Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

904 Pages«<900901902903904>
Options
Go to last post Go to first unread
DugoVecCitam  
#18021 Posted : Wednesday, February 15, 2017 12:25:52 AM(UTC)
DugoVecCitam

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1055 time(s) in 582 post(s)
Od raka se raspali...
OH MAJK HI TEGD HIM, HI HRT HIM, HI IS TRAJING TO FINIS DIS...
DjomlaKS  
#18022 Posted : Wednesday, February 15, 2017 12:57:26 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 765 time(s) in 536 post(s)
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Srbi su najstariji i najbolji narod u vasioni, pa je red da imaju i najjaču mafiju Emocija1

Na spomenutoj stranici, najvise pretjeruju oko nekih mangupa koji su bili i sportasi. Tako za likove koji imaju 3-4 meca u evidenciji, pisu da imaju par stotina.
Nedavno su za jednoga pisali da je prebio Parlova, naravno nigdje nisam mogao naci da se mec odrzao.

Haha prejaki su, inace za ovog Kizu su prije pisali da ima stotine meceva, svjetski prvak, mislim cak i bez poraza, i na kraju napisu da je sa Kristijanom imao tucu na sake koja je bila nerjesena, nedodirljivi svjetski prvak ima nerjeseno sa Kristijanom na sake haha. Admin je neki klinac napaljen na kriminal i na tucnjave, pa voli lovacke price :)

+1

Ja ih pratim vec neko vrijeme. Tu i tamo izbace nesto zanimljivo al brate seru li ga seru. Onaj iz Puls Asfalta je bio puno bolji.

Citao sam nedavno kad su pisalo da je ovaj Kiza velik prvak bio a onda mec s Kristijanom ispao nerijesen d'oh!
I fakat je najjace ovo svak se sa svakim tukao a svi neporazeni Emocija18 Emocija18 Emocija18
Giska kao najjaci bio, onda Gidra(koji je uistinu bio velik sportas) al eto u njihovom medjusobnom mecu nije bilo pobjednika...

Nesto mi se nedavno urezalo u glavu. Sjecam se kad je u Dosijeu jedan lik opisivao nekog klinca koji se sa 15-16 godina poceo igrat Robin Hooda, te naglasio da je on bio primjer u kakvoj su se iskrivljenoj slici drzave nalaziilo mladici. Sacikao krimanalce te im krao lovu pritom ih ranjavajuci svaki put. Naravno nije dugo trebalo da ga ulove, izmuce do smrti i ostave da obliznjem smetlistu.
I onda citam na ovoj stranici "najmladja legenda", "strah i trepet za kriminalce", "vjecna mu slava" itd...
Bas ono jadno da ne moze biti jadnije, koliko se odredjeni likovi furaju na pogresno doba iskrivljujuci sve sto se iskriviti moze
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
JDS on 2/15/2017(UTC), DoKoske on 2/18/2017(UTC)
DugoVecCitam  
#18023 Posted : Wednesday, February 15, 2017 5:33:45 PM(UTC)
DugoVecCitam

Mali Mare se zvao. S nepunih 18 je zaista tada bio najopasniji tip u jednom dijelu Bg (Dorcol).
bero  
#18024 Posted : Wednesday, February 15, 2017 7:19:20 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 3645 time(s) in 2199 post(s)
http://www.independent.c...telligence-a7577221.html

plakanje Emocija18

oće Hitler dobit posthumno nagradu za širenje ljubavi i tolerancije? Emocija18
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
hamush on 2/16/2017(UTC)
DjomlaKS  
#18025 Posted : Thursday, February 16, 2017 1:15:53 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Mali Mare se zvao. S nepunih 18 je zaista tada bio najopasniji tip u jednom dijelu Bg (Dorcol).

Ma bio je da ne kazem sta. Jos jedan u nizu kvazi kriminalaca koji je previse citao tadasnje tabloide pa se ufurao.
Decko izigravao mangupa jako kratko vrijeme, uneo malo nemira medju krimose na tom prostoru jer nisu odmah skuzili koji se vrag dogadja i tko ih pljacka ostavljajuci ih propucane(vecinom po nogama). Nije im dugo trebalo da shvate o cemu se radi, uhvate maloga, izmuce ga i ostave ko psa da ugine na obliznjem smetlistu.
E to je prica koju ne vrijedi pricat i prava slika tadasnje lazne zablude!

