Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

11 Pages«<56789>»
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#121 Posted : Friday, February 17, 2017 7:40:12 PM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 2618 time(s) in 2056 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Prostorija u rangu "Blagaj Fight Nighta"

poslije je ceremonijalna vaga.

jbt, fedor deblji nego ikad.

pa vratio se prvoj ženi pa sad skužila da mora kuhat jer ce je opet zamjenit kao nekad

Edited by user Friday, February 17, 2017 7:40:43 PM(UTC)  | Reason: Not specified

J4SofN36 67cWlyoj

magarac tko čita
thanks 2 users thanked dr jupidu for this useful post.
thelovacluka on 2/17/2017(UTC), Hendo on 2/17/2017(UTC)
DugoVecCitam  
#122 Posted : Friday, February 17, 2017 7:43:07 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1055 time(s) in 582 post(s)
Koliko kg imaju headlineri?
OH MAJK HI TEGD HIM, HI HRT HIM, HI IS TRAJING TO FINIS DIS...
thelovacluka  
#123 Posted : Friday, February 17, 2017 8:52:45 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 465 time(s) in 296 post(s)
nah, fedor je uvijek bio takav. ima vjerojatno kilu - 2 manje mišića, i kilu više masti. al to je više manje on uvijek bio.

f
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
bero  
#124 Posted : Friday, February 17, 2017 9:45:39 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3645 time(s) in 2199 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Koliko kg imaju headlineri?

http://www.profightstore...ilograma-tezi/25989.aspx
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS  
#125 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:19:15 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 765 time(s) in 536 post(s)
Zamastip se Fedor pravo.
U primeu je imao 106 dobrih kila, al tada je bilo meldonija i svaceg neceg. Kasnije je u americi s kvalitetnim treninzima ima 102-103 kg. Sad s ovim rekreacijskim pripremama ima 107 vidno zamascenih kila. Pocepat ce ga Mitrione!

Al svejedno, ja opet otezano disem i molim Boga da mu Fedor sve kosti polomi Pray
e.peace  
#126 Posted : Saturday, February 18, 2017 9:25:18 AM(UTC)
e.peace

Was thanked: 310 time(s) in 147 post(s)
Ja stvarno,ne vidim način kako ovakav fedor može pobjediti Mitrionea,jedino da se ovaj nikako nije pripremao.
Chiodo  
#127 Posted : Saturday, February 18, 2017 10:02:56 AM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 455 time(s) in 236 post(s)
Problem je i Mitrione što je gubio skoro od svakog tko nešto vrijedi,Schaub ga je ugušio.Stvarno nije neki kalibar.
Opet nakon Maldonada nitko ni u Fedora ne vjeruje ai opet da je toliko loš ne znam.

Edited by user Saturday, February 18, 2017 10:14:06 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 3 users thanked Chiodo for this useful post.
shadow on 2/18/2017(UTC), pjac on 2/18/2017(UTC), JDS on 2/18/2017(UTC)
thelovacluka  
#128 Posted : Saturday, February 18, 2017 10:47:01 AM(UTC)
thelovacluka

Mitrione ja jako zajeban i ooasan protivnik. Ne znam zasto bi trebalo gledati neke liste na internetu i ta sranja.

Treba samo malo razmisliti i ako se kužiš u sport vidis koja je situacija.

Mitrione je fizicki (brzina, visina, snaga) daleko ispred fedora. Ajde po brzini ne tolko, al sve ostalo. Kolko ja znam, sve njegove pobjede idu nokautom. To to nije vise u UFC ne znaci kurac o tome kakva je opasnost. To je nonsens, gledati po tome.

A jednome fedoru, ciji nacin borbe zadnjih nekoliko godina je mahanje rukama i headhunting, bez ikakvog fight IQa, je ovo katastrofa matchup.

Fedorova glava je u crkvi ,molitvama, politiki i povremeno na treningu gdje ga od ovih mladjih siguno niko ne pritišće ko sto bi ga trebalo, iz respekta prema legendi. Tehnicki nema ništa novog kod njega, i kampovi su mu postali kraci i lošiji i na posljetku, on se vise uzda u Boga nego u sebe u sportu. Tak se meni cini.

Svejedno, nadamo se, kak sam rekao, nekoj kratkoj, al efetkivnoj seriji udaraca, konacno više jednom rusenji i onda neki subb ili TKO. Samo da jos Bog prenese to fedoru na početku prve runde :)
thanks 1 user thanked thelovacluka for this useful post.
Đolo on 2/18/2017(UTC)
Đolo  
#129 Posted : Saturday, February 18, 2017 11:22:30 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 851 time(s) in 514 post(s)
Originally Posted by: thelovacluka Go to Quoted Post
Mitrione ja jako zajeban i ooasan protivnik. Ne znam zasto bi trebalo gledati neke liste na internetu i ta sranja.

Mitrione je fizicki (brzina, visina, snaga) daleko ispred fedora. Ajde po brzini ne tolko, al sve ostalo. Kolko ja znam, sve njegove pobjede idu nokautom. To to nije vise u UFC ne znaci kurac o tome kakva je opasnost. To je nonsens, gledati po tome.

