Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

10 Pages«<678910>
Options
Go to last post Go to first unread
Reaktivac  
#141 Posted : Friday, March 17, 2017 4:54:55 PM(UTC)
Reaktivac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 830 time(s) in 635 post(s)
Originally Posted by: bruce lee Go to Quoted Post
Sve njegove gluposti financira Grad Split
I svi mi to znamo ali sutimo. Ja se dva dana suzdrzavam da ne napišem ovo što je wfc napisa

Vidi, da si htio nesto napisati, trebao si to odavno uciniti. Dakle, ako mislis da nesto nije ispravno ili je pogresno ili jednostavno - nije zasluzilo medijsku paznju, treba s tim u javnost ako imas potrebu da se izjasnis. Uglavnom, razumijem da od toga nemas ni koristi, a ni potrebe da osporavas neciju promociju, priredbu, dogadjaj, dodjelu nagrada ili novonastalu organizaciju nekog borilačkog ili kvaziborilačkog sporta, ma kakva ona bila i kako se zvala. To je pametnija opcija, jer nema smisla zamjerati se i osporavati neciji rad bez razloga. Eto, posuti cu se pepelom prvi pa cu napisati da sam ja to katkad radio, sto mi nije sluzilo na cast. No, s vremenom se opametis i gledas svoja posla.

Hrvoje Znaor ima legitimitet i za mene tu svaka prica prestaje s obzirom na goste koji su mu dali potporu.

http://www.profightstore...ckih-sportova/25216.aspx

A koliko mi je poznato, doticni placa svoje racune i dojma sam da je ispravan covjek. Nema pozadinu kao borac, ali to ionako nije kljucno.

Edited by user Friday, March 17, 2017 4:58:06 PM(UTC)  | Reason: Not specified

wfc world fraud champion  
#142 Posted : Friday, March 17, 2017 8:27:39 PM(UTC)
wfc world fraud champion

Slovenia

Was thanked: 17 time(s) in 12 post(s)
Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Sve njegove gluposti financira Grad Split
I svi mi to znamo ali sutimo. Ja se dva dana suzdrzavam da ne napišem ovo što je wfc napisa

Vidi, da si htio nesto napisati, trebao si to odavno uciniti. Dakle, ako mislis da nesto nije ispravno ili je pogresno ili jednostavno - nije zasluzilo medijsku paznju, treba s tim u javnost ako imas potrebu da se izjasnis. Uglavnom, razumijem da od toga nemas ni koristi, a ni potrebe da osporavas neciju promociju, priredbu, dogadjaj, dodjelu nagrada ili novonastalu organizaciju nekog borilačkog ili kvaziborilačkog sporta, ma kakva ona bila i kako se zvala. To je pametnija opcija, jer nema smisla zamjerati se i osporavati neciji rad bez razloga. Eto, posuti cu se pepelom prvi pa cu napisati da sam ja to katkad radio, sto mi nije sluzilo na cast. No, s vremenom se opametis i gledas svoja posla.

Hrvoje Znaor ima legitimitet i za mene tu svaka prica prestaje s obzirom na goste koji su mu dali potporu.

http://www.profightstore...ckih-sportova/25216.aspx

A koliko mi je poznato, doticni placa svoje racune i dojma sam da je ispravan covjek. Nema pozadinu kao borac, ali to ionako nije kljucno.

dotični je prevarant koji mazanjem očiju izvlači lovu što je definicija prevare. platiša je uredan; lako je tuđim ku...cem mlatiti draču , kako kaže narodna poslovica , nije baš da plaća iz svog džepa. legitimitet je stekao na račun osoba koje su mu dale potporu u radu, isto kao i slavenu i mahiću i drugim prevarantima, čime se opet vraćamo na početak; prevaranti obmanjuju i tako stječu legitimitet i prihode. žalosno je da se time bavi jedan policajac koji bi zbog svog posla trebao biti moralni uzor. ne treba gledati svoja posla s takvima već na njih treba odmah reagirati kako se ne bi razmahali i počinili nepopravljivu štetu velikih razmjera. upravo prešućivanje daje plodno tlo za razvoj takve gamadi. Reakt , poštujem te i cijenim kao poštenog i pravičnog momka, ne želim s tobom polemizirati, žao mi je što si zaveden.

Edited by user Friday, March 17, 2017 8:31:05 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Bosna je baksuzna zemlja; ima muslimane i piramide, al nafte jok.

Stisni zube. Budi muško, kao Janica.