Inace, vec sam rekao da na neki nacin respektiram one koji uspiju okrenut lovu(ilitiga postic nesto) prkoseci drzavnom sistemu i opcenito drustvu. Ali bas sto se tice tih famoznih devedestih smatram da je veci dio toga fake. Vecina tih opjevanih legendi su u biti klinci oko 20-ak godina koji su se nafurali na filmove i na starije kolege kriminalce koje su hvalevrijedne srpski mediji uzdigli u nebesa kao neke sportiste. "Vidimo se u citulji" je odlicno pokazao o kakvoj se zabludi radi jer su vecina sudionika bili debili koji se nadmecu na naslovnicama poput starleta, od vozdovackih klinaca kojima je bio jeben potez uslikat se kraj protivnikovog auta, Golubovica bisera, do debila Grebenarevica koji je pucao samo da bi postao poznat(zamisli logike)!

Izbacile su devedeste dosta kriminalaca vrijednoh spomena, al ove kvazi-kriminalce(kao inovaj Maro)od 20-ak g. koji su ginuli da bi se docepali naslovnica je suludo spominjat. A bas se njih cesto spominje kao nekakve legende...
Kao sto je rekao Bata, "nitko od njih ne ume da radi ili da stvori pare, najjeftije im je da nabave tetejac ili skorpion te da pucaju, a da ih sve skupa istreses ne mozes naci 10km"
fist  
#18026 Posted : Thursday, February 16, 2017 8:27:10 AM(UTC)
fist

Was thanked: 754 time(s) in 431 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Ma bio je da ne kazem sta. Jos jedan u nizu kvazi kriminalaca koji je previse citao tadasnje tabloide pa se ufurao.
Decko izigravao mangupa jako kratko vrijeme, uneo malo nemira medju krimose na tom prostoru jer nisu odmah skuzili koji se vrag dogadja i tko ih pljacka ostavljajuci ih propucane(vecinom po nogama). Nije im dugo trebalo da shvate o cemu se radi, uhvate maloga, izmuce ga i ostave ko psa da ugine na obliznjem smetlistu.
E to je prica koju ne vrijedi pricat i prava slika tadasnje lazne zablude!

Inace, vec sam rekao da na neki nacin respektiram one koji uspiju okrenut lovu(ilitiga postic nesto) prkoseci drzavnom sistemu i opcenito drustvu. Ali bas sto se tice tih famoznih devedestih smatram da je veci dio toga fake. Vecina tih opjevanih legendi su u biti klinci oko 20-ak godina koji su se nafurali na filmove i na starije kolege kriminalce koje su hvalevrijedne srpski mediji uzdigli u nebesa kao neke sportiste. "Vidimo se u citulji" je odlicno pokazao o kakvoj se zabludi radi jer su vecina sudionika bili debili koji se nadmecu na naslovnicama poput starleta, od vozdovackih klinaca kojima je bio jeben potez uslikat se kraj protivnikovog auta, Golubovica bisera, do debila Grebenarevica koji je pucao samo da bi postao poznat(zamisli logike)!

Izbacile su devedeste dosta kriminalaca vrijednoh spomena, al ove kvazi-kriminalce(kao inovaj Maro)od 20-ak g. koji su ginuli da bi se docepali naslovnica je suludo spominjat. A bas se njih cesto spominje kao nekakve legende...
Kao sto je rekao Bata, "nitko od njih ne ume da radi ili da stvori pare, najjeftije im je da nabave tetejac ili skorpion te da pucaju, a da ih sve skupa istreses ne mozes naci 10km"

Nakon ovog posta, krajnje je vrijeme da promijeniš avatar, napokon si došao pameti i prestao biti fasciniran tim probisvjetima

DjomlaKS  
#18027 Posted : Thursday, February 16, 2017 1:42:27 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Nakon ovog posta, krajnje je vrijeme da promijeniš avatar, napokon si došao pameti i prestao biti fasciniran tim probisvjetima

Knele je druga prica Emocija18
Salim se, al gle nije da se ja furam ili sta vec na te krimose 90-ih, pogresan se dojam stekao. samo mi je iz meni neobjasnjivih razloga zanimljivo citat i gledat silne krimi dokumentarce. Nista posebno.
Jbg i meni je jako cudno kad vidim tamo u topicu "sta pratite..." sta sve nasi forumasi gledaju, tako da...
O ukusima se ne raspravlja, a sto se avatara tice, s obzirom da mi je pravi idol na pauzi i trola sa Floydom onda ce ovaj lazni ostat jos jedno vrijeme Emocija37

bero  
#18028 Posted : Thursday, February 16, 2017 5:26:30 PM(UTC)
bero

http://www.jutarnji.hr/v...edio-hladan-tus/5643099/

mislim da sa sigurnošću možemo ustvrditi da je pukla ljubav između srba i trumpa Emocija18
- dr jupidu
DugoVecCitam  
#18029 Posted : Thursday, February 16, 2017 6:45:20 PM(UTC)
DugoVecCitam

