Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

932 Pages«<900901902903904>»
Options
Go to last post Go to first unread
bero  
#18021 Posted : Friday, February 17, 2017 4:57:03 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3813 time(s) in 2307 post(s)
Slavilo se, imas i murale po zidovima (putin i trump, i ispod natpis Kosovo je Srbija)

:D

A ne znas kojeg od njih vise zaboli i za srbiju i za kosovo :D

Edited by user Friday, February 17, 2017 4:57:45 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DugoVecCitam  
#18022 Posted : Friday, February 17, 2017 5:15:11 PM(UTC)
DugoVecCitam

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1081 time(s) in 599 post(s)
@Djomla-Sto se djela po ulici tice,a pri tome ne mislim na sake, Knele moze samo biti "Beogradski Joco" a ne obrnuto. Emocija1
Dok je Knele u dva revolveraska obracuna izvuko deblji kraj, Joco je...Ma zapravo, kako mnogi govore "Bolje ne pisati i pricati sta je sve ucinio". Netko je jednom prilikom napisao da je ubio vise ljudi u tim obracunima, nego sto je imao godina.
OH MAJK HI TEGD HIM, HI HRT HIM, HI IS TRAJING TO FINIS DIS...
DjomlaKS  
#18023 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:41:48 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 852 time(s) in 588 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
@Djomla-Sto se djela po ulici tice,a pri tome ne mislim na sake, Knele moze samo biti "Beogradski Joco" a ne obrnuto. Emocija1
Dok je Knele u dva revolveraska obracuna izvuko deblji kraj, Joco je...Ma zapravo, kako mnogi govore "Bolje ne pisati i pricati sta je sve ucinio". Netko je jednom prilikom napisao da je ubio vise ljudi u tim obracunima, nego sto je imao godina.

Neupitno je da je Joca imao mnogo vise skalpova nego Knele za kojeg se spekulira da li je uopce oladio ikog. No po mom misljenju to ne igra neku ulogu.
Bio je ovaj Joca zeznut, talijanski boss ga uzeo pod svoje okrilje, dobio auto i ostale skupe poklone. Navodno su on i njegova ekipa po Europi vrsili razne egzekucije(vjerovatno po potrebi doticnih bosova)a kamoli u domacinstvu. Uistinu je bio netko i nesto te bi se dalo raspravljat izmedju njega i Kneleta. Ovaj je bio mlada verzija Srecka Kalinica al Knele je ipak bio jace ime, ponajvise zbog svog poznanstva veceg djela podzemlja.
Ono sto se meni ovako na prvu kod njega nije dopalo je taj stil. Frajer se oblacio kao kakav cirkusant te vjesao po sebi sve zlato koje je nasao. Znaci nepotrebno privlacenje paznje i forsiranje sile ondje gdje nije potrebno, a kao takav sam od sebe stvaras pokretnu metu.
Ne znam bas tocno kako se moda(i ponasanje)gledala devedesetih al ako mene pitas sve to kurcenje po ulici, nabijanje 3-4 trenerke, silni lanci po vratu, pa onda zelja krimosa da se pojavljuju na naslovnicama, u medijima itd. je vise znak neke nesigurnosti i nezrelosti, pa cak i straha, nego nekog mangupstva.
Svaki pravi krimos koji zeli postat nesto ozbiljnije mora teziti eleganciji i stilu(nevezano samo za modu)tako da svojom pojavom prvo izazove postovanje a tek onda strahopostovanje. Joca pak djeluje kao neki divljak od kojeg bjezis kad ga vidis na ulici, a zna se kako takvi zavrse.
DjomlaKS  
#18024 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:54:10 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Nego di su bero i ostali Pernaroljupci? Kako je moguce da su propustili mozda najveci(iako ih ima)gaf doticnog? Lik trazio 800 kn za pojavljivanje ampa se kasnije izvlacio da je to u humanitarne svrhe Emocija18 Emocija18 Emocija18.
Pa koji k.... mozes pomoc sa 800 kn zicajuc studente Brick wall
No iskreno nije to vise toliko ni zanimljivo jer kad bi se non stop isprdavali s njim mogli bo komotno preimenovat ovu temu iz "aveti" u "Pernarave avanture". Ono sto mene brine je kako nakon svega jos uvijek ima hrpa idiota diljem lijepe nase koji i dalje favoriziraju defitivno najveceg debila koji je krocio u hrvatski sabor? Pod hitno povlacim ono sto sam rekao za srpske medije jer dok imamo ovakve debile i one koji ga prate, nemamo se pravo nikome rugat.
Ono sto jos vise brine su ovi srednjoskolci koji mu danima salju podrsku. Za ocekivati ja da u ovim bespucima interneta i modernijih skolovanja dolaze sve pametnije generacije, no meni se cini da upravo stasava jedna nova vrsta debila koji bi i od svejedno lose drzave mogli napravit totalno sranje.