Reaktivac  
#143 Posted : Friday, March 17, 2017 9:23:28 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: wfc world fraud champion Go to Quoted Post
dotični je prevarant koji mazanjem očiju izvlači lovu što je definicija prevare. platiša je uredan; lako je tuđim ku...cem mlatiti draču , kako kaže narodna poslovica , nije baš da plaća iz svog džepa. legitimitet je stekao na račun osoba koje su mu dale potporu u radu, isto kao i slavenu i mahiću i drugim prevarantima, čime se opet vraćamo na početak; prevaranti obmanjuju i tako stječu legitimitet i prihode. žalosno je da se time bavi jedan policajac koji bi zbog svog posla trebao biti moralni uzor. ne treba gledati svoja posla s takvima već na njih treba odmah reagirati kako se ne bi razmahali i počinili nepopravljivu štetu velikih razmjera. upravo prešućivanje daje plodno tlo za razvoj takve gamadi. Reakt , poštujem te i cijenim kao poštenog i pravičnog momka, ne želim s tobom polemizirati, žao mi je što si zaveden.

Ma nisam zaveden prijatelju. Nije mi poznata pozadina priče, već eventualno subjektivan dojam, koji sam stekao o dotičnoj osobi. Poštujem svačije mišljenje i nema ni razloga za neku polemiku.

Kako god, dobro je da ima nekakvih priredbi pa da imamo što gledati.

bruce lee  
#144 Posted : Saturday, March 18, 2017 11:35:18 PM(UTC)
bruce lee

Was thanked: 540 time(s) in 305 post(s)
Bio sam nekoliko puta na priredbama od Znaora. Jedan put me doktor zva da idemo skupa. Ja sam sidio na tribinama a on je snima prilog za jupidu tv. Borbe su bile u nekoj školskoj dvorani. Na južnom košu je Bernard Ban igrao basket sa još nekim, ne mogu se sitit je li to bio reaktivac ili netko drugi.

Na drugoj strani dvorane se održavao meč za prvaka svijeta u mma-u. Neki rus od 100 kila i neki japanac od 70 kila su se borili. Bez konopa, bez žice, na običnoj strunjaci. Nije ni bilo nekih udaraca, lagani i prijateljski sparing. Rus je dobio zlatnu medalju, japanac srebrenu, bili su jedini borci u mma djelu turnira.

Meni su dobre Znaorove priredbe. Dovede velike face. Vjerovatno im plati jer svake godine dolaze isti ljudi. Sve je opušteno i prijateljski.
Problem je što on te borce proglašava svjetskim pravcima. On svoju kuću slave zove svjetskom kućom slave borilačkih sportova. Vidio sam na fejsu da jedan momak koji je pobijedio u jiu-jitsu djelu turnira sebe zove svjetskim prvakom u jiu-jitsi
Vise puta su Znaorovi borci iz kluba bili u novinama i predstavljeni su kao svjetski prvaci.
Kompletna splitska borilacka scena ga bojkotira i pričaju viceve o njemu.
problem je što vi želite pobjedit, to je ta igra između vas i publike
Svensson  
#145 Posted : Sunday, March 19, 2017 2:34:22 AM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1014 time(s) in 550 post(s)
Bio sam nekoliko puta na priredbama od Znaora. Jedan put me doktor zva da idemo skupa. Ja sam sidio na tribinama a on je snima prilog za jupidu tv. Borbe su bile u nekoj školskoj dvorani. Na južnom košu je Bernard Ban igrao basket sa još nekim, ne mogu se sitit je li to bio reaktivac ili netko drugi.

Na drugoj strani dvorane se održavao meč za prvaka svijeta u mma-u. Neki rus od 100 kila i neki japanac od 70 kila su se borili. Bez konopa, bez žice, na običnoj strunjaci. Nije ni bilo nekih udaraca, lagani i prijateljski sparing. Rus je dobio zlatnu medalju, japanac srebrenu, bili su jedini borci u mma djelu turnira.

Meni su dobre Znaorove priredbe. Dovede velike face. Vjerovatno im plati jer svake godine dolaze isti ljudi. Sve je opušteno i prijateljski.
Problem je što on te borce proglašava svjetskim pravcima. On svoju kuću slave zove svjetskom kućom slave borilačkih sportova. Vidio sam na fejsu da jedan momak koji je pobijedio u jiu-jitsu djelu turnira sebe zove svjetskim prvakom u jiu-jitsi
Vise puta su Znaorovi borci iz kluba bili u novinama i predstavljeni su kao svjetski prvaci.

Tako nekako je i moj dojam; Pozitivan covjek koji jednostavno ima krivi pristup.

Reaktivac  
#146 Posted : Sunday, March 19, 2017 2:52:05 AM(UTC)
Reaktivac

Upoznat sam s time.

Reci mi; koliko si platio kartu i dali si je platio ?

Nadalje; kako objašnjavaš da je na priredbi bio: Cikatić, Hoost, Sefo i neki domaći borci i treneri, koji su mu svojim dolaskom dali potporu i legitimitet ? Znas sto je zanimljivo; odazovu se i pojave, prime nagrade, plakete i priznanja. I usput mu zahvale. Čak je i PFS bio tamo.

Nisam bio tamo i ne igram košarku, osim ako ne treba smeće počistiti krpom zvanom jupidu.