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Knele je druga prica Emocija18
Salim se, al gle nije da se ja furam ili sta vec na te krimose 90-ih, pogresan se dojam stekao. samo mi je iz meni neobjasnjivih razloga zanimljivo citat i gledat silne krimi dokumentarce. Nista posebno.
Jbg i meni je jako cudno kad vidim tamo u topicu "sta pratite..." sta sve nasi forumasi gledaju, tako da...
O ukusima se ne raspravlja, a sto se avatara tice, s obzirom da mi je pravi idol na pauzi i trola sa Floydom onda ce ovaj lazni ostat jos jedno vrijeme Emocija37

Mali Mare je djelovao sam, nije imao jaku pozadinu. Kneleta su stitili Giska,Beli,Majmun,Darko Asanin. Po meni onda MM imao puno veca muda i srce nego Knele.
Inace, proguglaj 'Joco Vujicic'. Daleko najludji i najopasniji od tih 'klinaca'.
e.peace  
#18030 Posted : Thursday, February 16, 2017 7:05:59 PM(UTC)
e.peace

Was thanked: 310 time(s) in 147 post(s)
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/trump-opalio-veliki-samar-srbiji-njegovu-pobjedu-danima-su-slavili-u-beogradu-lijepili-plakate-s-njegovim-likom-a-sada-je-uslijedio-hladan-tus/5643099/

mislim da sa sigurnošću možemo ustvrditi da je pukla ljubav između srba i trumpa Emocija18

Okle ti na temi srpskih kokošara Emocija27 Emocija20
thanks 1 user thanked e.peace for this useful post.
bero on 2/16/2017(UTC)
DjomlaKS  
#18031 Posted : Friday, February 17, 2017 1:31:42 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Mali Mare je djelovao sam, nije imao jaku pozadinu. Kneleta su stitili Giska,Beli,Majmun,Darko Asanin. Po meni onda MM imao puno veca muda i srce nego Knele.

Ovo je stvar koju je imao gotovo svaki "krimos" tog vremena. Ono sto vecina nije imala jest pamet, a pogotvo stil koji je za neki ozbiljan krimi itekako potreban.
Ni najmanje nisam impresioniran ovakvim kao MM i ostalima kojima se sve svodilo samo na puskaranje. To je sve pogresno i fake, a takvi zavrse rano u grobu ili nakon 26 godina robije u Parovima sa starletama.
Knele je bio jedan pd rijetkih tadasnjih mladica koji je bio na pravom putu da ostvari neku krim karijeru. Opasan na ulici,pun love uvijek, vozio auto od 80 000 km, djevojku koju je htio imao, vecina ga respektala, nikad osudjivan, poznavao sve i svakoga u podzemlju, a sama cinjenica da je njegova smrt odjeknula kao ubojstvo jednog Arkana govori da se uistinu radilo o mangupu. Cak je i njegov sprovod privukao dotad nevidjen broj ljudi.
No previse bio ekstreman, a kad se UDBAni prsti umjesaju prica je gotova.

Inace, proguglaj 'Joco Vujicic'. Daleko najludji i najopasniji od tih 'klinaca'.

"Crnogorsko Knele" su ga zvali. Dosta opasan i prgav, jos kao golobradi mladici su imali zeznutu ekipu a neki su i danas zivi. Kasnije se umijesao sa Talijanakim bosovima u Crnoj Gori te postao netko i nesto, al kad su oteli i ubili onog lika osveta je brzo stigla brata preminulog.
Prije svega jako los ukus za modu imao, previse je bio sirov, bez stila. Iskreno, ni sa njim nisam impresioniran.

