jer kad je najveća tama , tada zvijezde poput Ksiana i sličnih , sjaje sjajno kao 100 000 luxa .

Edited by user Thursday, March 16, 2017 6:35:05 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#1827 Posted : Monday, March 20, 2017 4:25:30 PM(UTC)
Reaktivac

Dennis, ne treba da te to čudi. Jupi je kukavica s posebnim potrebama. Nešto kao zaštićena hijena.

Puste rasprave ionako ničemu ne vode. Sve što pišeš može se sagledati metaforično, ali ovdje se žućkarenja doslovno tumače pa je izrugivanje je najčešće isprepleteno s (ne)razumjevanjem.

Onaj tko će te pokušati razumjeti - taj se neće izrugivati.

Edited by user Monday, March 20, 2017 4:26:23 PM(UTC)  | Reason: Not specified

hamush  
#1828 Posted : Monday, March 20, 2017 4:39:22 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1596 time(s) in 881 post(s)
Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Dennis, ne treba da te to čudi. Jupi je kukavica s posebnim potrebama. Nešto kao zaštićena hijena.

Puste rasprave ionako ničemu ne vode. Sve što pišeš može se sagledati metaforično, ali ovdje se žućkarenja doslovno tumače pa je izrugivanje je najčešće isprepleteno s (ne)razumjevanjem.

Onaj tko će te pokušati razumjeti - taj se neće izrugivati.

ja da sam denis, bi se naljutio da mi netko sugerira da sam metaforican.
covjek je jasno i glasno napisao: Kolko CD-a, tolko vragova... kolko mp3-ja tolko demona.
jedina metafora ovdje je necija baba koja je jadna.
Reaktivac  
#1829 Posted : Monday, March 20, 2017 4:51:59 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
covjek je jasno i glasno napisao: Kolko CD-a, tolko vragova... kolko mp3-ja tolko demona.

Treba znati čitati izmedju redova i skužiti što je pjesnik htio reći. Pametnome je sve jasno, pogotovo onima koji imaju dobronamjeran karakter. A, da je pravde, jupi bi gulio barem tjedan dana, radi eksplicitnih uvreda prema Dennisu na ovoj temi, što je i ksian primjetio. Zato njemu opomena za koju nismo ni znali da ju je dobio, a Dennisu javna i prijeteća - jezikova juha.

Lokalnog i podmuklog redikula protektirate, a od pristojnog, dobronamjernog i pomalo ekscentričnog momka radite fukaru. Tako ja to vidim, a čini mi se da nisam jedini u tome.

Edited by user Monday, March 20, 2017 4:59:15 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Reaktivac  
#1830 Posted : Monday, March 20, 2017 5:10:04 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Pobrkao si teme.
gdje je Jupi vrijedjao, tamo je i opomenut, i tamo je ksian to i napomenuo.

Nista od toga nije bilo ovdje. Stoga, ne selektivno citati.

Vrijedjao ga je u temi: "Pitanja za Dennisa", dakle izvan KW teme na kojoj se uvrede toleriraju. I to prilično nisko i bezobrazno. I dobio je opomenu. Kao i svaki put, nekažnjeno se izvuče. Pa se zaboravi i onda opet opomena (ako baš netko upozori da pretjeruje) i tako godinama...

Edited by user Monday, March 20, 2017 5:12:11 PM(UTC)  | Reason: Not specified

hamush  
#1831 Posted : Monday, March 20, 2017 9:21:54 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1596 time(s) in 881 post(s)
Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

Treba znati čitati izmedju redova i skužiti što je pjesnik htio reći. Pametnome je sve jasno, pogotovo onima koji imaju dobronamjeran karakter. A, da je pravde, jupi bi gulio barem tjedan dana, radi eksplicitnih uvreda prema Dennisu na ovoj temi, što je i ksian primjetio. Zato njemu opomena za koju nismo ni znali da ju je dobio, a Dennisu javna i prijeteća - jezikova juha.