A jednome fedoru, ciji nacin borbe zadnjih nekoliko godina je mahanje rukama i headhunting, bez ikakvog fight IQa, je ovo katastrofa matchup.

Fedorova glava je u crkvi ,molitvama, politiki i povremeno na treningu gdje ga od ovih mladjih siguno niko ne pritišće ko sto bi ga trebalo, iz respekta prema legendi. Tehnicki nema ništa novog kod njega, i kampovi su mu postali kraci i lošiji i na posljetku, on se vise uzda u Boga nego u sebe u sportu. Tak se meni cini.

Svejedno, nadamo se, kak sam rekao, nekoj kratkoj, al efetkivnoj seriji udaraca, konacno više jednom rusenji i onda neki subb ili TKO. Samo da jos Bog prenese to fedoru na početku prve runde :)

+1
Dam se kladit da 90% ljudi ovdje nije gledalo vise od dva meca od Mitrione-a,pa zato se valjda prica da nije neki poseban borac,ali Mitrione je zapravo prilicno kvalitetan borac. Kak i kazes,brz velik jak udarac,ima jako dobru tehniku udaranja za teskasa,pokretan je i fluidan udarac,sigurno tehnicki je nivo iznad Fedora u stojci po meni,a i velike vecine udaraca u teskoj. Sad tesko je procijenit situaciju klinca s ovakvim Fedorom,ali nadat cu se najboljem i mislim da Fedor moze to dobit al nikako lagan mec za Fedora nit lagan protivnik. Mitrione ima i dobru distancu,ima dobre kvalitete u stojci.

Nadam se da Fedor je koliko toliko spreman i da se ne bori prek kurca. Taj mec sa Maldonadom svi spominju ko ovce osim lucky puncha i one minutne serije u prvoj rundi Maldonado nije nis napravio,i uzdrmani potreseni Fedor ga je lakocom iskontroliro ostatak meca, koliko god da nije bila nesto posebna izvedba i nije bio neki kalibar protivnika, nema nikakve sumnje nakon tog meca da bi Fedor 9 od 10 borbi bez problema ikakvih rjesio Maldonada, dogadjalo se i drugim velikim borcima da ih neko losiji zakaci necim.
gosuasus  
#130 Posted : Saturday, February 18, 2017 11:59:33 AM(UTC)
gosuasus

Man
Croatia

Was thanked: 339 time(s) in 220 post(s)
zajeban je mitar do jaja, crni su najbolji za stojku ta nizozemsko američka škola kickboxa, svi dugi swingovi i naučeni da ne žmire u kontrama kako ih pola to radi. kvote drže realno stanje sad
Chiodo  
#131 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:07:12 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Mitrione je brz i to dosta za teškaša prvo a drugo realno izgubio je od svakog tko vrijedi dosada i parter mu je rupa žestoka.To su činjenice i sve drugo je nagađanje a tu je sve moguće.
Neki su za njega čuli tek sad a ja ga pratim od Tufa.

Edited by user Saturday, February 18, 2017 12:07:55 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Chiodo  
#132 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:10:25 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

I te gluposti koje opet đolo piše da ko ovce spominjemo Maldonada to je baš u njegovom rangu a ne vidi jasnu činjrnicu da svi Mitrione vide ko favorita a ne bi da je pregazio Maldonada Za nas koji duže pratimo zna se da uvijek govore vrijediš koliko si u zadnjoj borbi,eto Bispingove najdraže koju je ponovio nekoliko puta.
shadow  
#133 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:23:07 PM(UTC)
shadow

Was thanked: 23 time(s) in 18 post(s)
Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post
I te gluposti koje opet đolo piše da ko ovce spominjemo Maldonada to je baš u njegovom rangu a ne vidi jasnu činjrnicu da svi Mitrione vide ko favorita a ne bi da je pregazio Maldonada Za nas koji duže pratimo zna se da uvijek govore vrijediš koliko si u zadnjoj borbi,eto Bispingove najdraže koju je ponovio nekoliko puta.

To je Bisping nakon pobjede sa Andersonom rekao.Ima u tome istine ponekad.

Fedor je malo tu podcjenjen ali ima razloga s obzirom koliko ie malo unutra.Veliko je ime ali bori se poluangažiran.

Da je izgledao sjajno u zadnjim borbama ne bi nitko ni dovodio pobjedu u pitanje.
thelovacluka  
#134 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:33:44 PM(UTC)
thelovacluka

Mitrione je brz i to dosta za teškaša prvo a drugo realno izgubio je od svakog tko vrijedi dosada i parter mu je rupa žestoka.To su činjenice i sve drugo je nagađanje a tu je sve moguće.

problem je fedorovo izdrkavanje po ringu u zadnjih nekoliko godina :D on se UOPĆE ne bori ko nekad. totalno ograničeno samo ide na nokaut pa ako Bog blagoslovi....
pjac  
#135 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:34:39 PM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 20 time(s) in 12 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post

+1
Dam se kladit da 90% ljudi ovdje nije gledalo vise od dva meca od Mitrione-a,pa zato se valjda prica da nije neki poseban borac,ali Mitrione je zapravo prilicno kvalitetan borac. Kak i kazes,brz velik jak udarac,ima jako dobru tehniku udaranja za teskasa,pokretan je i fluidan udarac,sigurno tehnicki je nivo iznad Fedora u stojci po meni,a i velike vecine udaraca u teskoj. Sad tesko je procijenit situaciju klinca s ovakvim Fedorom,ali nadat cu se najboljem i mislim da Fedor moze to dobit al nikako lagan mec za Fedora nit lagan protivnik. Mitrione ima i dobru distancu,ima dobre kvalitete u stojci.