Ali, bio sam u Sinju na mma turniru od Znaora i bio je sasvim pristojan event. I poslje ugodno druženje na after partyu.

Edited by user Sunday, March 19, 2017 2:54:23 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bruce lee  
#147 Posted : Sunday, March 19, 2017 10:34:39 AM(UTC)
bruce lee

Was thanked: 540 time(s) in 305 post(s)
Napisao sam u postu da im plati jer Cikatic i njegovi nizozemski prijatelji dolaze svake godine.
Ulaz je bio besplatan, svi koji su bili u dvorani su došli sa nekim klubom ili borcem. Nisam sigurna je li osim mene bio ijedan obični gledatelj.
problem je što vi želite pobjedit, to je ta igra između vas i publike
Reaktivac  
#148 Posted : Sunday, March 19, 2017 11:13:24 AM(UTC)
Reaktivac

Napisao sam u postu da im plati jer Cikatic i njegovi nizozemski prijatelji dolaze svake godine.
Ulaz je bio besplatan, svi koji su bili u dvorani su došli sa nekim klubom ili borcem. Nisam sigurna je li osim mene bio ijedan obični gledatelj.

Mislim da ni oni nisu platili, već su bili ili plaćeni ili polaskani medijskom pažnjom. Bivši borci u pravilu se odazivaju na takve priredbe.

DjomlaKS  
#149 Posted : Monday, April 10, 2017 1:17:53 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 993 time(s) in 696 post(s)
Tata Slaven is back!!! Emocija18
Zatoichi  
#150 Posted : Tuesday, April 11, 2017 1:51:22 AM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 252 time(s) in 161 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

fufo,gdje ti je link?
il to da vratis topic u zivot 😀

Edited by user Tuesday, April 11, 2017 1:52:23 AM(UTC)  | Reason: Not specified

When you are dead, you don't know you are dead. It's difficult only for others. It's the same thing when you are stupid.
Reaktivac  
#151 Posted : Tuesday, April 11, 2017 8:58:21 AM(UTC)
Reaktivac

DjomlaKS  
#152 Posted : Tuesday, April 11, 2017 10:56:12 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 993 time(s) in 696 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

fufo,gdje ti je link?
il to da vratis topic u zivot 😀

Eto Rektum je stavio Emocija2
dr jupidu  
#153 Posted : Wednesday, April 12, 2017 11:04:53 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2729 time(s) in 2112 post(s)

heroj a ne zločinac
j67cWlyoj
http://proteos.hr/ - proteini kw prvaka
bero  
#154 Posted : Friday, April 21, 2017 11:40:46 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 4148 time(s) in 2541 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero  
#155 Posted : Friday, April 28, 2017 5:28:45 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 4148 time(s) in 2541 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Reaktivac  
#156 Posted : Friday, April 28, 2017 5:44:05 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
http://100posto.hr/news/nasli-smo-tatu-slavena-dok-drugi-ocajavaju-on-zivi-kao-da-nista-nije-bilo

KW ! :)

dr jupidu  
#157 Posted : Friday, April 28, 2017 7:03:27 PM(UTC)
dr jupidu

tata slaven je idealan presjednik kw-a....to nam je jedina šansa da nam org živne....... sposoban je za kradj.....pardon zaradu i zaradio bi za nas i za sebe.

a mogao bi odradit meč za titulu i rado bi radio meč protiv njega
j67cWlyoj
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
Reaktivac on 4/28/2017(UTC)
hamush  
#158 Posted : Friday, April 28, 2017 9:42:44 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1627 time(s) in 897 post(s)
UserPostedImage

stoke mu izblurali PRIDE OR DIE kapuljacu.
Emocija1
dr jupidu  
#159 Posted : Friday, April 28, 2017 11:05:27 PM(UTC)
dr jupidu

eto javno izazivam tatu slavena na mma meč 3 puta 5 min

karte bi planule a tatu bi poslao na spavanje za 3-4 minute

on mi je marketinški interesantan za razliku od dosadašnjih protivnika i nuđenih koje niko ne želi od djevojaka do sponzora

tata slaven je nesposoban za mma i razbio bi ga ko pičku

jasno prihod od svoje pobjede uplatio bi sebi humanitarno jer mi treba odmora na otoku u apartmanu s jacuzzijem i 3 kurve da bi se dobro osjećao
j67cWlyoj
thanks 2 users thanked dr jupidu for this useful post.
DoKoske on 4/28/2017(UTC), gosuasus on 4/29/2017(UTC)
dr jupidu  
#160 Posted : Friday, April 28, 2017 11:11:28 PM(UTC)
dr jupidu

tata slaven vs dr jupidu

karta 100 kn

sav prihod ide bolesnoj djeci Emocija1

navali narode
j67cWlyoj
Users browsing this topic
10 Pages«<678910>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.