Lokalnog i podmuklog redikula protektirate, a od pristojnog, dobronamjernog i pomalo ekscentričnog momka radite fukaru. Tako ja to vidim, a čini mi se da nisam jedini u tome.

koje veze ima jupi sa denisovim demonima koji zive u mp3-jevima? di sam ja spominjo jupidua? malo si zabrijao quote.

fukaru radi svako sam od sebe. nitko ovdje nije dobio po glavi a da sam nije pisao pizdarije. to je valjda jedina stvar koja je definitivno tocna na ovoj temi.
Dennis Hanover  
#1832 Posted : Wednesday, April 26, 2017 10:00:09 AM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: bbbmarc Go to Quoted Post
kazalište, teatar, samo mu ime govori je odmak od realnosti, ali nekad je fina i dobra imitacija
frljičeve predstave po svemu su za nezavisna i nedotirana kazališta,
problem je što je većinski sadržaj u ovim javno dotiranim realno nedobar, ljudi/umjetnici su na plaćama do penzije bez obzira na broj i kvalitetu izvedba, ravnatelje imenuje politika, etc.

a najveći je problem što protiv predstave protestiraju proklamirani obožavatelji najkrvavije i najbrutalnije knjige napisane, koju onu slijepo slijede i još je nazivaju svetim pismom, npr

http://www.rpasd.hr/inde...shua/10-chapter?strong=1

pa jeli ti vidiš što piše tu , iako si izvukao izvan konteksta samo jednu stranicu , opet te i ta stranica sama razotkriva ..

pa piše da su pet kraljeva , od pet jakih naroda udruženi išli napadati narod koji je sklopio mir sa Jošuom i njegovim narodom .

dakle puno jača sila vojna je onda napala Jošuu i malobrojne njegove vojnike . .

zar staješ na stranu jačih , ti bi stao na stranu Wanderlei Silve kad bi on tukao malo dijete . . a Bogu bi zamjerio što obrani malo dijete .

bbbmarc  
#1833 Posted : Wednesday, April 26, 2017 10:03:05 AM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 520 time(s) in 273 post(s)
denise,
a pravedno suđenje, a civilne žrtve, a žene, starici, nejaka dječica... sve je to tvoj jahve satrao i poklao, još se time hvali u svojoj biografiji?
Dennis Hanover  
#1834 Posted : Wednesday, April 26, 2017 10:25:39 AM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

bbbmarc@ Bog daje život , Bog ga ima pravo uzeti .

Pozadina toga je bila kao kad imaš rak u tijelu . Rak zahtjeva operaciju , a ne da ga potičeš da raste i održavaš . Ti stanovnici su se skroz pokvarili i nije bilo više Božje slike u njima . Čitaj o Sodomi i Gomori , kako su u doba Abrahama stradali . U današnje doba imaš potrese u San Franciscu . . u Aziji isto u područjima gdje je jaka dječja prostitucija i sl.

Mora postojati , radi dobra cijele Zemlje , s vremena na vrijeme kazna , za nastali rak čovječanstva . Kad toga ne bi bilo , ljudi bi se skroz pokvarili .

Edited by user Wednesday, April 26, 2017 10:26:27 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Dennis Hanover for this useful post.
DoKoske on 4/26/2017(UTC)
bero  
#1835 Posted : Wednesday, April 26, 2017 11:39:38 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3962 time(s) in 2407 post(s)
http://www.index.hr/blac...ixovog-mosta/965954.aspx

Denise, što misliš o ovom Bandićevom potezu?
ja mislim da je mudro, čuo čovjek od sesvetskog župnika da rock priziva sotonu, a to mu ne treba pred izbore.

makar...hm...a što ako bi mu sotona pomogao da pobijedi? možda se ipak zahebo Emocija1
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Dennis Hanover  
#1836 Posted : Wednesday, April 26, 2017 1:39:07 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
http://www.index.hr/black/clanak/foto-bandic-maknuo-hendrixa-s-hendrixovog-mosta/965954.aspx

Denise, što misliš o ovom Bandićevom potezu?
ja mislim da je mudro, čuo čovjek od sesvetskog župnika da rock priziva sotonu, a to mu ne treba pred izbore.

makar...hm...a što ako bi mu sotona pomogao da pobijedi? možda se ipak zahebo Emocija1

Najpoznatiji rokeri su otvoreni u svom okultizmu i neki u sotonizmu , ništa to netreba ismijavati , sami rokeri su tisuću puta sami napisali i rekli da su to što jesu .

Jimi . .znam ja dobro njegove pjesme još iz djetinjstva ! i kasnije naučih i biografiju . . Slušao sam ga dobar dio osnovne škole , kada je memorija daleko najjača , znam ja dobro tu glazbu , ne govorim teorije . Hendrixa , Santanu , Doorse , Jaggera RS , Led Z , ACDC i još mnoge druge . Hendrix je najčistiji primjer demonski opsjednutog glazbenika , sam on je to naglašavao stalno . . govorio bliskim suradnicima i obitelji o tome da ga muče zli duhovi . S njime ni Santana nemože da se usporedi , koji je otvoreno reko za Rolling Stones magazin da je uz pomoć duha Metathrona napravio album Supernatural . "The energy of devils and angels is the same energy; it's how you use it. It's fuel. There is a saying: If you scare all your devils away, the angels will go away with them. You know, the halo and the horns are the same thing. I mean it's OK to be spiritually horny - that's what creative genius is all about. Geniuses don't have time to think about how it's going to be received... they don't have time to think whether people like it or not, is it morally right, will God like it?" (Carlos Santana, Rolling Stone, magazine, March 16, 2000, p. 87).