Moram se hitno javit starom i zahvalit mu sto me batinjao cijelo djetinjstvo, jer da nije bilo svete batine mozda bih i ja ispao ovakav:
UserPostedImage
DoKoske  
#18025 Posted : Saturday, February 18, 2017 2:17:15 AM(UTC)
DoKoske

Was thanked: 1154 time(s) in 492 post(s)
Ma to je majcica priroda. Mene stari nije taknuo nikad pa nisam takav retard (ili se tjesim da nisam 😅)
wash your feminine side clean off
Kristijan  
#18026 Posted : Saturday, February 18, 2017 4:24:29 AM(UTC)
Kristijan

Was thanked: 274 time(s) in 182 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Slavilo se, imas i murale po zidovima (putin i trump, i ispod natpis Kosovo je Srbija)

Ne znam na kakvu vrstu slavlja ti mislis, ali nidje veze izmedju murala i slavlja po ulicama, ocemo FOTO VIDEO
Zar jutarnji ne bi stavio da imaju.
DjomlaKS  
#18027 Posted : Saturday, February 18, 2017 8:44:27 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: Kristijan Go to Quoted Post

Ne znam na kakvu vrstu slavlja ti mislis, ali nidje veze izmedju murala i slavlja po ulicama, ocemo FOTO VIDEO

Ja sam cini mi se nesto vidio, al sad vec nisam siguran. Mozda bas nasi mediji malo trolaju.
Ako je tako jbg izvinite Emocija25
Losh  
#18028 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:26:23 PM(UTC)
Losh

Serbia

Was thanked: 1247 time(s) in 663 post(s)
Jeste slavilo se, bilo milion ljudi na ulici, vagtromet i to ... Pusti sere Bero. Djubre od novina Vucicev blic, informer i druge gluposti favorizovali Trampa , kao da ce nam njegova pobeda doneti ne znam ni ja sta. Informer platio bilbord, pise cestitamo Trampe Srbine :D I taj mural je finansirala kancelarija za Kosovo. A ovako obican narod bas boli k.
thanks 2 users thanked Losh for this useful post.
DoKoske on 2/18/2017(UTC), bero on 2/18/2017(UTC)
bero  
#18029 Posted : Saturday, February 18, 2017 12:59:59 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: Kristijan Go to Quoted Post

ma ne mislim na masovna slavlja po ulicama, ali se slavilo u glavama.
pa gledaj komentare srba po netu, trump im je svetinja veca od putina :D

- dr jupidu
DjomlaKS  
#18030 Posted : Saturday, February 18, 2017 2:38:00 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: Losh Go to Quoted Post
Jeste slavilo se, bilo milion ljudi na ulici, vagtromet i to ... Pusti sere Bero. Djubre od novina Vucicev blic, informer i druge gluposti favorizovali Trampa , kao da ce nam njegova pobeda doneti ne znam ni ja sta. Informer platio bilbord, pise cestitamo Trampe Srbine :D I taj mural je finansirala kancelarija za Kosovo. A ovako obican narod bas boli k.