Moje misljenje da sve te kajle oko vrata, forsiranje sile, otvoreno puskaranje i sl. nisu primjerni za nekog tko zeli postat pravi mafiozo. Krimos treba imati prije svega stila kojeg je malo tko tada imao, i ne kurcit se kao neko dijete pa s 20 g. nestat s lica zemlje.
Pogledaj samo neke od poznatijih mafijasa(vecina zemunaca, Luka Bojovic...)za koje se uglavnom sazna kad padnu pa se sve raskrinka. Naravno da policija zna za njih otprije, kao i dosta javnosti, al nitko nije lud da ih ide spominjat bez nekih dokaza, a oni s druge strane nisu debili koji ce se hvalisat naokolo.
Jedan od dobrih primjera tih klinaca 90-ih je Sljuka. Nikakvi intervjui, nikakve kajle na vratu, slike s oruzjem i sl. Samo bizniz i kombinacije, a vjecno pun love. E to je vec za pohvalu.
Ima ih jos, al vec je kasna ura Emocija37
DjomlaKS  
#18032 Posted : Friday, February 17, 2017 1:45:21 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/trump-opalio-veliki-samar-srbiji-njegovu-pobjedu-danima-su-slavili-u-beogradu-lijepili-plakate-s-njegovim-likom-a-sada-je-uslijedio-hladan-tus/5643099/

Vec sam rekao da srbi osim zaostale politike imaju najveci problem sa svojim medijima.
I kod nas ima zutila, al brate njihovi mediji mogu konkurirat za top svjetske idiote. Iako donekle mogu razumjeti opsjednutost Rusima, nikako mi ne ide u glavu kako tako zaglupe narod da po ulicama slave pobjedu Tvumpa(kako bi Seselj rekao) Brick wall

Osobno smatram da bi tamosnji zakoni trebali nekako srezat toliku kolicinu zutula i idiotizma po medijima, al jbg ima Vucic pametnijeg posla.

Edited by user Friday, February 17, 2017 1:47:12 PM(UTC)  | Reason:

Kristijan  
#18033 Posted : Friday, February 17, 2017 4:38:19 PM(UTC)
Kristijan

Was thanked: 262 time(s) in 173 post(s)

Vec sam rekao da srbi osim zaostale politike imaju najveci problem sa svojim medijima.
I kod nas ima zutila, al brate njihovi mediji mogu konkurirat za top svjetske idiote. Iako donekle mogu razumjeti opsjednutost Rusima, nikako mi ne ide u glavu kako tako zaglupe narod da po ulicama slave pobjedu Tvumpa(kako bi Seselj rekao) Brick wall

Osobno smatram da bi tamosnji zakoni trebali nekako srezat toliku kolicinu zutula i idiotizma po medijima, al jbg ima Vucic pametnijeg posla.

Kad se to po ulicama slavila pobjeda Trumpa?
bero  
#18034 Posted : Friday, February 17, 2017 4:57:03 PM(UTC)
bero

Slavilo se, imas i murale po zidovima (putin i trump, i ispod natpis Kosovo je Srbija)

:D

A ne znas kojeg od njih vise zaboli i za srbiju i za kosovo :D

Edited by user Friday, February 17, 2017 4:57:45 PM(UTC)  | Reason: Not specified

- dr jupidu
DugoVecCitam  
#18035 Posted : Friday, February 17, 2017 5:15:11 PM(UTC)
DugoVecCitam

@Djomla-Sto se djela po ulici tice,a pri tome ne mislim na sake, Knele moze samo biti "Beogradski Joco" a ne obrnuto. Emocija1
Dok je Knele u dva revolveraska obracuna izvuko deblji kraj, Joco je...Ma zapravo, kako mnogi govore "Bolje ne pisati i pricati sta je sve ucinio". Netko je jednom prilikom napisao da je ubio vise ljudi u tim obracunima, nego sto je imao godina.
DjomlaKS  
#18036 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:41:48 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

@Djomla-Sto se djela po ulici tice,a pri tome ne mislim na sake, Knele moze samo biti "Beogradski Joco" a ne obrnuto. Emocija1
Dok je Knele u dva revolveraska obracuna izvuko deblji kraj, Joco je...Ma zapravo, kako mnogi govore "Bolje ne pisati i pricati sta je sve ucinio". Netko je jednom prilikom napisao da je ubio vise ljudi u tim obracunima, nego sto je imao godina.