"...you meditate and you got the candles, you got the incense and you've been chanting, and all of a sudden you hear this voice: 'Write this down' " (Carlos Santana, Rolling Stone magazine, March 16, 2000, p. 41).

David Bowie je bio 'suptilan' i 'blag' prema njima :
"Rock has always been THE DEVIL'S MUSIC . . . I believe rock and roll is dangerous . . . I feel we're only heralding SOMETHING EVEN DARKER THAN OURSELVES." (Rolling Stone, Feb. 12, 1976)

A najveći 'bandit' među klasičarima starog kova , najvećim glazbenicima svih vremena , je rekao ovo :

''It is a great consolation for me to remember that the Lord, to whom I had drawn near in humble and child-like faith, has suffered and died for me, and that He will look on me in love and compassion.'' _Mozart

Dobro je što je skinut natpis . Još sad treba da mladi i stari prestanu slušati tu glazbu po kafanama gdje se truju nikotinom i alkoholom i da se tamo uvede sok od cikle i jabuke , a da se slušaju Mozart i kršćanske himne .

U Europi je najkasnije došla plemenska glazba ! Europljani su izmislili klasičnu glazbu i najduže se zadržala kod nas . Sa crncima u Ameriku je došao voodoo , a od toga se zna da je nastao rock , ali ne samo rock , nego techno , rap , jazz , to se uči u knjigama povijesti glazbe , to nije nagađanje . Od plemenskih ritmova do techno glazbe , a i ples im je ISTI :d . Isti duh ih vodi . E sad preko Amerike se proširila akustička zaraza na cijeli svijet . Ameri ne čine uslugu svijetu sa svojom glazbom .

Edited by user Wednesday, April 26, 2017 1:41:39 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Dennis Hanover  
#1837 Posted : Wednesday, April 26, 2017 1:43:27 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

bbbmarc  
#1838 Posted : Wednesday, April 26, 2017 1:56:49 PM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 520 time(s) in 273 post(s)
Originally Posted by: Dennis Hanover Go to Quoted Post

Pozadina toga je bila kao kad imaš rak u tijelu . Rak zahtjeva operaciju , a ne da ga potičeš da raste i održavaš . Ti stanovnici su se skroz pokvarili i nije bilo više Božje slike u njima . Čitaj o Sodomi i Gomori , kako su u doba Abrahama stradali . U današnje doba imaš potrese u San Franciscu . . u Aziji isto u područjima gdje je jaka dječja prostitucija i sl.

Mora postojati , radi dobra cijele Zemlje , s vremena na vrijeme kazna , za nastali rak čovječanstva . Kad toga ne bi bilo , ljudi bi se skroz pokvarili .

aha, zato je ISIS, što je skoro ista riječ kao ISUS, poslan na zemlju da pročisti rak koji se proširio među nevjernicima, sad razumijem
DoKoske  
#1839 Posted : Wednesday, April 26, 2017 2:09:43 PM(UTC)
DoKoske

Was thanked: 1192 time(s) in 506 post(s)

Mora postojati , radi dobra cijele Zemlje , s vremena na vrijeme kazna , za nastali rak čovječanstva . Kad toga ne bi bilo , ljudi bi se skroz pokvarili

"If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then brother that person is a piece of shit."

dodao bi još prije zareza .." or punishment"
wash your feminine side clean off
Dennis Hanover  
#1840 Posted : Wednesday, April 26, 2017 2:10:03 PM(UTC)
Dennis Hanover

Thailand

Originally Posted by: bbbmarc Go to Quoted Post

aha, zato je ISIS, što je skoro ista riječ kao ISUS, poslan na zemlju da pročisti rak koji se proširio među nevjernicima, sad razumijem

Isis je ime poganske božice koje je poznato od početka pisane povijesti . Nemaš ti pojma osnove teologije Marc , malo smiri ego da se ne sramotiš na području gdje si tanak .

Users browsing this topic
93 Pages«<90919293>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.