+1

Na dosta stranica se primijeti kako se vasa vecina isprdava(ona normalna)s Vucicem, al je tragikomicno slusat kad se solidna vecina krene hvalisat o njemu,Rusiji, sad i Trumpu itd.
No dobro, mi stujemo Pernara tako da bi se mogli malo poklopit usima 😅
bero  
#18031 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:18:31 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: DoKoske Go to Quoted Post
Ma to je majcica priroda. Mene stari nije taknuo nikad pa nisam takav retard (ili se tjesim da nisam 😅)

batina je iz raja izašla.
ni mene stari nije tukao, zato i jesam asshole :))

al me pokojna baka znala s kuhačom Emocija18
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
DoKoske on 2/19/2017(UTC)
bero  
#18032 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:20:47 PM(UTC)
bero

ne seri, imaš doma oltar s Putinom.

zovete Ruse braćom a nemate veze sa slavenima:

UserPostedImage

Puj, fake bitches!

- dr jupidu
Losh  
#18033 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:22:18 PM(UTC)
Losh

Serbia

Kod nas je inace ludnica, Vucic prso skroz, nije ni godinu dana premijer sad se kandiduje i za predsednika a grobar se tesko miri sa tim... Haos.
U Srbiji ima normalnih mozda 60% ljudi. Velika vecina tog procenta je u urbanim delovima. Imam familiju u planinama, za njih je Vucic Bog. Jedva sklapaju kraj sa krajem, leba nemaju al procita u informeru da je Putin dao Vucicu neki avion i on upadne u trans, ne mora ni da jede vise. E sad ovaj "normalan" deo Srbije konta sve ali nece da glasaju, jbg kao bili su svi, svi su lopovi bla bla a ovi Vucicevi su u 07h ujutru ispred glasackog mesta. Ako je u pitanju nepokretna baba od sto godina ima da je donesu da glasa.
Vucko drzi sve medije, kako televizije tako i novine.
Pice rijaliti programi, narod gleda. U pauzama rijalitija iskoci Vucic i kaze kao ne verujem koliko nam dobro ide, kakva Svajcarska i to ...
Pa ubace malo Putina, eto sad odjednom i Trampa i to ova krezuba gulija guta sve. A zive nikad gore. Ipak smo mi blizi Aziji, kakva kurceva evropa... Mislim na mentalitet i to. Ako je Danac level 10 , kozojeb iz Sirije level 1, Slovenija mozda 7 , Srbija je 3.
thanks 2 users thanked Losh for this useful post.
Seded on 2/18/2017(UTC), ksian on 2/18/2017(UTC)
bero  
#18034 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:25:18 PM(UTC)
bero

Kod nas je inace ludnica, Vucic prso skroz, nije ni godinu dana premijer sad se kandiduje i za predsednika a grobar se tesko miri sa tim... Haos.
U Srbiji ima normalnih mozda 60% ljudi. Velika vecina tog procenta je u urbanim delovima. Imam familiju u planinama, za njih je Vucic Bog. Jedva sklapaju kraj sa krajem, leba nemaju al procita u informeru da je Putin dao Vucicu neki avion i on upadne u trans, ne mora ni da jede vise. E sad ovaj "normalan" deo Srbije konta sve ali nece da glasaju, jbg kao bili su svi, svi su lopovi bla bla a ovi Vucicevi su u 07h ujutru ispred glasackog mesta. Ako je u pitanju nepokretna baba od sto godina ima da je donesu da glasa.
Pice rijaliti programi, narod gleda. U pauzama rijalitija iskoci Vucic i kaze kao ne verujem koliko nam dobro ide, kakva Svajcarska i to ...
Pa ubace malo Putina, eto sad odjednom i Trampa i to ova krezuba gulija guta sve. A zive nikad gore. Ipak smo mi blizi Aziji, kakva kurceva evropa... Mislim na mentalitet i to. Ako je Danac level 10 , kozojeb iz Sirije level 1, Slovenija mozda 7 , Srbija je 3.

Svugdje je tako, bez obzira o zemlji.
Populisti osvajaju pasivne krajeve i neuk narod.