Neupitno je da je Joca imao mnogo vise skalpova nego Knele za kojeg se spekulira da li je uopce oladio ikog. No po mom misljenju to ne igra neku ulogu.
Bio je ovaj Joca zeznut, talijanski boss ga uzeo pod svoje okrilje, dobio auto i ostale skupe poklone. Navodno su on i njegova ekipa po Europi vrsili razne egzekucije(vjerovatno po potrebi doticnih bosova)a kamoli u domacinstvu. Uistinu je bio netko i nesto te bi se dalo raspravljat izmedju njega i Kneleta. Ovaj je bio mlada verzija Srecka Kalinica al Knele je ipak bio jace ime, ponajvise zbog svog poznanstva veceg djela podzemlja.
Ono sto se meni ovako na prvu kod njega nije dopalo je taj stil. Frajer se oblacio kao kakav cirkusant te vjesao po sebi sve zlato koje je nasao. Znaci nepotrebno privlacenje paznje i forsiranje sile ondje gdje nije potrebno, a kao takav sam od sebe stvaras pokretnu metu.
Ne znam bas tocno kako se moda(i ponasanje)gledala devedesetih al ako mene pitas sve to kurcenje po ulici, nabijanje 3-4 trenerke, silni lanci po vratu, pa onda zelja krimosa da se pojavljuju na naslovnicama, u medijima itd. je vise znak neke nesigurnosti i nezrelosti, pa cak i straha, nego nekog mangupstva.
Svaki pravi krimos koji zeli postat nesto ozbiljnije mora teziti eleganciji i stilu(nevezano samo za modu)tako da svojom pojavom prvo izazove postovanje a tek onda strahopostovanje. Joca pak djeluje kao neki divljak od kojeg bjezis kad ga vidis na ulici, a zna se kako takvi zavrse.
DjomlaKS  
#18037 Posted : Saturday, February 18, 2017 1:54:10 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Nego di su bero i ostali Pernaroljupci? Kako je moguce da su propustili mozda najveci(iako ih ima)gaf doticnog? Lik trazio 800 kn za pojavljivanje ampa se kasnije izvlacio da je to u humanitarne svrhe Emocija18 Emocija18 Emocija18.
Pa koji k.... mozes pomoc sa 800 kn zicajuc studente Brick wall
No iskreno nije to vise toliko ni zanimljivo jer kad bi se non stop isprdavali s njim mogli bo komotno preimenovat ovu temu iz "aveti" u "Pernarave avanture". Ono sto mene brine je kako nakon svega jos uvijek ima hrpa idiota diljem lijepe nase koji i dalje favoriziraju defitivno najveceg debila koji je krocio u hrvatski sabor? Pod hitno povlacim ono sto sam rekao za srpske medije jer dok imamo ovakve debile i one koji ga prate, nemamo se pravo nikome rugat.
Ono sto jos vise brine su ovi srednjoskolci koji mu danima salju podrsku. Za ocekivati ja da u ovim bespucima interneta i modernijih skolovanja dolaze sve pametnije generacije, no meni se cini da upravo stasava jedna nova vrsta debila koji bi i od svejedno lose drzave mogli napravit totalno sranje.

Moram se hitno javit starom i zahvalit mu sto me batinjao cijelo djetinjstvo, jer da nije bilo svete batine mozda bih i ja ispao ovakav:
UserPostedImage
DoKoske  
#18038 Posted : Saturday, February 18, 2017 2:17:15 AM(UTC)
DoKoske

Was thanked: 1085 time(s) in 471 post(s)
Ma to je majcica priroda. Mene stari nije taknuo nikad pa nisam takav retard (ili se tjesim da nisam 😅)
wash your feminine side clean off
Kristijan  
#18039 Posted : Saturday, February 18, 2017 4:24:29 AM(UTC)
Kristijan

Was thanked: 262 time(s) in 173 post(s)
Slavilo se, imas i murale po zidovima (putin i trump, i ispod natpis Kosovo je Srbija)

Ne znam na kakvu vrstu slavlja ti mislis, ali nidje veze izmedju murala i slavlja po ulicama, ocemo FOTO VIDEO
Zar jutarnji ne bi stavio da imaju.
DjomlaKS  
#18040 Posted : Saturday, February 18, 2017 8:44:27 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: Kristijan Go to Quoted Post

Ne znam na kakvu vrstu slavlja ti mislis, ali nidje veze izmedju murala i slavlja po ulicama, ocemo FOTO VIDEO
Zar jutarnji ne bi stavio da imaju.

Ja sam cini mi se nesto vidio, al sad vec nisam siguran. Mozda bas nasi mediji malo trolaju.
Ako je tako jbg izvinite Emocija25
Users browsing this topic
904 Pages«<900901902903904>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.