Mislim da iznosiš paušqlne procjene o ljudima.Mitrione nije tako nepoznat da ga ljudi nisu gledali .Možda gledaš po sebi ako te ne interesira ali većina je sigurno gledala sve borbe jer du ionako sve iz Ufc.

thanks 6 users thanked pjac for this useful post.
Hendo on 2/18/2017(UTC), Chiodo on 2/18/2017(UTC), shadow on 2/18/2017(UTC), Montana Joe on 2/18/2017(UTC), Shakal* on 2/18/2017(UTC), Jarac on 2/18/2017(UTC)
Chiodo  
#136 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:49:47 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

problem je fedorovo izdrkavanje po ringu u zadnjih nekoliko godina :D on se UOPĆE ne bori ko nekad. totalno ograničeno samo ide na nokaut pa ako Bog blagoslovi....

Pazi nitko ni ne govori da je Fedot top.To nije već 5-6 godina ak ne i više.
Samo Mitrione ima isto dosta rupa i da je Fedor imalo ozbiljan to bi iskoristio.
Realno je zbog tog po meni 50% za oboje i ako mi nekaj govori da bi nas mogao iznenadit ugodno.Možda nostalgija samo.
thelovacluka  
#137 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:28:41 PM(UTC)
thelovacluka

Samo Mitrione ima isto dosta rupa i da je Fedor imalo ozbiljan to bi iskoristio.
Realno je zbog tog po meni 50% za oboje i ako mi nekaj govori da bi nas mogao iznenadit ugodno.Možda nostalgija samo.

ima rupe mitrione, al po SVEMU št je Fedor pokazao zadnjih godina, on više nije na nivou da to iskoristi, kužiš.

pa mitrione se konstantno borio s mrcinama. u zadnjih 7 ima 5 pobjeda i to sve nokautom u 1. rundi. (samo jedna ne) i to protiv mrcina. bez obzira kaj nisu top 3 klasa po ne znam kojim listama nerd novinara. gle na kakvom je nizu Lewis. sigurno nije za zajebavati se. to samo dokaz da se ljestvice ne smiju uzimati zdravo za gotovo.

a fedor se borio s puuuno slabijom konkurencijom i to zadnje dobio dobre batine. i opet se vidjelo kako se više ne prilagođava tijeku borbe.

uglavnom , ja velim 60:40 Mitrione.
dr jupidu  
#138 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:37:05 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 2618 time(s) in 2056 post(s)
razočarao me fedor..ok da udje u crkvu i moli da nebude ozjeda..općenito...al kazat da moli za pobjedu..ccc
J4SofN36 67cWlyoj

magarac tko čita
Chiodo  
#139 Posted : Saturday, February 18, 2017 2:01:52 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

ima rupe mitrione, al po SVEMU št je Fedor pokazao zadnjih godina, on više nije na nivou da to iskoristi, kužiš.

pa mitrione se konstantno borio s mrcinama. u zadnjih 7 ima 5 pobjeda i to sve nokautom u 1. rundi. (samo jedna ne) i to protiv mrcina. bez obzira kaj nisu top 3 klasa po ne znam kojim listama nerd novinara. gle na kakvom je nizu Lewis. sigurno nije za zajebavati se. to samo dokaz da se ljestvice ne smiju uzimati zdravo za gotovo.

a fedor se borio s puuuno slabijom konkurencijom i to zadnje dobio dobre batine. i opet se vidjelo kako se više ne prilagođava tijeku borbe.

uglavnom , ja velim 60:40 Mitrione.

Ja velim 50-50 upravo radi Fedora.Da je imalo ozbiljnije unutra bilo bi 95%.

Opet nije Mitrione dobio nikad nekog rangiranog iz top 10 i kad god su mu to dali za protivnika pao je .Tu govorim samo činjenice.

Mitrione je dosta jak i brz za teškaša i na nogama sigurno solidan ,Fedor bi ionak trebao imat drugi pristup neg iz zadnje borbe.Samo tako i može do pobjede.

Kad god je netko išao sa Mitrioneom na šaketanje izgubio je i tu je on dosta dobar.

Jbg ne bori se sa Werdumom pa da ga otpišemo.

Edited by user Saturday, February 18, 2017 2:02:57 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thelovacluka  
#140 Posted : Saturday, February 18, 2017 2:25:39 PM(UTC)
thelovacluka

to da sve ovisi o fedoru, tu se slažem. mogao bi popušiti bezveze, a ima i kapacitet da dobije borbu na svoj mlin. definitivno zanimljiva borba
Users browsing this topic
11 Pages«<56789>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.