- dr jupidu
Hendo on 2/19/2017(UTC)
bero  
#18035 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:30:33 PM(UTC)
bero

Emocija18

pussy lips rules
- dr jupidu
ksian on 2/18/2017(UTC)
Losh  
#18036 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:33:47 PM(UTC)
Losh

Serbia

Kako Danska nije takva Emocija1
Realno, kod nas jos ima gomila nepismenih ljudi, ne znaju prave vrednosti i dalje su u1 8. veku i sve nesto kao ponosan on. Nebeski narod Emocija1 A ovamo ima podatak kad smo bili pod okupacijom nemacke, bilo kao ocinkari komsiju i to. Izdali nemci saopstenje da vise ne salju prijave jer ne mogu da postignu da ih obrade/provere. Toliko o tome...
thanks 1 user thanked Losh for this useful post.
DjomlaKS on 2/18/2017(UTC)
bero  
#18037 Posted : Saturday, February 18, 2017 3:37:46 PM(UTC)
bero

Kako Danska nije takva Emocija1
Realno, kod nas jos ima gomila nepismenih ljudi, ne znaju prave vrednosti i dalje su u1 8. veku i sve nesto kao ponosan on. Nebeski narod Emocija1 A ovamo ima podatak kad smo bili pod okupacijom nemacke, bilo kao ocinkari komsiju i to. Izdali nemci saopstenje da vise ne salju prijave jer ne mogu da postignu da ih obrade/provere. Toliko o tome...

Pa naravno, susjed navija da susjedu krepa krava :D
Svi smo isti.

Spominješ Dansku. Istina, skandinavci su danas najnapredniji i najkulturniji narod na svijetu. A nekoć su bili najveći poganski divljaci u Europi, poharali ju uzduž i poprijeko i ubijali i silovali sve što se kreće.
Ako su takvi postali pojam kulture, valjda ćemo i jednog dana Emocija18

- dr jupidu
Losh  
#18038 Posted : Saturday, February 18, 2017 4:02:18 PM(UTC)
Losh

Serbia

Hocemo naravno, za 200 godina. Oni ce do tad da nasele Mars.
thanks 1 user thanked Losh for this useful post.
bero on 2/18/2017(UTC)
Zatoichi  
#18039 Posted : Saturday, February 18, 2017 4:16:17 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 167 time(s) in 100 post(s)
Jel prati iko ovo sranje sa sjevernom koreom....ovaj kim young un prvo ubio strica,sad i polubrata.....no family love jebote.....gledam video gdje krme sjedi i gleda test neke rakete a ovi generali pljescu oko njega nezna se koji lupa jace rukama......katastrofa
When you are dead, you don't know you are dead. It's difficult only for others. It's the same thing when you are stupid.
DjomlaKS  
#18040 Posted : Saturday, February 18, 2017 4:20:30 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Kad si vec ovo spomenuo evo kakvo trenutno iskustvo prozivljavam s jednim radnim kolegom iz Srbije, rodjen i odrastao negdje pokraj Nisa, kako su mi drugi objasnilo bas u nekoj selendri. Lik je vjerovatno najveci debil kojeg sam upoznao u zivotu, vjerovatno oglupio bas citajuci te medije. Rusiju ne ispusta iz usta a dok govori o njima samo sto mu sline ne poteku na usta. Onda se nadoveze u Turcima kako ce ih Rusi zgazit itd. Svrsava na price o novim avionima,Vucicu,stalno dicenje Srbijom, te spominje da stize jos tenkova a onda ce Kosovo najebat, valjda jer je to jos jedini front gdje se moze ratovat...uglavnom stalno ta neka prica o sili i velicini kao da slusas klinca koji nije svjestan koji je vijek.
Nebi to bilo nista posebno da taj frajer ne zivi vec 16 godina u Njemackoj te prica 7-8 jezika(sto tecno sto povrsno). Pa se stvarno zapitam kako covjek moze ostat tako primitivan?

Drugi primjer je pak pozitivan. Covjek iz okolice Beograda koji je dosao zivjeti u Hercegovinu mi je postao jedan od najboljih prijatelja. Skupa smo radili, i osim sto je jebeno simpatican covjek je gospodin samo takav. Danima mozes pricati sa njim a da ne cujes neku glupost ili neko furanje na nacionalizam.
Naravno, kad upoznam nekog iz Beograda ne treba mi puno da krenem zapitkivat o svojim "Knele fantazijama" na sto je pn uglavnom odmahnjivao rukom nazivajuci ih idiotima i sl. sto mi se nebi svidjelo Emocija18

Users browsing this topic
932 Pages«<900901902903904>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.